• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžete mi vysvětlit, jak v ženě probíhá ovulace?

17. července 2013 
3. črc 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je vtip? Jsi dospělá žena, takže máš za sebou školu, navíc máš dítě už...a nespočet možností, jak se toto dozvědět(literatura, net)
3. črc 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Víla ovulačka ti nasype v noci do ucha kouzelný ovulační prášek a když zaprší zázračný oplodňovací déšť, za devět měsíců se narodí miminko :slight_smile:
3. črc 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
3. črc 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja ovulaci poznam az ted, v 36 letech a po dvou detech....mam svetly hlenovity vytok..do ty doby, asi 20 let mensesu a tudiz cyklu jsem na sobe nepoznala nic.
3. črc 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A jejé, začaly prázdniny :grinning: - doporučuji se dovzdělat, pořídit se naučné knížky o biologii člověka, nebo prostudovat alespoň výborně zpracovanou sérii článků o menstruačním cyklu http://www.rodina.cz/clanek3633.htm :wink:
3. črc 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
17. črc 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi připomíná závěrečnou hodinu gynekologie/porodnictví na střední, profesor nám řekl, že si můžem připravit otázky anonymně na papírky a nechat mu je na stole.. a nikdo nic nenapsal, nám tobylo líto, tak jsme vymyslely s kámoškou fiktivní dotazy a daly mu je na ten stůl... no vlastně to má pokračování.. jedna holka se chtěla zeptat na problém s anikonc. a začala: "Pane doktore, když ČLOVĚK bere atikoncepci a dva prášky vynechá, tak MÁM to pak brát dál...?" Jsme se fakt zasmáli.
17. črc 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek