• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@joannah13 ano to mas pravdu,cyklus podla teploty ok,ale niekde som cital,z eteplota moze byt ok,ale to neznamena ze napr. sliznica dorastla do potrebnej vysky a pod... takze uvidime co bude,najdolezitejsie je pre man udrzat si zdravie....
25. dub 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa tak to su pozitivne spravy :slight_smile: aj grafik pekny.... uz len vydrzat :slight_smile:
25. dub 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa ode mně taky může přesedlat k někomu jinému ještě, nicméně ovu test pěkně silný celkem.. trošku si mě k tomu testování nakopla :grinning: tím, že si to zkusila tak brzo, sem si řkla, že to taky zkusím a v lékárně na mě čučely, když sem chtěla tři krabičky TT :grinning: no to je fakt, ten pokles nemusel být takový.. ale máme ještě čas, když to testování je takové neodolatelné, že?? a je moc fajn, že část výsledků dopadla dobře :slight_smile:
25. dub 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaja9891 jj, nic není důležitější, jako zdraví, nejen to fyzické, ale i to duševní..
25. dub 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaja9891 Přesně tak jak to píšeš. No já teď nastoupím do nové práce a uvidím jak to bude. Snad se časem zadaří.
25. dub 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@joannah13 Snad ano. Musíme se dočkat. Akorát máme tu klikatější cestu. Ale o to víc si pak vážíme maličkostí.
25. dub 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky kočky :slight_smile:
Tak moja anakonda dnes takto :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/adamnela takze stale sa drzim pomerne rovnako :slight_smile:
@joannah13 no som strasne zvedava na teba ako to pojde dalej :slight_smile:
@nikolav prajem Ti, nech sa naozaj zadari cim skor a je to take zvlastne veru, ked vsetko mate teraz v poriadku a nedari sa. Ale naozaj fakt potrebujes troska vypnut a pride to v tej najmenej ocakavanej chvili :slight_smile:
25. dub 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa no tak dusik nam potvora zasa zmizol??? :unamused: No ale aj tak je to este skoro, takze jedine cakat musime...Ale aspon, ze v Lubochni si dobre dopadla, takze hor sa na to tehu :wink:
@senta_sofia @jaja9891 ani ja svoje telo nepoznam a nedava mi ziadne signaly...takze skusam teraz tie ovu testy, dnes som urobila druhy a je este slabsi ako ten vcerajsi, tak neviem :unamused: Urobim kazdy den jeden v rovnakom case na uvidim ci to naozaj bude tmavnut a ci mi to potom spatne potvrdi teplota...no som zvedava..
@dorotea2 tak super, testik tmavne, krasne :slight_smile: A pekna veru prirodzena antikoncepcia :slight_smile:
25. dub 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela no ja som mala stale slabulinku duhu ciarku,dokonca po ms silnejsiu ako pred ovu a potom v jeden den zrazu stmavla,tak som skusila vecer a uz boli skoror rovnake,na druhy den uz bola pozitivna ana treti opät slaba.... velmi rychlo ta ciarka naskoci,ozaj je niekedy tazke vystihnut to... ja som si myslela,ze mam ovu skor a aha,ona prisla 15-16DC :slight_smile: ak bola...
25. dub 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela To ano, ale další nápor bude až švagrova zlatokopka za několik dní porodní. To mi bude předhazováno horem dolem.
25. dub 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 no ved ja viem, ze mozno to ani nevystihnem, ale zasa nechcem robit testy 2 krat denne, nejako tak extra sa na to nespolieham. Sama som zvedava na ktory den stmavne, teda ak stmavne :slight_smile:
@nikolav no budes to mat tazke, ale to sa budes musiet len obrnit a byt silna, aby videli, ze Ta to nerozhadze. Viem, ze sa mi to lahko pise, ale inak sa to neda, musis byt proste silna...
25. dub 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela Já bych se nejradši odstěhovala. Je to hrozné. Teď je to těžké. A navíc jsem zjistila, že chlapeček, kterého jsme měli mít z přímé adopce je v kojeňáku. Je mi z toho všeho zle.
25. dub 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav vy ste si chceli adoptovat babatko? Boze moja, mas to veru teraz tazke obdobie, ale vzdy po burke vyjde slniecko, tak nech je to aj u teba tak...
25. dub 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela ano. Je to těžký. navíc mi do toho umřel milovaný dědeček. Je to hrozné.
25. dub 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela ja som tiez skusala teraz 1x a nebudem za nich vyhadzovat peniazky dookola,proste zistim priblizne kedy mam ovu,ako sa vtedy citim a koncim s testami :slight_smile:
25. dub 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav poznam takeho obdobia,tiez som zazila skoro vsetko co ty... chce to cas,lebo nic ine cloveku nepomoze,byt silny a rano vstat s pocitom,ze uz bude lepsie... pre tehotenstvo je potrebna aj psychicka pohoda a tu som zatial ani ja nenasla... drz sa,hlavu hore a vela sil...
25. dub 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joannah13 keď ja mám aj ovu test biely ako sneh, nechápem, predtým bol celkom dobre viditeľný, teraz prd :grinning: asi ma naťahuje, aby som si počkala... to je trest za moju nedočkavosť :grinning:
25. dub 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 To já ji asi nenajdu nikdy. Už rok a čtvrt je to horší a horší. Je to hrozné. A někdy si říkám, že jsem ještě tady. Že ten nápor moje tělo vydrží. Že jsem se ještě nezhroutila.
25. dub 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela mna stve to, ze ja som sa vedela na svoje telo spolahnut :grinning: lenze mensieho som kojila do 23,5 mesiaca, medzitym som otehotnela, potratila a neviem sa dat nejak dokopy, furt volaco :slight_smile:
25. dub 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joannah13 @rybkaa tak nieco napadne pripominajuce ducha strasilo dnes u mna na ovu teste, tak to posielam vam na tehotenske, mne je duch na ovulacnom prd platny :grinning:
25. dub 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikolav uprimnu sustrast moja...Hlavicku hore..
@senta_sofia no u mna na ovu teste tiez nic moc, ale biely neni, takze uvidime kedy to vypukne :slight_smile:
25. dub 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela vidis, si ma nahlodala :grinning: tak vcera, ked som bola smutna, ze teplota nic, tak som si v slabej chvilke kupila... a uz ked to mas doma, no neurob si ho, inak sledujes, ako sa tu potvorili dvojice? rybkaa a joannah13 su tak zhruba rovnako, jaja9891 a ivet1987 a my sme 1den od seba :slight_smile: bude to napinave, akurat dufam, ze vyhrame vsetky :grinning:
25. dub 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@senta_sofia hej, hej, je to tu veru vesele a aspon sa navzajom doplname :slight_smile: Hod foto, moju najdes tu :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/forum/ovulacne-testy/ovulacne-testy-pre-skusene-i-neskusene-2/?page=114#post-76681939 celkom dole :slight_smile:
25. dub 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela ja som ho zahodila, ale myslim, ze kludne by som mohla pouzit aj tvoju fotku :grinning:
25. dub 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senta_sofia ja si to lepim a chcem to porovnat, preto nezahadzujem :slight_smile: Sa mi zda, ze vcera som mala o kusticek tmavsiu druhu ciarku, ale to je jedno. Zajtra nebudem robit, mozno az vecer, lebo idem s detmi na cely den na vylet, takze nebude kedy robit.. Uvidim, ci sa mi este vecer bude chciet...
25. dub 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnnela a baby ti co poradili? nemam nejak cas to citat, ze za kolko cca zvykne stmavnut? ci je to uuuplne individualne?
25. dub 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senta_sofia je to fakt rozne. Niekedy to trva aj tyzden, niektorym aj dva a niektorej stmavne zo dna na den. Ale, ze ked tam uz druha ciarka je, tak je lepsie testovat pre istotu kazdy den zevraj...No tak skusam :slight_smile:
25. dub 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adamnela No jo je to těžké, ale je toho už dost no.
25. dub 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav ahoj, prajem v prvom rade úprimnú sústrasť :frowning2: my máme teraz starkú v takom vážnom stave, že nevieme čo bude, takže ťa plne chápem.....
je mi ľúto, že to nevyšlo....aj s tou adopciou :frowning2: ja to nechápem, detské domovy a kojenecké ústavy sú plné detí, no dostať ich do opatery alebo na adopciu je nenormálny problém, keby to malo byť v záujme dieťaťa, tak ich dajú hneď a dieťa má rodinu, rodičia majú dieťa a všetci sú šťastní....jasné, treba rodičov aj preveriť, aby nezneužili dieťa na zištné účely, ale aj tak....niekedy mi to pripadá, akoby sa štát adopcii bránil a radšej napĺňal domovy...
25. dub 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela sama su zvědavá, páč sem si dělala i jinou značku a byl tam zas dušík krásný.. ale mám divný pocit.. jinak neboj, anakonda se zas změní v tu kobru :grinning:
@rybkaa taky sem tak nedočkavá, že sem si udělala další a dušík je zas na světě :grinning: zblázním se asi.. ale my to dááááme, věřím nám všem :slight_smile:

holky, mám doma jeden digitální ClearBlue.. dostala sem ho od kamarádky, která si ho nakonec něudělala.. zítra budu 10DPO, a cuká mi ruka ho zkusit.. nebude 10DPO moc brzo, někde píšou, že se dá používat od toho desátého dne a ukáže to 1-2 týden... pokud bude na normálním zas duch, tak bych ho chtěla zkusit asi
25. dub 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek