• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@st2 nie uz druhy..este jeden skusim a ked nic vysadim aj to.. a ty co mrcha dorazila???
1. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@denda29 jasne skus este mesiac, tri su take optimalne
a veru mne mrchata prisla v piatok vecer a dnes uz aj konci, ja tie skusam soju tento mesiac rano som si dala prvu davku, no mala som co robit ked som to zapijala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kysleinu papam, alchemilku pijem, denne pollitra grepovej cerstvej stavy a po ovu B6 nasadim a drahemu som kupila profertil a aj novy teplomer na bazalnu teplotu som si kupila
tak vybavena a vyzbrojena som raz to uz predsa musi prist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2011 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@st2 ajja tak nejako...zatial som v cakani na ms ale zatial aj ked skoro test negat 7dpo
1. srp 2011 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 aha..tak to fakt neee :slight_smile:)
@denda29 to mě moc mrzí :frowning2:(
1. srp 2011 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 no ja tiez berem soju ale az od 3DC. pootom kyselinu, befoli magnezium a Evitamin..ale toto vsetko zoberem este posledny mesiac a uvidime. a ked nic koncim aj s tym :pensive:
Hadam u teba zebere soja. :wink:
1. srp 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 an ktery teplomer?ja sited jeden objednalala stale cekam, uz aj zaplaceny je a nic:frowning2:
1. srp 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@denda29 dokelu, dokelu ... skus naozaj este mesiac potiahnut so sojou a ostatnymi vecami, hadam sa zadari. Raz to vyjst musi :slight_smile: ja to beriem tak, ze i ked mi niektore veci v zivote vychadzali, tak toto bude asi odrete, uff :rolling_eyes: tak ideme do toho, a ani za nic na svete sa nevzdame :slight_smile: pa
1. srp 2011 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@beava ani sa nechcem vzdat ale dam si pauzu asi lebo uz skoro rok sa snazime a nic a uz som unavena tak trocha z toho. ved uvidime ako buduci mesiac :wink:
1. srp 2011 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mima01 ahoj, skus aj zajtra ovu test, mozno ti LH vyleti rychlo hore, teiz som mala 8DC tienik a 9DC ovu test brutal pozitiv :slight_smile: a 10DC zas nic. No a dnes som 11DC a po ovu ani stopy, zajtra hadam teplota vyjde. Uz som aj teraz vecer merala BT, ale to je naprd :grinning: Super, ze mas tolko hlienu, uprimne zavidim :sweat_smile: Tak teraz uz len veeeeela kvalitnych vajok z fytosoje a je to hotove :slight_smile:
1. srp 2011 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@beava to by som aj ja brala dnes ovu testik slaby duch ale celkem velky tahavy hlen ale ten test nic, ale zitra testujem
1. srp 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@denda29 jaj, no tak to potom ano, treba si oddychnut a vyvetrat hlavu :dizzy_face:
1. srp 2011 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@strihalka testuj, testuj :slight_smile: a kolky den si a kedy mavas ovu? a beries fytosoju? hlien je super, asi uz snazilkujete :slight_smile: no mne ak zajtra nestupne BT, tak ten super pozitiv test mi bude aj tak nanic :confounded: no a nehovoriac o tom, ze ja mam iba minimum hlienu, chudata spermose ... musia makat :slight_smile:
1. srp 2011 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@beava dnes som 21DC a ovu mivam vselijak...od 21DC-25DC, lae zkousime iba par mesicu.....fytosoju nemuzu mam probelmy se stitnou zlazou a jeste jsem ted brala parlodel na zvyseny prolaktin......ja prave taky hlenik moc nepoznam, myslim, ze takhle velky jsem ho mela poprve a co se tyce cipku, tak mi prijde tvrdy a zavreny:frowning2:a nevim jaky ma byt:frowning2:
jinak ja testiky mam vzdy ukazkve pozitivnia ted nic:slight_smile:tak nevim,a el zitra zksuim, ci bude vyraznejsi
1. srp 2011 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@beava jasne ze skusim, este nejaku tu zasobu mam doma, tak ich treba zuzitkovat :grinning: :grinning: :grinning: Zatial som takyto prudky skok nemala, vzdy pekne postupne, ale tak nikdy nehovor nikdy, teraz to mozno bude vystrel ako u teba :slight_smile: A hlieniku som mala vcera hoooodne, no fakt by som sa aj podelila :grinning: A dnes som to nejak neskumala, nebolo kedy, ale stale sa mi ho zda vela. Aj ked je stale este taky vajkovo kremovy, taka miesanica...no uvidime :slight_smile: A pozeram, ze sme narovnako, takze testujeme tehu testik spolu, ciiiiii? No vlastne asi par dni hore dole, lebo ty si uz po ovu. Nevadi, hlavne, nech tam // najdeme :dizzy_face:
@denda29 zlatko, my sme na tom tak podobne, teraz 7 cyklus tahame a tiez ma to prestava bavit. tak som povedala, ze vyskusam este tu soju, tri mesiace s nou potiahnut a ked nic, tak vsetko vysadzam, nie len tu soju, ale vsetko ostatne okrem kyseliny a dame si oddych.Ale pevne dufam, ze to nebudeme potrebovat ani ty, ani ja :dizzy_face:
1. srp 2011 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@beava
@mima01 presne ta k lebo potom je to uz naj psychu vela..takze este jeden mesiac aj ovu mi vychadza na výkend konecne takze hadam a dufam ze sa konecne zadar...aj vam baby silno drzim palce..uz idem buvat papa :wink:
1. srp 2011 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mima01 no mozno fytosoja vystreluje LH hore dole :slight_smile: no neviem, ci budem testovat, minule som sa popalila, videla som tam nejakeho ducha a nic z toho,to cloveka nastve :angry: joj, ten hlienik, sa mas :sweat_smile:
@denda29 denda, tak teda pekny vikend prajem .. ze vraj ma prsat :wink: musi to byt sila takto to dlhsie tahat s plnym nasadenim, hlavne vsak je aby si ty bola v pohode :dizzy_face:
1. srp 2011 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@strihalka ja zas ten krcok mam v pohode viem kedy je hore/dole, tvrdy atd. ale mozno je to tym ze mam retroverziu maternice, tak nan lepsie dociahnem :slight_smile: no uvidis, mozno to kusok este potrva ked je krcok takyto, ale ovu urcite dojde :wink:
1. srp 2011 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@denda29 juuuj, parada, tak dufam, ze aj bude cez ten vikend...a este ak bude aj skaredo, co by ma vooobec ale vooobec neprekvapilo, tak paradicka. Treba si zaliezt do perin a vyuzit to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@beava no uvidim, vyzdbrojena testom na dnes som, chlapa dnes znasilnim tak ci tak, nech uz vide aky chce a ked aj nepride ovu skor, neva, hlavne nech pride :slight_smile: Ale vajka ma uz bolia statocne, tak uz je niekde na ceste :slight_smile: Hm, toto testovanie a duchovia, takych uz bolo. Vies, ono to nemas iste nikdy...a proste to bude tak ako ma byt. Ja viem, ze cloveka to potom sklame, ked z toho nic nie je, ale ja vas obdivujem, ze to vydrzite netestovat. Mna ruky svrbia uz par dni po ovulke :grinning:
2. srp 2011 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mima01
@beava no al ale nie teraz cez viken ale buduci vikedn baby :wink:
Dnes zo mna lejej strasne silnu mrchu mam :confused:
2. srp 2011 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, tak my dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47 Zkoušela jsem si vypočítat jak dlouhý mám cyklus, ale asi to nebude moc určující, protože jsem měla první MS po ukončení kojení a vyšlo mi to, že na 35 dni, takže podle letáčku co u u ovulačních testů bych ovulku mohla očekávat každým dnem, tak uvidíme co se z toho vyklube......a u toho jednoho pozitivního testu tuhle si holt myslím, že byl nějaký vadný
2. srp 2011 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka Mám prvý sono obrázok, zatial je na nom vidieť gestačný vak a v ňom už malé embryo, a že už bije aj malinké srdiečko.
2. srp 2011 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@janine6623 to je supeeeeer moja gratulujjééééém nech fazuľka rastie a silnie :dizzy_face:
2. srp 2011 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@denda29 , dokelu... tie testy sú "srandisti" niekedy... :wink:
neboj, daj si ešte mesiac a potom kľudne vypni...

kočky, veď vy sa snažíte "pár mesiacov" ... čo sa bojíte, doraz TO príde :wink: :wink:
ja si to už počítam na roky a včera som sa večer rozrevala a depkovala, len preto, že manželov kamarát sa spýtal, či už mám robotu... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - nie som schopná ničoho - ani mať prácu ani mať dieťa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: to riadne žerie... :confounded:

nie je tu nejaká podnikateľka? už začínam mať nervy a pohrávam sa aj s touto myšlienkou... :fearful: :fearful:
2. srp 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@atreyu Dakujem!Dúfam, že bude pekne rásť.
2. srp 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 7 DPO som mala aj ja test snehobiely a 9 DPO už krásnu slabú čiaročku :slight_smile:
2. srp 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janine6623 juu to je bomba..a kolikátý TT jsi??
2. srp 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zas po delsi dobe... holky, myslite, ze by mohlo? ale teploty jsou naky nizky....moc mereni tam teda neni, pac tenhle mesic jsme meli desnej fofr... http://www.fertilityfriend.com/home/3284cd
2. srp 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@rosny jéjo gratulujem krásne čiarky :slight_smile:
2. srp 2011 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosny fíha, tak ja myslím, že teplota 36,9 je už pekná poovulačná teplota. Blahoželám :slight_smile:
2. srp 2011 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby ja takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/Atreyu

včera som celý deň trošku špinila, ale asi sa to ustálilo...klop,klop,klop

*dnešný je ešte trochu mokrý
2. srp 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek