• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@deyana graf máš pekný, testuješ stále tou istou značkou ?
26. črc 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ok,drž sa :wink: :wink:
26. črc 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna mám stejné.. 23.7. - 25.7. úplně stejné a dnešní se po limitu možná vybarvil trochu víc, ale až dlouho po limitu. To už je 4. den.. to mi přijde že už je to moc..

@st2 Hodím sem fotku až to zaschne :wink: cyklus mívám 31-35 DC, takže do konce týdne by to mělo přijít, vlastně bych byla ráda aby to bylo co nejdřív, páč to je hrozný být takhle napnutá a nevědět :slight_smile:
26. črc 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , možno je to utroš... a možno sa tie bunky pekne našli a už rastú a kotúľajú sa do materničky... :wink:
držím palce!!!
26. črc 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 dakujem, hej ja si stále hovorím, že kašlem na meranie, ale v tejto druhej polke cyklu je to ako droga :grinning:
26. črc 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no zatiaľ tomu verííím :grinning: ale to by bol zázrak prvé IUI a úspešné :wink: ale mm povedal, že on už radšej takto odovzdá materiál ako takéto moje trapenie a naháňanie v plodné dni :grinning:
26. črc 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tinara23 a este k tomu ani nevies ci sa trafis do toho presneho dna :grinning:
26. črc 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sachmetttt Určite si nič nepokazila, mne doki minulý týždeň povedal, že momentálne nemôžem urobiť nič, čím by som mimi ublížila :wink: Koľko si vlastne DPO?
26. črc 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 veď práve, takto pekne pred IUi som mala ešte folíky dok kukol sonom a poobede museli prasnúť a na druhý deň teplotka išla pekne hore :slight_smile: a mm sa musel iba raz posnažiť :grinning:
26. črc 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , no veru aj ja som si ráno povedala, že radšej už to spravíme niekde na "koze" jak plašiť mužíka... včera som ho v obývačke namotivovala, že ho čakám v spálni a ked chudák došiel, tak som povedala, že kašlem na bábo spime, proste ked nie je ta pravá chuť a človek chce už spať... :confused: :confused: :confused: veď aj tak každý 2.den musí stačiť... :dizzy_face:

ráno som spomínala CAR a zatváril sa najprv "blbo" ale potom sa spýtal, že kde to je... takže už asi aj on si uvedomuje,že toto už nie je normáááálne
26. črc 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana Tak predsa píšeš, že je tmavší, to vôbec nevadí, že až po limite :wink:
26. črc 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 a brala si aj sóju?
ja mám nachystaný "nákup" na magister.sk a rozmýšľam či to "odklepnúť" ... ja mám doma už tolľko vitamínov a prípravkov :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
26. črc 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna však ani môj tam nechcel ísť, ale teraz zistil, že toto je aj pre neho lahšia cesta :slight_smile: a ja už nemám na čo čakať, buď teraz, alebo nikdy. u nás nikdy nie je chuť cez plodné dní ako naschvál :slight_smile: ale zase sme spolu už 19 rokov, tak nemôžme byť na sebe stále :wink:
26. črc 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Vyskúšaj to, ja som ju brala v marci a hneď v ten mesiac som aj otehotnela :wink:
26. črc 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím ísť hafana venčiť, tak kočky pekný deň :slight_smile:
26. črc 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunday1 no asi 27dní..Dokotr typuje 4-5týden...A ty??.V akom zmysle to myslele doktor??
26. črc 2011 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
B6 60mg a aj tak to ide dole... hlienik sa meni... no uz sa tesim na spinenie :angry:
inak, ake mate skusenosti s ibalginom a teplotou? ked si date vecer, mate rano nizsiu teplotu?
26. črc 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunday1 , vdaka ... tak si to odklepnem.. :wink: a popýtam od muža zase 30€ :grinning: :grinning: :grinning: (už ked sa nakupuje tak sa prihodí aj niečo iné)
26. črc 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sachmetttt Ja som ešte len 18 DPO. Pýtala som sa ho, či môžeme ísť tento týždeň autom na dovolenku a on mi povedal to, čo som písala. Mimi má svoj vlastný život, ešte nie je napojené ani na placentu, prechladnutie mu nemôže uškodiť. Hlavne pi veľa čaju a oddychuj :wink:
26. črc 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna To poznám, furt mám pocit, že mi doma niečo chýba :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunday1 tak to jo....Dúfam,,.Takže idete na dovolenku?? To je super....A kde??
26. črc 2011 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna nie nie nebrala, soju este nikdy, a tento mesiac uuuuuuplne nic
26. črc 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky o jaké sóje tady mluvíte? a na co je to dobré?
26. črc 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 , tak to máš pekne ovulky... viem, že si sa bála po clostile či prídu...
neboj, ked je ovulka, zaraz budú aj // :wink:
26. črc 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my dneska tako.....vzhledem k délce předchozího cyklu očekávám ovulku někdy kolem 20-25 dne, takže mám nejspíš ještě hafééééc času :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47
26. črc 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sachmetttt Ideme sa trošku túlať po Taliansku, chcem si pozrieť jazerá, Pisu, pláže okolo Neapolu a nakoniec chcem zájsť do Peruggie a Assisi, kde chcem sv. Františka poprosiť o bábo. Kamoška tvrdí, že to na 100% funguje :grinning: A odtiaľ by sme mali ísť na víkend s priateľmi do Slovinska, majú tam takú menšiu loď :slight_smile:
@deyana Fytosója má podobné účinky ako clostil, len je to prírodné :wink:
26. črc 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna hej hej presne som sa bala ze ci bude ovu ked pred clostikom teda nebola az s nim, ale asi stacili vajickam tie dva mesiace s tabletkamy a snad budu teraz spravne fungovat a zaraz budu aj //, na 8.9. som objednava k doki ze ak dovtedy nic tak to bude riesit dalej ale ako nepovedal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :grinning:
26. črc 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana tie spodné sú určite tmavšie
26. črc 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana , neboj, ved si iba 13.dpo... poriadne sa to rozbehne až neskôr... ak sa to zdvojnásobuje, tak matematicky to sedí, že sa to rozbieha pomaly... o 2 dni už by mal byť výraznejší rozdiel, prípadne o 4 už určite... dovtedy sa neznepokojuj zbytočne....
držím palce... :wink: :wink:

26. črc 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek