• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@mona01 oky tak veríme :slight_smile:
11. bře 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa no ja by som aj brala folikulometriu,ale moja povodna gyn. mi ju odmietla robit,ze je to zbytocne a pod.,pritom ja mam enodmetriozu a obmedzeny cas do buducna... tak som sla k dr.,ktora ma operovala,ale ona robi v nemocnici raz do tyzdna,clovek sa tam nacaka hodiny...ale aspon ma poriadne vysetri... neskusali sme umele,my sme sa ani nestihli snazit a hned po svadbe prisli strasne bolesti a uz tam boli cysty a zrasty,hnusna endometrioza,potom 9 mesiacov v umelom prechode a posielaju ma rovno na IVF,no ale my to chceme aspon skusit,kiez by motyka vystrelila.... :slight_smile: v centre v KE mi dali par mesiacov na snazenie,dalsie testy a pripadne to IVF, mam 25 a manzel je ok,no ti co ma operovali to vidia iba na zazrak... tak komu verit,kazdy lekar ma iny nazor... a clovek pomoz si sam... u mna asi ta teplota a ovu testy velmi nefunguju... keby manzel nerobil na tyzdnovky,tak ich ani neriesim... no uvidime co z toho bude :slight_smile:
11. bře 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela ahooooooooooj, no ja len teraz citam, co sa stalo.... :frowning2: to mi je strasne luto... :frowning2: tak som sa tesila s tebou, ze aspon niektorej to vyslo... ale zial toto riziko je tam vzdy, to je hrozne... a asi ani nevedia preco sa to stalo, vsak?? a teraz co? treba cakat pol roka kym sa vsetko vrati do normalu, alebo da sa snazilkovat hned??
12. bře 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joannah13 ahoj, a co ked mas zly test?? BT vsak neklame! ja by som sa spoliehala asi na to, a este ked aj hlien je taky aky mat byt, tak by som sa asi na ten test vykaslala... :sunglasses:
12. bře 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjuzan77 podla mna mas pekny graf. vsetko ok, uvidis ako sa ti bude teplota menit, ci ostava zvysena, alebo nie.
12. bře 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
může rýma a ucpané dutiny ovlivnit teplotu?
12. bře 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya načo duch, rovno čiarka sa ukáže a basta :slight_smile:
12. bře 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa ahoooooooooooj. trt sa ukáže, dnes som išla o 2 stupienky nižšie a bolí ma chrbát. :slight_smile:
Ale vonku svieti slniečko, mužík mi príde v piatok, budeme maľovať, zasa nejako prežijem tú mrchu a budeme teda znova "musieť" keksíkovať :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snehulienka82 delam testy 2x denne a k tomu jeste glukophanove prouzky, ktere se lehce zbarvily do svetle zelenkava a to jeste ne po cele plose. Dnes teplota zas 36.34, takze zas klesla a dnes me hodne boli v pravem podbrisku, ale takhle me to bolelo, kdyz sem mela pred mesicem 7 cm cystu, vlastne ani nevim, jak boli ovulace, kdyz sem ji asi nikdy nemela.. Zatracena HA
12. bře 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joannah13 hm... tak potom neviem, skus ist na folikulometriu, resp. na gyndu aby ti teda zistili, ci ovu mas alebo nie...
12. bře 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja si tento mesiac prvykrat meriam BT, ale neviem, nie som velmi spokojna s grafom, je mozne, ze teplota nestupla po pozitivnom ovu teste? takze som mala anovulacny cyklus ci ako? Teplotu si meriam v ustach
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Ellenie/grafy?c=-8588087560854775808
12. bře 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya aj sex má svoje čaro :grinning:
12. bře 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snehulienka82 prave muj dr mi rekl, at si delam pul roku testy a kdyztak az po tom pul roce se to zacne sledovat a resit.. Chmm, ale diky.. Spis mi to po vysazeni HA stale nefunguje, at se snazim, jak se snazim vsim moznym
12. bře 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa taaaaaaaa jakož inak???? hhhhh máme dôvody mať sex častejšie :slight_smile: či? teda ono dôvod sa vždy nájde nejaký :slight_smile:
12. bře 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snehulienka82 dakujem, dnes teplota takto a na teste duch :confused: ale este sa netesim, po potrate a problemoch s progesteronom sa bojim aj dufat :pensive:
12. bře 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ellenie máš schovaný graf, musíš povoliť súkromie
12. bře 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya keď už aj ten sex je len preje....ný čas :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sjuzan77 ale vyzera to nadejne ;) potrat je smutna vec, ale aspon vies, ze mozes otehotniet! ja som tiez mala potrat, a teraz sa nam ani nejak nedari, ale dufam, ze sa to coskoro zmeni. ja som zatial pred ovu, takze casu mam dost... este sa nacakam do konca cyklu. :grinning:
12. bře 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa no si zabila :grinning:
12. bře 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak dnes hladina ustálená, neviem či sa mi to zdá, ale akoby sa ovu blížila, tak dnes začínam opäť testovať :slight_smile: žeby inofolic tak zapracoval? no neviem http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa
12. bře 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa aha, ok, uz som to opravila, snad to pojde :slight_smile:
12. bře 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek zkusila jsi vymazat ty ovulační testy, co ti FF ukáže? já si myslím,že ovu byla,aspoň teda podle teplot to tak vypadá, odstraň ty negat. ovu testy a uvidíš, co si o tom myslí FF :wink:
12. bře 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona01 Zkusila jsem to a nic... http://www.fertilityfriend.com/home/46ae40 ... jak nevím, kdy byla, tak ani nevím, kdy má přijít ms, ale počítám tak do konce týdne by se mělo ukázat...jsi hodná, žes mi odepsala :slight_smile:
12. bře 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co myslíte?
12. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám HCG 13, ale po injekci ovitrelle (něco jako pregnyl). Jsem asi 6 nebo 7 dpo. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Do 14dpo je ještě daleko, ale i tak přemýšlím, jestli mám šanci.
12. bře 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulienka82 v nedelu urobim druhy test a uvidim, co bude dalej :sweat_smile: ja som 6. mesiac po potrate, doktor nam nedal ziadnu pauzu, tak sme skusali hned. No a doteraz sa nedarilo, teraz mam prvy cyklus s duphastonom, tak som zvedava, co z toho bude. Drzim palce, nech sa zadari :wink:
12. bře 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takze vyzera to na anovulacny cyklus,ale taky vyrovnany... ktovie kedy sa daju hormony do poriadku :( a zacnu fungovat, navyse ani MS nikde ... ta teplot ama fakt depta.... :(

http://www.fertilityfriend.com/home/4c16ae
12. bře 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulienka82 no dakujem, no co uz stava sa :unamused: :unamused:
Mali by sme si dat pauza nejake 3-4 mesiace a mozeme snazilkovat. Aj ked neviem, moj muz sa bude asi bat, aby sa to nezopakovalo, tak uvidim co vlastne bude. A preco sa to stalo, tak to teda nevieme, ale ako mi povedali v nemocke, ze sa proste nestretlo spravne vajicko so spravnou spermiou.. :unamused:
12. bře 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Jéje, to vypadá na anovulační :(
@jaja9891
12. bře 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak co?
13. bře 2014 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek