• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
JO Miky a ty máš těhu příznaky? Já nic, jen jsem unavená a pořád ospalá, jinak dobrý a prsa malinko citim , ale dobrý, kdyby to tak bylo pořád tak dobrý :grinning:
16. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mě tak napadlo, že když to půjde dobře, tak by se nám mohlo narodit mimčo v červenci, teda to je náhoda, protože já jsem narozená 9.7., takže bych si mohla dát dárek k narozeninám :grinning:
16. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle výpočtů poslední ms, to je 15.7.
16. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky jsme na tom obě stejně :grinning: to je teda zajimavééé :grinning:
16. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky:já jsem 10.7! :grinning: :grinning:

jj...to zdravotnictví..nekdy člověk žasne.
já už taky zažila..hlavně když byl malý dost nemocný,odpadával mi v náručí a zvracel..jeli jsme na pohotovost..a tam mi pan úžasný doktor řekl že si musím ještě počkat že navíc pohotovost byla na 20hod.a už je 21hod!! :angry:

fakt super ochota teda!!
16. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
syll. to tedy ano, ještě mě tak napadlo z jakého jsi města, že bychom se sešly v jedné porodnici :grinning:
16. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat...jejda to je hrozný, ti lidi jsou někdy tak bezcitní, prostě když má někdo obrovskou starost a strach o dítě mohli by to ti lékaři pochopit :angry: opravdu ta péče někdy je hrozná. Hlavně, že si všechno platíme, prohlídky, a všechno co je potřeba...a co z toho máme, že?
16. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem od Brna Miky, ty jsi úplně jinde vidím :grinning: škoda :sweat_smile:
16. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, tak to je tedy opravdu náhooooda :grinning:
16. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jaké jste vlastně znamení? Co to budem mit? hihi :grinning:
16. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
raka
16. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahááá no to jsou mi novinky :grinning: a jaci jsou raci? Dobří lidé, že? :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
syll. tak do Brna to mám opravdu hodně dalek :grinning: , pravděpodobně se tedy nepotkáme
16. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi né, jedině, že by jsme jedna nebo druhá si naplánovali před porodem výlet :grinning: Což asi nehrozí :sweat_smile:
16. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
syll:přesně tak...a to není jediné...hlavně to poznáš vlastně až budeš mít dítě...to se teprve vidí...maminka má o něj strach a dr.řekne to je jen virus to bude dobrý,pichne injekci na teplotu a můžete dom.ha...jako paráda.
my jsme od Břeclavi a s malým jsme byli v brně v nemocnici...byl po virusu,po kapačkách....a pro nás neměl kdo dojet,byl přímo nový rok,takže po chlastu....a nám nedali sanitku.že prostě to nejde a hotovo.já unavená ubrečená myslela jsem že je zabiju.
to teprve holky zažijete doktory! :angry: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale tak doufám..že budete mít dětátka zdravučké a nebudete to muset až tak poznat! :wink: :wink:

miky:jj :wink: :wink:a který rok? :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
syll:raci jsou mírumilovní :grinning:
16. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat a ty jsi rodila v břeclavi nebo v Brně? kamarádka v Kyjově a nadávala jak špaček. :sweat_smile:
16. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně jsou raci založení pro rodinu

A jinak já jsem rok 1981
16. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já 83 :sweat_smile:
16. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc všem za podporu, pro dnešek se loučím. Jdu dělat něco k véče, aby mi manža neumřel hlady :wink:
16. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
syll:v břeclavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako na šestinedělí tak se starají sestřičky úžasně.ale porodní asistentky....no..vůbec ne ochotné,milé nic takového.byly tam samé rašple...fakt děs.a to by si prý rodička zasloužila milý přístup a ochotu aby se nebála toho co ji čeká.určitě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebýt tam tehdy muj ted už bývalý přítel :slight_smile: tak bych se tam asi zbláznila.

a pak až možná byla jedna milá když mi dávali při porodu kyslík na dýchání tak mě chválila že dobře dýchám..ale to už šlo do tuhého tak asi proto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

já jsem 87 ročník :sweat_smile:
16. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pracujeme s drahym na babatku a tento cyklus som si začala merať bazálnu teplotu. Ovuláciu som mala 17DC pri teplote 36,2, potom TT vystúpila na 36,5 a dnes - 5 deň po ovulácii zas klesla na 36,2. Môže to byť zapríčinené stresom, alebo chorobou? :unamused: Ďakujem za radu :sweat_smile:
16. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, takže Břeclav na porod nic moc,ju? No kamarádka nadávala na Kyjov, a já bych šla někdy bud Brno nebo ten Kyjov, nevim. Je to hrozné, ani ty porodky si nevyberem, všude je to stejné, jako na běžícím páse :grinning:
16. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
syll:doporučuji určitě Brno!Kamoška...se kterou jsem se právě seznámila v břeclavě..byla převezena na konec do brna..a řekla že ten přístup se nedá srovnat ani náhodu.že brno úžasné. :wink:
záleží teda kam to máš blíž :slight_smile: když ono je to stejnak jak říkáš,všude stejné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat, říkám si, že stejně to mimi musí ven, a do Brna to taky nemusíme stihnout :grinning: ono nevím jak to je, když ani dítě nemám, že? ty aspoň víš, co čekat...už jsi něco prožila...v tom je to dobrý :grinning:
16. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
syll: :grinning: třeba to vyprdneš ještě v autě :grinning: nevím jak to máte daleko do brna ale asi zvol tu nemocnci nejblíže :slight_smile:

syll:ale taky jsem nevěděla a netušila :grinning:
ale každopádně ted vím..že vše kolem dítěte je pěkný záhul..a to doslova krásné..ale náročné.a není to náročné ani tak jak když je to miminko :slight_smile: ale když už to má svou hlavu..he..a je to čím dál horší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže ted si užívej že je to ještě uplně malinkaté a nedržkuje to :grinning: :grinning:

a já se rozhodně porodu bojím víc podruhé..protože právě vím co mě čeká a vím jaké komplikace můžou nastat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak je to na prd když nastanou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat: nestras! :grinning: :grinning: :grinning: Ja tu pocujem na kazdu porodnicu v BA aspon jednu hrozivu historku, ze naozaj neviem, ktore zlo si vybrat. Tak na to radsej nemyslim. :zipper_mouth:
16. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hajuma: je to bezne. Niekedy sa to stane pri zahniezdeni plodu v maternici, ale niekedy len tak :wink:
16. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hajuma a možno ešte ovu nebola :confused:
16. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao:neboj...každá nemá hrůzostrašný porod jak já :grinning: :grinning: :wink: :wink:

a jinak kuk:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70756/nummer=6
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

žasnu holky že jste měli naprostou pravdu..vážně se mi konečně dostavila ms a pořádná..he..hned první den během pěti minut.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jak jsem se přesně trefila na červenou link :grinning: nakonec budu mít dokonalý cyklus ne? :grinning:
přítel stejně nedojel..takže sexík ani tak nebude.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek