• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@elebe ok moja tak verim,ze to konecne vyslo a pekne sa pridas k nam ved uz len paaaar dni a budes vediet :dizzy_face:
@januliatko1985 heheh som mu to precitala sa pobavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja zase nechcem byt ako knedla a nic nerobit ale na zaciatok asi radsej nebudem pokusat
5. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauko baby, môj dnešný graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/39e472
5. kvě 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 dakujm, jasne pekne si oddychni, to je hlavne :slight_smile:
5. kvě 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe cvicne, zo srandy, spravím ovu test, ale ináč mi je tu už aj trápne písať, pritom este nie som žiadny neskorý DC... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 veľmi by som sa potešila pozitivnému testíku, ale jak mám pravdu povedať, radšej by som bola keby mi ta sprostá cysta zmizla a bola by som v poriadku :wink: a to špinenie čo máš, možno je to kvôly tomu,že máš mať teraz ms. moja spolužiačka vôbec netušila, že je tehotná, mala 4 mesiace špinenie, myslela si, že kvôly stresom ma takú ms a o mesiac ide rodiť :grinning: bola v šoku, ked jej doktor oznámil, že je tehotná. teraz sa smeje, že ani nestihla byť tehotná a už ide rodiť :grinning: ale pre istotu radšej zbehni v pondelok za dokym :wink:
5. kvě 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 prečo ti je trápne písať :confused: :confused: veru urob,možno sa ovula predsa len dostaví.....vidíš ja som mala min.cyklus až na 28DC a to som už čakala mrchu :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2012 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 a nemohlo by to byť IP?...ak ti označí spätne ovu??
5. kvě 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 júúúj zlatík,tak by som si to priala,už konečne :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2012 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe Vieš, po toľkom trapeni nám je to jedno :slight_smile: hlavne nech je v poriadku :wink:
5. kvě 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifitko25 svätá pravda :grinning: :grinning: no môj priateľ už syna má a túžime po dievčatku obaja....ale ak bude chlapec tak sa neurazím,len nech je a zdravé :grinning: :grinning:
5. kvě 2012 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuuzika mozes mat mierny pokles pred mrchou, stale si hore.
radim uz nemerat, zbytocne to stresuje.
dolezity je pozitivny tehu test ;) a gratulujem
5. kvě 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe vsak spravím, ale ked bude zase slabá ciarka, uz sa ani s teplomerom nebudem baviť :angry: :grinning:
5. kvě 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka :wink: pekne stupas
5. kvě 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka a skúšame aj ostošesť, hádam motyka vystrelí konečne:slight_smile:
5. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 a ani sa necítiš ovulkovsky?? nechceš si dať clostil?
5. kvě 2012 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a ja ani tu MS tak skoro necakam, u mna sú anovulaky dlhé...
5. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ja som mávala anovuláky okolo 30-35dňové.....ale je to na porazenie čakať na veľký prd :angry: :angry: :angry: išlo ma z toho poraziť :angry:
5. kvě 2012 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..
www.fertilityfriend.com/home/1fc102
tak nevím vždycky co měřím vždycky 100% mívám ovulaci mezi 12-18dnem teď nevím jeslti sem si ten utrogestan špatně nenasadila..ale jinakj sem poslední 3 dny nemocná (chřipka či co) tak nevím jeslti má cenu vůbec měřit?
5. kvě 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mám skôr pocit, ze už sa mi cysta vytvorila, tak ju,nechcem ničím podporovat... nasadim akurát tak asi tabletku denne pyridoxinu naspäť a budem čakať...
5. kvě 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifitko25 ozaj moja a nevieš čo je z Maťkou? :frowning2: :frowning2: ja som len včera prečítala,že sa niečo stalo :frowning2: :frowning2:
5. kvě 2012 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jáááj však ty máš tu cystu :frowning2: :frowning2: no a to vadí? akú máš,len takú vodovú čo sa vstrebe?
5. kvě 2012 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to u mna je to dlhé 35-69 dni, ked to ničím neznasilnujem (vyvolavacky a podobne)
bodlo by mi vediet, čo je za tym meškaním ovu, ale to uz som pisala, ze chcem ppckat aspon kym mi nezacne "meskat" MS a potom sup dokimu...
5. kvě 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe neviem :frowning2: od toho nestastneho stvrtku sa neozvala :frowning2: asi potrebuje vypnúť na chvíľu...
5. kvě 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no veru potom skoč,niekedy treba aj dokiho potlačiť :wink: :wink: ja som tiež mávala krááásne cykly a potom sa mi začali predlžovať a po ovu som špinila a tiež neviem prečo....dala som si nasadiť clostil a ztroš a hotovo :grinning: :grinning: no ale ja nemávam cysty a doki ti nepovedal prečo sa ti tvoria?? :confused: :confused:
5. kvě 2012 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja len predpokladám, že ju mám :sweat_smile: a ak ju mám, nie je dobre este viac vajecniky stresovat, už tak môže byt ten jeden hotový... u mna vyzerajú byt cysty hormonálne aktívne, inac by asi nič neblokovalo ovulku :confused: takže od hormonov chcem ruky preč, kým sa telo samo nespamäta...
5. kvě 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifitko25 ach jaj :frowning2: :frowning2: je to nespravodlivé....priateľovho robotníka priateľka je tehu a ani nevie ako a s kým a fajčí,pije a mimi v poho brucho veľké :angry: :angry: a jej sa nič nestane a stavím sa že bude mať zdravé miminko...ako ja jej neprajem zle,ale vidieť ženu s bruchom ako sedí pri pive a s cigaretou :angry: :angry: :angry: a vidíš Maťke sa toto stane,chúďatko :pensive: :pensive:
5. kvě 2012 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe starý mi to nevedel povedať a novy sa este u mna s cystou nestihol zoznámiť... a skôr ako cysty sme riesili iné...
5. kvě 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 bože ty už píšeš ako hotová doktorka :sweat_smile: :sweat_smile: akože hormonálne aktívne :confused: :confused: to ti blbne nejaký hormon a z toho sa ti tvorí cysta,čo ako?? :confused: :confused:
5. kvě 2012 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jáj však ano,ty si menila dokiho....tak dúfam že tento ti už nejako pomôže k tehu :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2012 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe veru je to ťažké a život je nespravodlivy, tam kde by bábätko chceli a starali sa tak dobre, ako sa len dá, tam nie je dopriaté.... :frowning2: a iným Áno, aj bez vitaminov, starostlivosti....
5. kvě 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek