• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@sarin uuuz som tisko ja sa ti pripomeniem potom ked bude pravda ze som mala pravdu :wink:
4. črc 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin no ja rýchlejšie ako ty k MS:
http://www.fertilityfriend.com/home/katka61

@mattuliatko30 veľmi pekné :slight_smile: teším sa!!! Len aby ti to takto pekne zostalo :slight_smile:
@sofi88 a kde máš graf? :sweat_smile:
4. črc 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofi88 aj ja dnes 1dc,takze odznovu.. :slight_smile:
4. črc 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 no o chvilu ma dobehnes ja uz mrchujem ... uz aby bolo po nej
4. črc 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janeita ani si nevies predstavit aka by som bola stastna keby mas tu moznost :grinning:
4. črc 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 no ja mam do ms este 4 dni..
4. črc 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin ja si na tu moznosť pockam neboj sa :wink:
4. črc 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá, tak sa k vám po dlhšej odmlke znova hlásim. pozrite na môj dnešný graf http://www.fertilityfriend.com/home/kristinka9
myslíte, že som sa konečne dočkala aspoň ovu?
@lauritka
4. črc 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janeita
@lauritka Ahojte baby, takže dnes som stúpla, síce iba o niečo ale predsa http://www.fertilityfriend.com/home/kica, takže dúfam, že anovuláku sa vyhnem :grinning: Ale už asi týždeň mám ms bolesti, tak vôbec neviem odhadnúť, či ovulka bola alebo nie, no zvláštny cyklus :unamused:
4. črc 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristinka9 aj ked ti chybaju teplotky tak podla mna mohla ovu byt.

@krisruska podla mna ovu bola ak ti teplota ostane hore tak t i ju aj ff vyznacii.
4. črc 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem tu zas... to znamená anovulační cyklus?
4. črc 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ani ja nemam dobre spravy :( bola som na gynde na preventivke.. ovulka sive bude asi cez vikned, mam tam nachystany folikul.. ale mam myom v maternici, ktory sa od minuleho roku zvacsil :( cize zase v oktobri na kontrolu, ci sa velmi nezvacsuje, ak ano, asi operacia.. :( tak neviem, ci je nieco prirodne na to aby sa zmensil ten hnusaaak.
ci je to vobec mozne, musim pogooglit. brali my aj cyto.. a poslal ma na vysetrenia usg a mamograf prsnikov, nejake specialne, nebolestive.. sice stoji 25 eur. ale mam vsetko v jednom.zadne stalacanie prsnikov, len nejaka sonda.
tak uz si to dam. :wink: prevencia je dolezita.
4. črc 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 ahoj, teda dobre dlho tahas... tak ak sa budes drzat hore aj nadalej, tak ovulka bolaô
4. črc 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka na mymomy zial nic nie je :frowning2: oni ziju z estrogenov, podobne ako cysty..
4. črc 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janeita @lauritka dik za odpoveď baby. No veru dlho, ani mi nehovor, je to na nervy :unamused: ale tiež si myslím, že bola, dúfam, že sa udrží teplota hore a potvrdí mi to.. :slight_smile:
4. črc 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gelinka75 no super a este som stimulovala aj inofolicom.. taze nic nebudem brat :rolling_eyes:
4. črc 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gelinka75 a nejake enzymy ?? nieco som nasla ale bohvie, ci je to pravda.. a ze vraj caj z mysieho schvosta.
4. črc 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no da sa vyhybat umelym estrogenom..mam toho o tom precitane tiez dost, tiez mavam cysty aj myom, mal zatial len 1cm, ale da sa to ked pcham do seba estrofem? :angry: ja som skusala aj serrapeptazu, je to tiez enzym na odburavanie odpadovych latok z buniek a moc mi to nepomohlo, este by mohol indonal pomoct, alebo wobenzym..ale to treba brat aj 20 tabletiek denne a indonal som mala zapchu jak svina..takze som skoncila s experimentami
4. črc 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka v podstate najlepšie na to je laparka..tiež som mala myomi a dali mi ich preč.. uuf,mala by som ísť aj ja na preventívku :pensive:
4. črc 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wolawka :( mne lekar hovoril, ze to sa uz laparkou neda poriadne odstranit, ked tak, len normalnou op. on uz ma 4 cm.. :(
4. črc 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka íha,to riadny myóm... ale tak mala by si pokoj.. bože,čo my ženy všetko musíme riešiť :angry:
4. črc 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myomy doakzu narobit riadnu šarapatu :unamused: a nie je vobec ziadna nadej ze sa zmensi sam?
4. črc 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nezúfaj moja, aj ja mám myóm....vlastne mám ju na celej zadnej strane maternice. :frowning2: menší sa dá odstrániť laparkou. ten tvoj ešte taký veľký nie je. inak existujú na to lieky. ja som to už kukala. Esmya sa volajú a podľa mňa by nebolo od veci to vyskúšať skôr ako pôjdeš na operáciu. sú baby, ktorým zaberá dosť dobre.
4. črc 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wolawka :unamused: skusim upravit stravu... a e enzymy , neviem ake myslia.. hmm
kuk clanok. http://www.naturaevita.sk/index.php?pg=19&id=40
4. črc 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 esmya ?? to dostat v lekarni ??
4. črc 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janeita no prave neviem, hladam nejaku liecbu.. nerada by som isla na OP..
4. črc 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkabeika
@kazunomiya
http://www.fertilityfriend.com/home/3ce8a6 holky takze takto, cakam na ovu a teplota si zo mna asi robi tento cyklus srandu.
4. črc 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 , no uvidíš dalšie teplotky, ale OVU asi bola :wink:
kiež by to skončilo ako u pa_mi :dizzy_face: pa
4. črc 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna tiež si myslím, že bola :wink: juj len keby to bolo na konci s // presne ako pa_mi :slight_smile: :dizzy_face: :pensive:
4. črc 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek