• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@sarafortuna joj veru dobre si pamatas, tak o mesiac presne 24.9 to je :dizzy_face:
19. srp 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , k tým vyrážkam ti nepomôžem, ale ja beriem asi 2 týždne tabletky na zvýšenie imunity a asi to funguje naopak - na ruke mám nejaký ekzém, alergia rovnako :angry: , a k tomu urologické problémy...
neviem či z toho ochladenia moja imunita hapruje, či čo to je... :confounded: :confounded:

a nepojedla si niečo? ja som sa raz vyhádzala z broskýn a aj z Ariel prášku (z oblečenia)
19. srp 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 , tak držím palce, nech dáš manželíkovi ten najkrajší darček aký sa dá vymyslieť... :wink: :wink: :wink:
19. srp 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna dakujeeeeem :dizzy_face: toto uz nevymyslim toto je osud :dizzy_face:
19. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, nevie niekto odporúčiť KVALITNY tekutý prací prostriedok , ale nie tie drahé... nemá niektorá "obchodná sieť" lacnejšiu ale kvalitnú variantu?M
mne sa tie tekuté zapáčili, mám teraz Woolite z nejakej akcie v DM, no je to drahé stále ho kupovať :confused:
19. srp 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no v sobotu budem 13DC, takže klasika pre moju ovulku :slight_smile: Minule mi ho robili už 12DC, folíky tam síce boli ešte, ale museli v priebehu dŇa prasknúť, lebo ráno už išla teplota hore.No na dvojičky som bola upozornená, že ak nie, tak sa stopne IUI, ale tak riskneme :wink:
19. srp 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 , tak to už necháme na osud :wink: :wink: :wink:
19. srp 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tinara23 , to ťa upozornili asi vzhľadom na vek, nie? či to každého upozornia... :confused: :confused:
ale ty si vo "forme" jak 28-ročná, nie? zvládneš aj dvojky... :wink:
ale aj jedna fazuľka postačí nie?
tak držím zajtra palce... a zase to dlhé nekonečné čakanie, čo? uf.... ale teraz je to fakt extra vírus v tejto téme... :grinning: :grinning:
19. srp 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no tak teraz keď píšeš o imunite, začala som si každý deň kupovať buď tie probio nápoje, alebo jogurty a od vtedy ma začala páliť záha (to už prešlo ) a následne tieto vyrážky, tak teraz neviem. Žeby sa naše telo bránilo, alebo čo ?
19. srp 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna neviem či vzhľadom na vek, len sa ma spýtal, či nemám nič proti keby boli dvojky a ja som povedala, že ja nič, len manžel by to asi nezvládol :grinning: :grinning: :grinning: tak potom doktor, no ale opýtajte sa ho, nieže potom mi tu príde :angry: :angry: :angry: . Tak, ale ja viem, že preavdepodobnosť je malá, stačila by jedna fazuľka, neviem či by som zvládla dvojky :unamused:
19. srp 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 no to uz nepamatam, to bolo v roku2008 :unamused:
@st2 jeeej, nieco sa tam crta, som zvedava na zajtra juhuuu :dizzy_face:
19. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 Vyzerá to dobreeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
19. srp 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tinara23 , hmmmm.... že "imunita naopak" ? :confused: :confused:
no veru neviem... a kupuješ rôzne značky alebo iba jednu tú istú?... či ti nevadí nejaká zložka v nich... :sweat_smile:

vidíš, chceme telu dobre, a ono sa nám takto odvďačí... :sweat_smile: :sweat_smile:

no idem kočky popratať, a chystám sa "skosiť" kolo domu prasličku, ktorá nám tu rastie a skúsiť vysušiť... :wink:
tak pa
19. srp 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nevadi, len som sa tak pre zaujimavost pytala...
19. srp 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že už jste to tu někde psaly, ale co to je ta fytosoja forte?
19. srp 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 božínku jak bych ti to přála ! tfuj tfuj tfuj, ať už to vyjde a čárka sílí :slight_smile: a náhodou teda duch pořádnej na to jak brzo testuješ :wink:
19. srp 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 ale matne si mi mari, ze len jednu denne. ja som mala taky zaujimavu skatulku s modrymi tabletkami, si tocila taky kruh na kazdy den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a keby si do buducna vyskusala brat este vacsiu davku? aj duphik alebo utrogestan vacsie davky? ved to by snad alo ucinkovat :confused:
19. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no uvidim, po IUI si dam asi dve denne. skoda, ze nam doma usg aby som si sledovala vysku sliznice :grinning:
19. srp 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 jeej, na porovnanie obidvoch testov, na tom spodnom je vidno slabu ciarocku :wink: a to si iba 9DPO, ja odpadnem :slight_smile: dzrim palce, nech silnie!
19. srp 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no niekde uz padla myslienka, napad, zozbierat sa a kupit stary USG... :grinning:
kde to bolo, tuto ci na druhej stranke? :sweat_smile:
19. srp 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka eeejha, aka stranka :grinning:
19. srp 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0
baby, aby som tak nelenila do oktobra, ked beriem stale lieky na stitku, tak idem este raz bud. tyzden na gyndu a uz vazne pritlacime dr. nech mi znova spravi krvne testy na vsetko mozne, aby sme vsetko ostatne vylucili a mozno by som skusila i tu laparku. nech uz potom na to vhupneme rovno :wink: myslite, ze mozem ist na laparku, ked sa pritom liecim na stitku? :confused: ci to moze mat potom nejaky vplyv?
19. srp 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka nikam ty len nepadaj, este to to je len duch duchov a ziadna ciarka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je pravda ze som len 9dpo a tienik tam je :zipper_mouth: ale to uz len potichucky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 hej, pozeram ze si uz i 8DPO testovala, nedockavec jeden :grinning: :grinning: ale vyplatilo sa, juuuj, potichucky sa tesim s tebou :wink:
19. srp 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka veru nedockavec som, inokedy som vydrzala ajajaaaaaj ale teraz ma ten graf nejak skor donutil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ahoj,tak dnes teplota klesla na 36,2 z 36,6. Takze ocakavam ms. Tu je moj grafik.

http://www.fertilityfriend.com/home/362207

A ty ako? :slight_smile:
19. srp 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeenka26 no veru pri takom poklese to vyzera na mrchu :angry: ale tak aspon vies co a ako u teba funguje
a ja no tak ze tienik na teste od vcera sice zosilnel ale stale je len tienikom,
19. srp 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek