• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kukku fuu,tak som zvedava..kazdy den na teba silno myslim..a vzdy cakam,co nove pekne ukaze graf
13. pro 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikus20 jej ty krásne stúpaš. ja si myslíííííííím :slight_smile:, že je to na dobrej ceste. a držím ti palčeky, nech máš krásny vianočný darček. Budem na teba veľmi veľmi myslieť.
13. pro 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya ďakujem dúfam že sa pekné udrží hore a budú krásne vianoce :slight_smile:) určite sa ozvem :slight_smile:
13. pro 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikus20 čítala som hore tvoje príspevky. Zaslúžiš si to moja.
13. pro 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikus20 já tenhle graf úplně neznám, ta tmavě zelená je ovulace?. Pokud ano tak jsi teprve 8DPO a to se ještě může stát všechno podle mě. Záleží jaké jsou předchozí grafy, jestli už ten 8 den jdeš většinou dolu nebo ne...Ale zatím to vypadá hezky a držím palce ať neklasá:slight_smile:
13. pro 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku moja toto vyzerá fakt že nádejne. pekne sa držíš v jednej rovine a to si doteraz ani nemala. och bodaj by vám to už vyšlo! moc ti to prajem. mali by ste krásny darček pod stromček :slight_smile:
13. pro 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya ďakujem :slight_smile:
13. pro 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joy23
@trish22
ste zlaté, ďakujem pekne :slight_smile:
13. pro 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja len tak pomimo dievčatá, no som 3 DPO a predstavte si, začala mi ráno smrdieť káva, potom jogurt, potom už všetko, reku, čože? tehotenské príznaky tak skoro? no tak hľadám hľadám a toť ho, ja hovno od spodu na čižme. A je po tehotenských pachoch. :slight_smile:)))))))))
13. pro 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
mam strasnu chut urobit si test :zipper_mouth: ...ale bojim sa este je skoro...ci? :grinning:
13. pro 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maribell počkaj na zajtra z ranného moču. vyzerá to pekne :wink:
13. pro 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monana ja co si kupujem test intiMed DipStick hCG QUICK TEST 25mlU/ml a v nom je napisane ze 10 dni po moznom oplodneni je schopny ukazat tehotenstvo ...zajtra to bude 10 dni :grinning: bojim sa lebo ms mi vychadza podla bt na 18.12... a pri provom mi test ukazal // az 2 tyzdne meskania ms
13. pro 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maribell mě při obou těhu už ukázal test čárku 9/10 DPO. Ale u každého je to jinak a čím později tím to bude jistější:slight_smile:
13. pro 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojik holky tak ja mam tady svuj graf taky doufamm že se podařilo ale nevim,co myslite vypada to nadějně?menzes mam dostat 18.12 tedy ve středu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maribell píšeš že to maš taky dostat ve středu ju tak sme tady 2 :grinning: ja taky a doufam že se zadařilo tak uvidime no na test je asi brzo ještě no :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja dneska ale testla ovu test podle rad některých žen a je poz.jinak je vždy negat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus tak vravis ze budeme cakat spolu :slight_smile: .. aspon v tom niesom sama :slight_smile: ja ovu testy nemam :grinning: ale mam doma 2 tehu testyy :grinning: a stale na ne pozeram a vzdy ich aj tak schovam naspat do skrinky ze este pockam :grinning:
13. pro 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maribell jj čekame společně jen je tam ještě nech maji trochu časek doma je mam taky :wink:
13. pro 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maribell ja by som pockala aspon do 12 DPO, podla mojej skusenosti :slight_smile:
13. pro 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. pro 2013 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku dalsi cyklus to vyjde :wink:
14. pro 2013 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
teplota stale stupa :dizzy_face: ... teraz prehlasujem ze ked mi jezisko toto prianie splni tak uz nechcem ziadne ine darceky :sweat_smile:
14. pro 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku mojaaaa, aj mi ľúto prišlo. Veď my vieme, že to vyjde, raz, len sme nechceli tie sprosté procedúry. Taká som nasraná, tak pekne to vyzeralo :( .
14. pro 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya ani mi nehovor... nevadí, v januári sa objednám do centra a uvidíme ako ďalej :slight_smile:
14. pro 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku akú máš kratučkú LF...tie grafy ale pekne zavádzajú, veď to tam vyzerá ako uhniezďovanie...hm a potom, že sa človek nenamotá
14. pro 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som mala ísť na 4 hodinovú túru, hovorím tomu môjmu, zlatko ja dnes uhniezďujem nejdem nikam :grinning: a tak išiel sám :sweat_smile: www.fertilityfriend.com/home/julka82
14. pro 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukku moje zlatinko, u nás to určite nevyšlo tiež, som síce len 4DPO a teplota ide trošku hore, ale stále je nízka. Neviem či to ten Inofolic robí, či kieho. tak ako? dáme si darčeky na valentína????? hm?????
14. pro 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 sa tu rehním.:slight_smile: to už teraz musí byť naozaj hniezdenie. Rozmýšlam, že by som to aj ja povedala tomu môjmu, som 4DPO a neeeechce sa mi íííííísť nakupovať. S mojím milovaným je to horšie ako 4 hodinová vysokohorská túra. :slight_smile: 10 krát obzeráme 12 krát skúšame a potom ideme preč a nakoniec sa aj tak vrátime do prvého obchodu. :P. Tak díky za tip. :slight_smile:
14. pro 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 mavam vacsinou 12-13 dnovu LF, mrcha pride pravdepodobne pondelok alebo utorok :frowning2:

@mawiya vidis, to je dobry napad :slight_smile: Len teraz musim rychlo vymysliet nejaky na Vianoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukku aj ja. asi ponožky :P
14. pro 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya :grinning: za málo, ale sľúbila som mu, že ak to nevyšlo tak v januári s ním pôjdem :slight_smile:, choďte aj vy po Vianociach, to budú zľavy a snáď aj menej ľudí :slight_smile: ....(a budeš mať čas sa na to psychicky pripraviť ako ja :wink: )
14. pro 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek