• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
ahoj este stale cakam na ms neviete niektora nejaky babsky trik nech uz dorazi?
13. zář 2011 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmelica ved to :wink:

@jania023 cervene vino a tepla vana
13. zář 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 tepla vana uz bola a zatial nic ale to bola supa ja milujem teplu vodu ale toto som neznieska ved sojm sa skoro uvarila :grinning:
13. zář 2011 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 zase aaz tak neriskuj :grinning: :grinning: :grinning: tak teraz sup lahvinku otvorit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak tak poslala som muzicka tak uz cakam :grinning:
13. zář 2011 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak ja som dnes 27 DC, moj graf je cudesny, ani ovu nieje oznacena...
http://www.fertilityfriend.com/home/35b710
Zatial som neklesla, ale som chora, dostala som nejaku chripku, tak je to uz uplne skreslene, Uz len cakam na mrchu a skusim este tento mesiac soju, lebo zatial nepomohla, skor naopak..
13. zář 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana ovulku ti neoznacil preto, lebo mu chybali teploty .. a okrem toho je chripka na zaciatku tehu celkom bezna :wink: :wink: :wink: , lebo je oslabena imunita - takze by som urcite testla uz len zo zvedavosti .... :grinning:
14. zář 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
ja mam tento cyklus nejake nizke teploty, ledva sa naskriabem na 36,7 a to som mavala aj 37, zvlastne, a ani didy ma tento mesiac nebolia, no zase nejaka zmena
14. zář 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Čítam vašu diskusiu dlhšie a chcela som vás poprosiť, či sa nepozriete na na moj graf (http://www.fertilityfriend.com/home/370e84), snažíme sa "len" druhý mesiac a meriam "len" prvý, som 10 DPO a už viem, že to nedopadlo ... z toho, čo som u aj vás čítala chápem, že mám krátku fázu od ovu po špinenie/MS ... je niečo, čo to može predĺžiť? Ďakujem za čokolvek ... moj smútok je znásobený tým, že som asi tisíc km od svojho muža na pracovnej ceste, myslela som, že mám nádej na II a teraz už druhý deň špiním ...
14. zář 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 http://www.fertilityfriend.com/home/362207
tak ja dnes takto :slight_smile:) len nech sa to drzi
14. zář 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankamamka to spinenie moze byt aj z uhniezdenia ale aj nemusi. Uvidis neskor, aj ked teplotka mierne klesla, drzi sa stale dost vysoko, nevesaj este hlavicku :slight_smile:) a ked sa nezadari teraz, tak nabuduce. Mesiace utekaju ako voda. A kazdy mesiac prinasa novu moznost :D
14. zář 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeenka26 super super len tak dalej a vyssie, myslim ze vikend to s testikom uz isti :wink:

@hankamamka no spinenie veru nie je dobre, ja som toho svetlym prikladom tiez ho mavam stale, uvidis co povedia nasledujuce dni s teplotkou ak pojde dole je to jasne
mne na spinenie pomohlo (aj to iba na chvilku) ked som uzivala duphaston, a teraz ma caka to uzivanie opat
14. zář 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeenka26
@st2 ďakujem, držím aj ja vám palčeky ... nech sme maminy ... ja mávam špinenie klasicky pred MS, tak myslím, že to je jasné :(
14. zář 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, také si čtu vaši diskusi a chtěla bych vědět váš názor :slight_smile: Snažíme se s manželem 4. měsíc o miminko, MS jsem měla 11.7., pak 12.8. a tento měsíc zatím nic, TT jen jedna čárka dnes ráno a teplota se stále drží na 37..je tam pravděpodobnost? Děkuji za vaše názory :slight_smile:
14. zář 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no v piatok sa ma dostavit ms. Ale ja pevne dufam, ze nepride svina jedna :slight_smile:)
14. zář 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 som sa zaprisahala, ze tentokrat s testovanim pockam minimalne do piatka. Ak sa teplotka udrzi zajtra aj pozajtra, testujem, ale skor nie :slight_smile:
14. zář 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav no z jednej teploty to nevycitame, chcelo by to vidiet cely graf :wink: mohla si mat posunutu ovulku.
14. zář 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka teplotu zatím měřím asi dva týdny, min. 39,9 a max 37,1, takže z toho asi opravdu nic nevyčteme :slight_smile:
14. zář 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav ahoj, jsem na tom stejně jako ty, jen teplotu neměřím, poslední MS 13.8. a od té doby nic a testy stále negativní :frowning2:
14. zář 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj nejhorší je, že po vysazení HA mám MS jak se jí zachce, 3.5.,7.6.,11.7.,12.8. :D takže ani nemůžu usoudit kdy už mi vynechává..přeji hodně štěstí :slight_smile:
14. zář 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav já jsem taky v červnu vysadila, ale zdálo se to až do teď být celkem stabilní: 15.6. (to bylo ještě ovlivněno HAK), 13.7., 13.8. (předtím tři dny silné bolesti v podbřišku), a teď nic a bez bolestí (jen včera večer maličko, dneska opět bez bolesti). Hodně štěstí i tobě. Kdyby se objevila nějaká novina, budu ráda, když napíšeš do IP, když jsme takové stejné "případy" :slight_smile:
14. zář 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
ja len nakukam, uz sa mi rozbieha MS, tak odo dnes na tolkokrat ospevovane 3 mesiace s nou zacinam... ale asi este spravim sem-tam pocas tohto cyklu kontrolne meranie co a ako...
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
14. zář 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ved to si uz mala peknu LF :wink:
ja stale padam dole,sa normalne tesim z toho :grinning:

@lauritka ako cez vikend? udobrili ste sa poriadne? :slight_smile:
14. zář 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 LF pekna ale ta doba spinenia nie :wink: a ani tie teploty... blba hladina progesteronu... aj to som sa este ako tak drzala, ked som sa cpala B6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 skus pit kazdy den zensky caj,mne to zabera
14. zář 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 teraz uz mi to nebude treba... ked sa mi do toho zaplietla ta HAK...
14. zář 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím:slight_smile: v skratke - mám minimálny rozdiel teplôt vo folikulárnej a lf ..ale pokles som mala pekný - výrazný...so stitkou problem nemam...cím to môže byť? je to ok? a ešte -včera som mala slabučičké krvácanie a aj v noci(slabunké na intimku) ale podla teplôt to neboli plodne dni a na uhniezdovanie je asi skoro je to len cca 4al. 5 den od teoreticky možného oplodnenia...
14. zář 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav no ak mas presne dva tyzdne. 36,9 -37,1 su to pravdepodobne poovulacne teploty a si 14 dpo, ale to uz testik mal ukazat :fearful:
takze mrcha by mala dojst do dvoch dni.
14. zář 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 ano ale sexik bol len raz denne :unamused:
14. zář 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ved to staci,co hadzes flintu do zita? my sme mali sex 3x za cely mesiac,ked som otehotnela :wink: :sweat_smile:
14. zář 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek