• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@iknom vydržím, veď som veľká ;) ale tak už to prešlo, cez obed bolelo asi tak 4 hodiny a teraz už dobre :slight_smile: uvidíme, ale ďakujem :slight_smile:
4. únor 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka , sarapis sú estrogény - nie progesterón... Odporúčajú ho všeobecne na úpravu - pretože potlačí androgény.
ja nakrózu dobrovoľne odmietam - panikujem... mám dosť z toho kyretu - vraj tam pri mne zmätkovala a dopichovali ma - myslím lieky na uspatie, a ani neviem ako dlho som im tam spala... (to som spomínala, že musela vziať ultrazvuk - debili, jak tak naslepo môžu čistiť... :rolling_eyes: :rolling_eyes: )
4. únor 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna to vazne ?? raz som totiz mala clanok o sarapise, skoda, ze som si to neulozila a tam bolo napisane, ze je to kvazi prirodny progesteron. :sweat_smile:
4. únor 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja mam len nervy pri zaspavani, raz som prosila anesteziologa o masku, lebo sa mi pri zaspavani strasne krutila hlava, ale ked dali masku, hned som zaspala.
4. únor 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , sú to fytoestrogény a vitamíny a minerály - v tom sarapise...
No ja som zaspala hned - pri MA nie je inej normálne cesty, iba to dostať z tela von :confounded: :confounded: :confounded: . Ale kým nie je dôvod na laparku... proste vidím, že telo nefunguje OK, tak nechcem len kvôli netrpezlivosti do neho šprtať - spravia do mna diery a pohrabú sa tam - fuj ! :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Mne pred 3 rokmi vravel dr. že asi bude treba laparku, a vtedy som mala PCO vaječníky - a "očistili" sa samé... tak preto verím, že niečo prírodné už MUSI zabrať - tak ako vtedy... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
Dr. mi dá krv aj na rozbor markerov na endometriózu - bojím bojím.. ak sa potvrdí, čo nedúfam - nechcem ešte aj toto, tak potom inej cesty ako laparka nebude. :confounded:
4. únor 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna mne uz ani jazvicky nevidno po laparke.. uplne minimalne :slight_smile:

na markery som bola aj ja, tiez mi lepilo, lebo lekar hovoril, zeby potom musela nasadit liecku, cize vysadit ovulaciu uplne, nastastie sa to nepotvrdilo..
4. únor 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , bojím sa preto tých markerov, lebo ja ke´d mám silné krámy, tak úplne cítim črevá a kým sa nevyprázdnim tak ma tlačí celý spodok a nie som ničoho schopná... tak som už aj nad tým uvažovala, či to tam nemám nejako "pozrastané" :unamused: - proste fantázia...

to už by ma asi porazilo, kebyže mám aj toto... ani neviem, či mi to niekedy kontrolovali :sweat_smile:

no nehovorme už o takom "škaredom" - veď už by mohol prísť aj k nám zázrak... prečo by malo byť vždy všetko logické?... ja by som chcela byť tehotná a nechápať ani že kedy a ako :wink: :wink:

dobrú noc,
práčka mi doprala pred 2h :confused: - som ja ale gazdinka... :grinning: :grinning: :grinning:
čauko
4. únor 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eficenka no keksiku- sexu ;) u mna sa tazko hovori ci bola ovulka ale robila som test tuto stredu a nic ;(.ale teplota sa stale drzi.posledny sex bol 29.1.potom ma trapila mykoza.skusim urobit test utorok.lebo stvrtok idem na hysteroskopiu.to by bol veeru zazrak ach
4. únor 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 jednou se to určitě povede! My se tak mazlikujeme průběžně - teda v době ovulace každý den, ale pak kdy se nám chce :wink: Ale test jsem si jakoby dělala 13dní po sexiku :sweat_smile:
4. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka my tiez tak,sledujem teplotu a snazime trafit ovulku.a tiez ked je chut ;).utorok bude 9 den a keby sa drzi teplota skusim aj stvrtok rano. To bude 11 den.to by inak kuk dr keby dojdem ze smola nic z toho nebude heh keby keby
4. únor 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja ani zdaleka nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: test takmer snehobiely :angry:
4. únor 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 no tak ta ovulka asi bude natahovat.. len trpezlivost. :zipper_mouth:
4. únor 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 nerataj ju vobec do uvahy
4. únor 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 ako graf?
4. únor 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka svinucha jedna :angry: no co uz.... az vobec nejaka bude...mozno nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@manamani1 http://www.fertilityfriend.com/home/3a2e79
4. únor 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ak ide o kyret po potrate, tak je lege artis, ze na koniec sa robi ultrazvuk, aby bolo jasne, ze je maternica cista
4. únor 2012 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj precudesny grafik,...som zvedava,..zo z toho bude http://www.fertilityfriend.com/home/3a43df :sunglasses:
5. únor 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj zabit toho mojho muza..... vcera som cely den citila lavy vajecnik, aj hlien sa zacal menit...a on si da vecer nejaky hrachovy privarok a bolo mu z toho zle..cize nic nebolo
no nezabili by ste ho???
5. únor 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobré ránko, tak nič z toho nebude ani tento cyklus: http://www.fertilityfriend.com/home/389913 :angry:
5. únor 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iknom , pri mne jej tam vraj niečo zavadzalo, tak až potom zobrali ultrazvuk... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
v prešove robia "naslepo" ani mi nerobil nikto utz pred zákrokom... ani po nom, iba počas, aj to lebo si nevedeli rady
5. únor 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ach bože, prešovská nemocnica.....hrôza :angry:
5. únor 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusip ahoj ja mam podpbny, neviem co si mam o nom mysliet ci bola ovu alebo nie. http://www.fertilityfriend.com/home/3a7a07
5. únor 2012 v 08:15  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Ja mam toto pri kramoch tiez vzdy :frowning2:
5. únor 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nestupla ani dnes, tak ten pozitivny test mi asi bol nanic :angry: pockam este do zajtra a ak nic, zacnem brat tie lieky asi :unamused:
5. únor 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki.
@kukucg este vydrz do zajtra. nechce sa mi verit, ze po takom teste to nestupne.. su sice take pripady, ale zriedkavo. skor byvaju nepresvedcive testy pri anovulaku.

@irsina83 este stale moze prist. hold mavas dlhsie cykly...
5. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 ja to mam podobne!
5. únor 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky....tak som vás prišla kuknúť :slight_smile:
ja si veselo mrznem s počasím :grinning: už sa blíži ovulka :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
5. únor 2012 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe ja tiež mrznem, ale podla grafu horím:slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/39e472
5. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka fíha....riadne himaláje :grinning: :grinning: len hor ďalej,miminko potrebuje teplo :grinning: kedy testuješ?
5. únor 2012 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek