• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@miky ahoj,da sa to napisat,ked si otvoris dany den a das si meds...tam by mala byt moznost..
11. zář 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa kieeezby sme sa stretli :slight_smile:
11. zář 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere jasne...ružovie sa tam niečo :slight_smile: skús ešte o dva dni...nech tam je rozdiel medzi testíkmi....už to bude isto viditeľnejšie :slight_smile:
11. zář 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e neviem kedy mrcha príde...mala by asi v piatok...podľa ff...ale podľa ovu asi už teraz niekedy...rátam tak zajtra...ak klesnem..
11. zář 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba neee, ja tomu neverím :slight_smile: Pri malom som mala na 10dpo už také lajny, že koniec sveta :sweat_smile: Toto bude zase pepinovská hrá :wink:
11. zář 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ďakujem za vysvetlenie...chcem si ich zmenšiť..a porovnať..a pospisovať..aké dlhé tie cykly boli...a kedy bola cca ovu :slight_smile:
11. zář 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere tak toto bude dievcatko :grinning:
11. zář 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere Ahaaa.no super..tak dakujem..budem cakat..ci si to sam oznaci..:slight_smile:
11. zář 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Ahoj...dakujem...no uvidim..teda..:slight_smile:
11. zář 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@6lenka64 no ahoj jak fajne ze 7dpo tak ti drzim palceky aby vam to tentokrat vyslo :wink:
11. zář 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanya1 No dufam, ze vide
A ty uz mas po ovu?
11. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 das si to ulozit napr. na plochu. potom si to otvoris v skicari (paintbrush) a hned kliknes "save as" (ulozit ako) a vyberies priponu *jpg. a ulozis si to napr na plochu zase alebo do nejakeho foldra a potom to uz mas v jednom foldri a mozes pozerat, alebo si vytlacit, alebo si to nahadzat ako obrazky do wordu :wink:
11. zář 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere potisku gratulujem :wink: ja dnes tako www.fertilityfriend.com/home/3dc178 čakám na ovulku pocitam že to bude v priebehu 3 dni . Ste tu typovali že koľko bude tento mesiac tehuliek, tak ja typujem 4 jednu uz mame :slight_smile: A jednou by som uz konečne bola rada aj ja. Prajem pekný dnik.
11. zář 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :slight_smile: tak mňa to čakanie už nebaví...... http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu a už tak dlho sexuálny pôst, lebo každým dňom ju čakám a stále nič.... :angry:
11. zář 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 nooooooo tak on neni teda nebol na pradielka takze stale mam len dva kusy :slight_smile:))) a po tolkych nezdaroch vzdy somnou narieka pri mrche a slubuje mi hory doly ako budeme keksikovat cez ovu "stale" no a konecne tento mesiac to aj plni tak som sa tesila, ale vidis, je to naprd :( a jasne ze vie ze ide o babo, a tiez sa mu uz kolko krat nechce ale ja mu pri tom pomaham :dizzy_face: kolko krat to uz ani nie je sexik, ale uspokojenie s ukoncenim dnu :sweat_smile: mozno ma tvoj blok, aj moj mal, zasadne cez ovu nemal chut a nechcelo sa mu, teraz je to ine, vidi ze sa nedari a nie je to len tak "prdnut" a ostat tehu, musi aj on zamakat... :sweat_smile: skus mu pomoct :wink:
11. zář 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere aj ja vidím, takže potichučky gratulujem a nech to pekne silnie :wink:
11. zář 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Babulky, je tu niektorá z vás čo meria BT a berie pri tom Mastodynon (kvapky obs. Vitex jahňací) ? Budem rada ak sa nejaká nájde lebo by som chcela vedieť ako ovplyvňujú teplotu lebo ja ju mám od ovulky stále 36,8, 36,9 a dnes dokonca až 37,1. Takéto niečo som ešte vo svojom "teplotnom živote" nezažila :slight_smile:
11. zář 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jeeeej my mame opacny problem :grinning: sexualne vystavenie lebo ju kazdym dnom cakame a nic :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
11. zář 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miky ahoj v kolonke medicals je HCG shot, tak to si zaklikni na dany den :wink:
11. zář 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko hm, to je čo? ale nás tie ovulky naťahujú.....katastrofa
11. zář 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanya1 ahojky..dlho si tu nebola..ako sa máš?...ako grafík?..meriaš?
11. zář 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@26lenka6 ja som brala, kuk v mojom fotoblogu posledne dva grafy... :slight_smile:
11. zář 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa my sme obden a nevyslo, tak sme chceli skusit kazdy den a kedze som mala soju, myslela som ze ovu pride ako po clostile na 14-16dc ale akosi sa jej nechce :angry: uz kaslem na to, budeme ako sa nam zachce lebo toto nema zmysel :sweat_smile: :rolling_eyes:
11. zář 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu joj ani mi nehovor... ani neviem kedy pride, sama chodi na cca 30dc a s clostilom 14-16. teraz som mala soju a nemam ani sajn ako to vyzera.... asi vynajdem domaci uzv lebo sak toto neni normalne :grinning:
11. zář 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko děkuju, už je zaškrtnuto :slight_smile:. A ještě mě tak napadlo, mají tam takhle nějakou značku pro clostilbegit a utrogestan? Mám všechno tenhle měsíc prvně, tak nemám zkušenosti
11. zář 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 jééj, a kolko si ho brala? to vďaka nemu sa to podarilo? a kolko sa vám nedarilo? ak chceš tak píš radšej do IP :slight_smile:
11. zář 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak ja som zatiaľ mala (odkedy meriam) raz na 14 DC a väčšinou 17-18 DC a raz 19DC.....tak som zvedavá, kedy príde tentoraz
11. zář 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@26lenka6 najprv som potratila a potom to rok a pol neslo... A verim, ze aj vdaka nemu sa podarilo... :wink: Na folikulke boli dokonca dva dominantne foliky, a to som mala velmi casto anovulaky... :pensive:
11. zář 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky jasne :wink: clostil je clomid a ukazovat ti ho bude ako C a utros progesteron- a ukazovat bude P. musis ho zadat na kazdy den ked ho beries :wink:
11. zář 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu no ja som mala anovulaky, potom jedin krat sama v januari 29dc, potom cez dufik na 27dc necakane, s clostilom na 15 a 16dc a minuly mesiac uuuplne bez liekov sama na 32dc... tento mesiac som cakala ze bude ako s clostilom kedze mam soju a henho, kasle na mna ... a moze prist hocikedy do 30dc sak ja sa zblaznim dovtedy sexovat furt :grinning: :grinning:
11. zář 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek