• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@mattuliatko30 tak mám ještě stále negat :rolling_eyes: :grinning:
29. říj 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 a koľko ti chýba do mrchy? už si vysadila tabletočky?
juj, ty máš ale dobré deti, takto po ôsmej už spia :dizzy_face: zlaté :dizzy_face:
ja som bola odmalička ako čert, čo sa spánku týka, tak dúfam, že moje deti to nepodedia :sweat_smile:
29. říj 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka hej je na podporu. a ja mavam aj malo hlienu pred ovu tak to bude super.
nie, boli sme tak , ze v tom parku je taka kaviarnicka, tak sme so psami zasli dnu, dali si cajik a potom pokracovali vo venceni. casnicka bola strasne zlata a pustila nas dovnutra. ved aj tak tam nikoho nemali. a potom sa so psami este aj mojkala.
29. říj 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka neviem...asi príde rátam od zajtra do soboty..vysadila som vo štvrtok .....tak čakám...hej ..s týmto problémnemám..deti chodia spať o osmej..takže najneskôr spia do pol deviatej..nikdy nebývali dlhšie..tak to majú zaužívané...samozrejme..okrem víkendu... :slight_smile:
29. říj 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulindaj ovu testík?...a kolký den si?...
29. říj 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi ale ved ak ste sa pustili na adopciu,sústred sa na to. :slight_smile:
ja obdivujem ľudí,ktorí to urobia,aj moja sesternica to spravila už má 2 deti,len ma trošku prekvapilo,že im to ešte nepovedalaa a asi ani neplánuje
29. říj 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no jsem dnes teprve 12DC a od léta MS naprosto nepravidelná :rolling_eyes: ale předtím pěkně vždy po 28dnech.
29. říj 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva my se na to soustředíme,ale když kolem holky těhotní,.... :frowning2: a my to máme v plánu budoucímu prckovi říct. jsme na vesnici a určitě by se brzy našel nějaký "dobrý" člověk, který by to prckovi velice mile řekl :-/
29. říj 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi to nech ťa teraz netrápi :slight_smile: ta moja sestrka,sa úplne presťahovala,daleko,proste nový život :wink:
viem ako ti je,ja som si tým prešla,aj ked nie tak veľa ako ty,ale tiež to nebolo ľahké
našťastie sa stal zázrak :slight_smile:
29. říj 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa anooooooooooooooooooooooo!! :slight_smile: a ked som dobre citala pred par dnami, tak to bude gel- conceive plus, ze? :wink: ten som pouzila aj ja, taaaaak prosim pekne- za tolko penazi to vyjst musiiii!!!! :grinning:
Ja uz som na cakacke, zajtra je to 6.dpo. Ty si kolky dc? :slight_smile:
Siiiiiiiiiiiiilno ti drzzziiiiim palcuchy! :slight_smile: :sunglasses:
29. říj 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2012 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.fertilityfriend.com/home/3d01d7
ahojte holky..ja dńes takto...myslite ze je mozny abych 21DPO neměla pořád stejně tlusté čárky na těhu těstu? mám je pořád stejné vůbec nesílí. :frowning2:
30. říj 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, prosím vás som z toho jeleň. Viete mi poradiť, kedy mohla byť ovulka? www.fertilityfriend.com/home/micak .. urcite bola v tych pozitivnych ovulacnych testoch..ale kedy...vdaka
30. říj 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira to je dost už po ovu, u dr. si nebola na hcg z krvi ?
30. říj 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira uff...to neviem...mali by byť silné....už aj na 16dpo, ale záleží od uhniezdenia...nebola si na krv?
30. říj 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak najskôr 22dc
30. říj 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

http://www.fertilityfriend.com/home/3173fb

hm, dala by som ruku do ohňa, že ovu bola 11dc.... neviem....
30. říj 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira daj foto a povieme ti, mozno sa ti to len zda
30. říj 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koira chod radšej 2x na krv, 2 dni po prvom odbere nech je kontrolný...
30. říj 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ahoj Matka,
ja mam zase taky den, ze sa vobec nezastavim, same stretka a navrhy pre klienta... pridem k mailom asi len na obed ked sa najem.

Dnes som si zajednala termin na vianocne fotenie, tak sa velmi vytesujem :slight_smile:
30. říj 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
pekné ránko....ako sa máte? http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e zajtra už klesám...a pozajtra mrcha..už nech je po nej...
30. říj 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 to urcite nie, ved si pozri aj poznamky pod grafom. podla teploty - ano, vcera, lenze nebol ani pozitivny test, ani krcok nebol aky ma byt ani hlien nebol.
30. říj 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak tento mesiac riešim rovnakú dilemu... ani moje teploty nezodpovedajú ostatným ovulačným príznakom...
30. říj 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere ruka je častokrát malo, podľa mňa 14-15dc...
30. říj 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 :slight_smile: ale ak teplote nezodpovedá ani kŕčok, ani sexuálny chtíč :grinning:, ani hlien (ktorý mám každý mesiac ukážkový), ani bolesti vo vaječníkoch.... :slight_smile:
30. říj 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micak absolútne nesúhlasím, ze hlien a krcok sú objektivnymi znakmi... podľa mňa sa dá nimi len blizsie špecifikovať plodné "okno", ale určite nie deň ovulacie...
30. říj 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piacere no teplotne to vyzerá, na 14-15dc ovu :confused: :confused:
30. říj 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere je to o nervy a pritom naisto viem, ze v tom obdobi ovulka bola, lebo aj bolesti som mala..zacinam pochybovat o tych teplotach...
30. říj 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 veď.... ale odkedy je svet svetom :grinning: tak som nemala počas "teplotnej" ovu "creamy" hlien
30. říj 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek