• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
raz sa trafite! :wink:
10. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dufam ze ano, toto je 5 cyklus :unamused: :wink: ale vsak ked to ma byt to bude :wink:
10. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi jéééééééééééé to je krásný koukla jsem na ně na maminky a těhulky a musím smeknout klobouk!!!albi ale tobě je kolik??
10. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: 30 je za rohom, takze stale v pohode. No chcela by som cim najskor tehulkovat a potom hned zase, lebo medzi nami je velky vekovy rozdiel. Ale bude to presne ako v tej teme - akoby si to ti starsi rodicia vedeli krajsie uzit :slight_smile: Uz vidim MM ako chodi s miminkom priviazanym v indianskej sale :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute babule. Ja mám taký behací deň dnes :grinning:
Mám na vás otázočku - koľko za deň rastie folík?
10. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
govi cca 2mm :slight_smile: chodis n folikulometriu ?
10. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
samia a to , ze usudil ze nemas ovu bral podla toho, ze mas zvyseny prolaktin, ten moze ale nemusi stopovat ovulku- :slight_smile:?? alebo ako ? no a nizky progesteron ? kedy bral krv. mne brali okolo 22 DC. a ked si mala zvysene teploty, tak jedine progesteron ich drzi hore, co ine by to bolo ?. to sa mi vobec nechce verit toto. to bol anglicky lekar, ze ? :grinning:

anovulacne grafy vyzeraju uplne inac. :stuck_out_tongue_closed_eyes: lekar nelekar v tvojom pripade bola jasna ovulacia a nikto na svete ma o tom nepresvedci , ze nebola :sweat_smile:
STM je sice zastarala ale spolahliva metoda ak sa robi poctivo. tak nech nekeca :wink:
10. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ja tomu tiez nerozumiem :rolling_eyes: preco myslis,ze to bol anglicky lekar??
10. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

lauri, mne tiez v uk robili test na progesteron, 21.dc, tiez bol akoze nizky, takze ovulka ziadna, ale to som potom mojej lekarke vysvetlila, ze v ten mesiac som mala iba 24-dnovy cyklus. keby jej to nepoviem sama od seba, tak sa asi ani neopyta :stuck_out_tongue_closed_eyes:

btw: ja mam tiez 36 :wink: :grinning:
10. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a samozrejme mas pravdu aj s prolaktinom, vid. vsetky tie zeny, ktore koja a zaroven maju ovulu
10. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka lebo som pocula o ich postupoch a o lekaroch vseobecne, ze vraj na usg sa chodi az v tretom mesiaci a podobne... ze co sa tyka zdravotnictva, tak my sme este na tom dobre :slight_smile:

tak vidis lisa. :wink: :slight_smile: niekedy sa proste lekari drzia tabuliek a neuvedomuju si ze nie sme stroje ;) s presnymi 28 dnovymi cyklami a ovulka na 14 den :grinning:
10. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ale samia aj pisala-ze jej robili usg a vajo nerastlo-ale graf mala dvojfazovy.. :confused: :confused: :confused:
10. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa tu uz ani moc neunuvam k lekarom, len ked fakt musim. vzdy som si myslela, ze ake je biedne nase zdravotnictvo, ale stacilo mi dojst sem a zmenila som nazor (i ked musim priznat jednu vec, niekedy sa to na slovensku s tymi kontrolami az prehana)

k tym usg: pocas tehotenstva robia az dva!!! :grinning: v 12tt a v 20tt, tot vsjo
10. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale co jej potom zvysilo teplotu a drzalo zvysenu, a ak este k tomu mala aj znizeny progesteron, ved progesteron drzi teplotu hore. to je proste haluz cele. bol to ten jeden graf alebo iny??? :wink:

lisa som rada;) aspon v niecom sme dobri.hehe.

neviem si predstavit, ze by som napriklad chodila s mrtvym babom v brusku, missed abort prisli by na to az v 12 tt a od 6tt by sa nevyvijalo, a dostala by som infekciu ako hrom... alebo nejake este horsie komplikcie :rolling_eyes:
10. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky,

lisa to je sila, len 2 ultrazvuky? tu su povinne 4 a okrem toho ako lekar uzna za vhodne
10. pro 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu to beru tak, ze je to na prirode...ja som mala komplikacie v prvom trimestri, prisla som asi o 300 ml krvi za 20 minut, odviezli ma na pohotovost, kde ma nechali cakat 5 hodin na lekara, a este ani nemali ultrazvuk k dispozicii. objednali ma na usg o dva dni neskor. mala som hematom dvakrat taky velky ako babo (doteraz dakujem Bohu, ze to drobec prezil), ale ani som nedostala pn-ku a mala som ist hned do roboty. ze vraj to bud dopadne tak alebo onak. a ani na ziadnu kontrolu ma nevolali ani nic. :rolling_eyes:
10. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa :rolling_eyes:
10. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj, este ma napadlo: ja sa spolieham na bt grafy. ja nemavam 28-dnove cykly nejak, naopak, dost rozne dlhe, takze ked mi ratali termin porodu podla poslednej mrchy, vysiel iny, ako ked som si ja vyratala podla dna ovulacie. a cuduj sa svete, na usg v 12tt, ked mi korigovali ocakavany datum porodu, tak mi ho dali presne na ten den, ako som ho ratala podla mojho grafu :grinning: esteze som uz skor manzelovi povedala, aky bude termin, inak by mi ani neuveril, ze som sa tak trafila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa :slight_smile: som rada. predsa je to len k niecomu dobre to meranie :wink: :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako to.ze ked tam maju ovela vyssiu zivotnu uroven,platy..vsetko - tak zdravotnictvo je taketo zle? :fearful: :fearful:
10. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne...minimalne viem nieco viac o tom, ako fungujem :slight_smile: a aspon sa mi rano lepsie vstava, ked viem, ze idem merat :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...tak este rano som pisala ze ma nebolia vajecniky a teraz ledva chodim :grinning: takze sme to poistili
10. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, fakt netusim, zdravotnictvo (to neprivatne) nema peniaze, tak to by som este pochopila, co sa tyka vybavenia...ale tie medicinske postupy, no neviem...ma napadlo, ze ci to u nas nie je este vdaka niekdajsiemu systemu za socializmu...neviem :confused:
10. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska :grinning:
10. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidis cukrus .)

katka no aj mna to prekvapilo, co som pocula. a take , ze s umelymi oplodneniani je to este horsie, na obycajne IUI mas problem sa dostat...
10. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidim ako sa ukaze teplota zajtra...ale stale sa nevyznam v tom ze ked vlastne citim vajecnik tak uz ovulacia prebieha alebo este len bude? a kolko od bolesti asi bude?
10. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska, to aj mna zaujima, ja som sa v pondelok nemohla postavit chvilu, ako ma lavy bolel...FF mi vyznacil ovulu na pondelok, ale ja som si este nie na 100% ista, ci bola fakt v pondelok alebo az vcera...zajtrajsia teplota ukaze.
10. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska, toje u kazdeho inac, ja to mavam tak dva dni cca pred ovu, ked prebehne uz to prestane a potom sa vacsinou zvysi aj teplota :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit...takze snazit treba kedy?
10. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt :grinning:
10. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek