• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
ahojte je tu este niekto? baby ako sa v anglictine povie bolestive prsia a krize kde je to vo FF :sweat_smile:
vdaka :wink:
17. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, baby môžem byť tehotná ked mám bazálnu teplotu 37,2. včera a predvčerom som mala 37.1, a deň pred tým 36,8? Ja som si teplotu nemeriaqvala, ale tu čítam tak je to možné ked teplota stúpa. Prosím poradte mi. Ďakujem :wink:
17. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspinka: ja si zaciarkavam "tender breast" = "citlive prsia"

erosinka: teplota stupa po ovulacii, cize potvrdi ovulaciu, Teplota nevie potvrdit tehotenstvo, ale ak po ovulacii sa drzia zvysene teploty 18 dni, tak je t pravdepodobne tehotenstvom. 3-4 dni zvysenych teplot este nic neznamenaju. Kukni na http://merenibt.xf.cz/index2.html :wink:
17. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albao Ďakujem za radu. Aj toto ma teší že som mala ovulku po par mesiacoch. :slight_smile:
17. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao vdaka ;)
17. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, Lauri, držím všechny palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a komu fandíš v superstar, já samo Chodůrovi, ale aj od Vás sami jeden chalan páčí, vraj dajaký Haberu :dizzy_face: možná se taky dočkám a konečně dnes něco zazpívá, nebo mu asi přestanu posílat hlasy :grinning:
17. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babule - ako sa mate? od vcera nejake nove tehulky? :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka814: jeeej, ja som na tom podobne, 4 a pol mesiaca po sekcii, plne dojcim...ale moja prva ovulka v nedohladne :angry: :angry: :angry: :angry: ako sa ti to dari, merat teplotu kazdy den????? :astonished: :astonished: ja som rada, ak odmeriam raz za cas, a aj to v rozpati 2 hodin mozno. tak mi potom teploty lietaju jedna radost. sem-tam hodim testik, nech sa nenudim (a jednak ich mam plny sacok, hehe) :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/lisa-j

drzim palce rano vsetkym testovackam :wink:
18. říj 2009 v 01:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj tu vstavat mam dobre spravy :grinning:
18. říj 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi---blahoželám k//::slight_smile:) :grinning:
Ja som sa dnes trochu bála bol 28 DC, deň "D"..ale je tam,,,je tam silnejšia čiarka ::slight_smile:) :dizzy_face:
18. říj 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tunis .dakujem ja to este rozdychavam :grinning: mm je happy :grinning: este skusim zajtra pozajtra mam posledne testy , este nieje hruva ciara ale je pekne viditelna ked bude lepsie svetlo odfotim
18. říj 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
:dizzy_face:
lauritka...no kde si, čakáme ťa netrpezlivé...:slight_smile:
18. říj 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi, hoď grafík :wink:
18. říj 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže ty si 13 DPO? Ja 14 DPO....krása,,, no už len nech silnie a silnie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis tvoje dieta je o den starsie od mojho :grinning:
18. říj 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky teda moc moc gratuluji těhulinkám, a taaaak vám závidím, samozřejmě v dobrém. Tak at vám ten první trimestr rychle uteče. To bude miminek :D

A já dnešní ošklivej graf : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3421839&vReferer=
18. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! Sofi blahozelam :grinning: ja nic maly pokles zajtra dojde mrchana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, tak ja som testla naposledy, nic :frowning2: 11DPO, teplota klesla, mrcha meska jeden den, :unamused: Asi sa radsej na nu pripravim :angry: http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5
18. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sofi, blahozelam k testiku, nech to dotiahnete az do konca :wink: :slight_smile:
18. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi congratulation :slight_smile:

zo mna nic :rolling_eyes: mamatestik negativny a jemu sa verit da :confounded:
18. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri kurnik :angry: :pensive:
18. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved do dochodku casu dost nie ? :grinning:
18. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
RINTY:

u mma Chodur a Bending :wink: a koho si to myslela zo Slovakov?? Habera je porotca :slight_smile:
18. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuniska, sofinka - jeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super :slight_smile:

nicolka - len tak dalej

lauritka - to mi je luto :frowning2: ja sa vzdy pridem pozriet na vsetky snazilky, ale tebe by som to uz naozaj dopriala!!!!

flamenga - ako sa citis?

lisa.j - nooo ked kojis, tak ta ovulka je naozaj zriedkava :stuck_out_tongue_closed_eyes: poväcsine sa vajicko v case kojenia uvolnuje prave vtedy, ked sa zene do tela uvolnuju endorfiny, t. j. pri vzruseni :sweat_smile: aj ked aj vynimky potvrdzuju pravidlo :wink: ked nemerias pravidelne, nezistis, ci ovu bola, ale na druhej strane, meranie BT nie je v case kojenia dobra metoda....istejsie by bolo pouzit inu metodu - teda ak este nechces otehotniet :wink:
18. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik dakujem, asi je to moj udel--- :unamused: no nic ved mam dvoch psov a macku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
lauri do prcic... a ja som ta tento mesiac tipovala ako dalsiu tehulu... :wink: ale je super ze to takto s nadhladom beries, aj ked to asi nieje az take lahke...

http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
ok, beriem ze mozno vcera bola ovu, ale ked si predstavym 14 dni LF tak to by som musela mat 38 dc, a to som este nemala takyto dlhy cyklus... ved uvidime :wink:
18. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc - noo ty letis do neba :wink:
18. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek