• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@senta_sofia dakujem za radu :slight_smile: nebudem hladat,neoboj :slight_smile: mas pravdu,je to viac na skodu ako na uzitok
27. dub 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa ale ta natahuje ten tvoj dusik :slight_smile: asi chce byt inkognito :grinning:
27. dub 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte zenusky, pripajam vam moj dnesny grafik, trosku som stupla,ale merala som asi 45 min. skor,kedze som sa tak skoro zobudila a nie a nie zaspat,boli ma podbrusko ako na mrchu,ani sediet nemozem.... dufam,ze mi tam nic zle nesarapati.... a uz aj ja chcem testovat a najst // , mm sa kazdy den pyta na teplotu,ked vidi,ze mam zmeranu a ze co to znamena... moj zlaty,tak by chcel pocut dobru spravu...
http://www.fertilityfriend.com/home/4c16ae

pekny dnicek vsetkym zienkam a ich dusikom :grinning:
27. dub 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybkaa ješkove oči dievka a ty musíš byť furtom iná? ani ten test nemáš ako ostatné :grinning: šak jakož inak. výnimočná žena, výnimočný test. ale takto. ja by som ho na tvojom mieste do vody strčila, normál ako keď testuješ, tá farba sa ti poposúva a ak je pozitívny, tak tá čiarka by mala ostať naružovelá. inak kamoške vyšiel test inak. tá mala čiarku po celom - krížom a keď urobila o dva dni digi, tak bola 3-4. :grinning: verím, že to je aj tvoj prípad. cmučky. @joannah13 veeeeeeeeeeeľmi sa s tebou teším, že si krásne otehu, ale tak sa aj patrilo, veď furtom nejaké miminká v práci naťahuješ :slight_smile:. už keby si ty neotehotnela, tak by som na povery prestala veriť. :grinning: držím palčeky, nech sa fazuľka pekne zabýva a nech vystrčí noštek o 9 mesiacov. :grinning:
27. dub 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mawiya dekuji, ses zlata.. nekdy mam pocit, ze pracovat na tomto oddeleni je zarucena antikoncepce. No ale to vlastni bude neco jineho, bude jedno, max dve :grinning: a ne 13, jak tu. No tak ted uz jen, aby to potvrdil i dr a bude to cajk.. a vseci povinne me budete nasledovat :wink:
27. dub 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jaja9891 za par dni uz muzes taky testovat a hledat duchy. V teplotce byl nejaky vykyv, ale furt se to drzis nad carou. Verim, ze tento graf bude ukazkovy.
27. dub 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela ako? aj dnes vyletikujete? a co testik, silnie?
27. dub 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joannah13 ale ked si pozriem galeriu na ff,tak grafy vselijake uskakane a skoncili napr. aj tehotenstvom... a velmi vela som takych nasla,takze ten pokles je asi ok.... no uvidime co bude,netusim ani aky dlhy asi bude cyklus..... a ktory DPO si robila prvy testik??? uz by som robila,ale sa aj bojim :slight_smile:
27. dub 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891 jj.. je to ruzne, clovek je pak i zklamany, ze ma skaredy graf a prece jen se to prehoupne do tehu. Ja testovala prvni 8DPO, byl kanalek, ale neco se tam delo a dalsi den dech a vcera to ukazal digit.. no tak uvidis.. uz bys nejradeji testovala co???
27. dub 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja9891
@joannah13 Já chci taky testovat, nevím jak ten týden vydržím :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
27. dub 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 po ovu sem si rikala, ze to tech 12 dni prece vydrzim. Nebudu prece testovat o vikendu v praci.. no a vidis, uz osmi den nedockave tasim prvni test :grinning: graf se pekne drzi. At uz si tam zustane
27. dub 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joannah13 tak tomu ver,rok som cakala na tuto chvilu a teraz nie a nie sa dockat... no uvidime,citala som,ze niektore uz 7DPO testuju,ale skulit oci a cosi si namyslat a potom byt sklamana nechcem,ale snad sa tam nieco ukaze,dufam :slight_smile:
27. dub 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 a kedy by si chcela testovat??? dokedy vdrzime???
27. dub 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 akurat pozeram tvoj grafik a som sa potesila, dufam, ze tak nejak vyjde ovu aj mne :slight_smile: myslim teplotne :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/4e3e6a
27. dub 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senta_sofia No však zítra ovu ne? :slight_smile: Neboj to už bude stoupat :slight_smile:

@jaja9891 Já si každý měsíc říkám že až vynechá menses, ale nevím no :D Podle teplot, ale kdyby mrcha nedorazila, tak bych chtěla až v den narozenin - 8.5. :grinning:
27. dub 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 nenene, ja chcem pekne dneska, tak ako tebe pri vzostupe na 36,5 :grinning: zajtra je manzel v praci :grinning:
27. dub 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky...
No dnes som sa ani nedostala k pc, doobeda som varila, potom sme boli na navsteve, tak az teraz :wink:
@senta_sofia no testik praveze netmavne, ale je este slabsia ciarocka ako vcera, tak asi zajtra nebudem testovat a skusim az v utorok, nech si neminiem vsetky testy a aby mi to vyslo. Ale este ani plodny hlienik sa mi nezacal tvorit, takze asi tak do piatku mam myslim cas, kym pride ovu.
@rybkaa no ja neviem, co sa to tam deje na tych tvojich testoch...No mam citaka, ze je to tam, ale to mrna chce byt este naozaj utajene :wink:
@joannah13 no sa mi zda, ze ja si budem musiet tiez zavolat nejaka majstra do domu, co nam prinesie take stasticko v podobe 2 ciarociek ako u teba :wink:
27. dub 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka @mariankamk žienky tá skupina s návodom ako sa registrovať na fertilityfriend už neexistuje? :unamused:
27. dub 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 ona to mala vo svojom fotoblogu, ale uz ho nejak nevie najst :confused: .. neviem ci nezrusila..
27. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka :frowning2: no do kelu, kamarátka sa chce registrovať a ja si to už nepamätám, tam bol super návod
27. dub 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 este skus kuknut tu : http://merenibt.xf.cz/index2.html napravo si klikni fertilityfriend
27. dub 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka super ďakujem :slight_smile:
27. dub 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 odvazna,ja neviem ci vydrzim taaak dlho :grinning: mam take zmiesane pocity....
28. dub 2014 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybkaa čo ty dnes ako? testovala si?
28. dub 2014 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte, ahojte...
No ja vyzeram zatial takto, tak neviem, ci sa uz ovulka blizi ci co, ale ovu testy zatial vsetky negativne, tak som zvedava... http://www.fertilityfriend.com/home/adamnela
No co kocky ako sa mavate?
28. dub 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela no mozno sa ta ovu uz blizi
ak sa baby nenahnevaju prikladam ti foto ako mi stmavli ovu testy,z dna na den a tiez mi ciarky raz slabli , raz silneli a zrazu bum a po ovu zas slaba... dufam,ze to bude vidiet
a moj graf... ktovie ci z neho nieco bude... je mi tak vselijak aj chcem uz testovat aj sa bojim sklamania...a hlavne,ze sklamem mm :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/4c16ae
28. dub 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adamnela ahoj, som ti vcera chcela pisat, ale sak nejak som nestihala, ze vo stvrtok som mala uplne biely, v piatok a sobotu duchov ako ty a v nedelu uz pozitivny, ze fakt sa to moze zomliet rychlo... akurat cul ma to natahuje jak @rybkaa, akurat teda ona je v tej lepsej faze :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/4e3e6a
28. dub 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaja9891 nebooj, boze, ved vie, cim si si presla a ake Vam celkovo davaju sance, bral si ta aj v dobrom aj zlom, davas mu nadej uz len tym, ze takto statocne bojujes...
28. dub 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adamnela i pritel povidal.. "to byla urcite ta noc, kdy jsme meli nocleznika a ja byl po par pivech :grinning: " ten adrenalin stal za to :wink: no jo vidis, teplotka leze dolu, tak treba uz to bude brzo. Ja to tento mesic tak mela, jeden den uplne negativni, a druhy den uz byl mega pozitivni
28. dub 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@senta_sofia je to napinave. Zitra uz vyleti do nebes.
@jaja9891 dneska si taky nemerila ve stejnou dobu, takze to muze byt jinak. Nezoufej, hezky pozotivni mysleni, co kdyz uz se v brisku neco deje, hlavu vzhuru
28. dub 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek