• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@saronka prosim ta kam by zmizli :wink: pekne si to uzivaj nemysli na zle aj ked ja som taka ista :slight_smile: za chvilku si cez brusko vidiet nebudes
24. črc 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka nema preco zmiznut neboj sa a ver ze za 8 mesiacov budes drzat najkrajsie babo na svete.
24. črc 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka , neboj bude dobre...
teraz tvoj graf vyzerá ináč... takže možno práve tie "zaseknuté" grafy nie sú tehu grafy, lebo teplota neskáče kedže sa nič v tele nedeje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zapisujem sa do poradia tohto vírusíku, nech si ma čo najskôr nájde.. :wink:
24. črc 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka krásnééééé :slight_smile: já testnu až zítra, nechám tomu nějaký čas.. gratulace, ať se mimi drží zuby nehty ! :wink:
24. črc 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. črc 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky.. držte moc palce :slight_smile: a já si myslela že skáče díky nemocem :slight_smile:)
@deyana máš to parádní .. testuj já zítra taky.. :slight_smile: bud ještě dnes koupím další mamatest nebo zítra ráno musím do centra :slight_smile:)
24. črc 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobre ranko
u mna snehobielo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. črc 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak kuk babulky, toto ste este nevideli, tehu to nie je... teoria je : druha ovulacia po clostyle nasadenho v strede cyklu :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka
24. črc 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no teda, ty jsi úkaz :grinning: :slight_smile:
@st2 hoď grafík, a zkus testnout taky ještě třeba zítra :wink:
24. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka wuaaaaaa, zatial teda fakt len tisko, ale gratulujem. Verim, ze bude len a len silniet :wink:
24. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 toto sa mi nepaaaci :angry: Ale neva, vyskusaj aj zajtra...budem na teba mysliet :slight_smile:
24. črc 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hihi, a to co :sweat_smile: :slight_smile:
24. črc 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tedy spíše dopoledne :slight_smile:, my dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47
24. črc 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sama neviem :slight_smile: ale asi prebehla dalsia ovulka bez mrchy - prirodny ukaz :grinning:
24. črc 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka někdo je rád za jednu ovulku během cyklu a někdo hold musí mít dvě :grinning: :grinning:
24. črc 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ty kokso tak toto je aka haluz, ale mozne to je kedze bol clostik v strede cyklu, no som zvedava co a ako to skonci, aj ste tutumutu v obdobi druhej ovulky, vies aj zazraky sa deju

@deyana moj neslavny graf velku nadej do neho fakt nevkladam http://www.fertilityfriend.com/home/st2

@mima01 no skusim ked tak az v stredu naskor, ale verejne sa priznavam ze som z toho riadne smutna
24. črc 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky že 8 dní mrcha...fúúúúúúúúh :confounded:
24. črc 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 prave nepamatam.. lebo posledne dni toho bolo pomenej. mm mi isiel na nervy, nemala som na neho chut. :grinning:
24. črc 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a kedy si brala presne clositk, lebo to v grafe nevidim
24. črc 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 neházela bych flintu do žita, mě ten graf taky pěkně skákal. Ale že jsi smutná, to chápu, určitě to člověka poznamená, přeju aby jsi za pár dní našla // :wink:
24. črc 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no toto teda je ale grafik :grinning: :confused:
24. črc 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tie tri kriziky.
24. črc 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha, a to iba 3 dni si brala teda? to je fakt divne davkovanie v strede cyklu a iba tri dni, co tym chce ten dotorko docielit :sunglasses:

@deyana no uvidime fakt co bude dalej, ked sa pozriem na grafy predtym tak takato nizsia teplotka znamenala prichod mrchy, uvidim fakt,

ale aspon jedine plus v tomto cykle je ze nespiniiiiiiim, a z toho sa velmi tesim, lebo v tomto case som uz veselo spinila vzdy a v podstate uz aj skor ako na 25dc tak aspon nejake to pozitivum
24. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 mne to dal vtedy na sliznicu , co som tiez nechapala, ze vraj rychlo dostimulovat. lebo som mala len 6mm . pred ovulkou. co je dost malo..
24. črc 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha no fakt sranda, uvidime aky to bude mat teda koniec, mozno si na tebe iba nieco skusal a tebe to zabudol oznamit :grinning: :grinning:
24. črc 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fasaaaa :sweat_smile:
24. črc 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atreyu taky jsem si říkala, že mi tentokrát snad ani neskončí.....
24. črc 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka jeeeej len tak dalej tesime sa,,.,. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@st2 nic nestraccame nadej skusame zajtra...,.myslim velaaa na teba,.,.,. :wink: :wink: :wink:
@lauritka taaak to tu este nebolo,,,a to by si mohla byt tehu po druhej ovulke??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marosusu dakujem krasne, ale skusim aj v stredu asi alebo v utorok
a vlastne aj podla teplotky zajtra, aj klesne je to jasne ak stupne je nadej, ak zostane rovnaka netusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. črc 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek