Proběhla ovulace - pozná to ultrazvuk?

kkkkkk22
11. črc 2017

Holky mam dotaz a docela me zajimaji Vase zkusenosti.
Byla jsem u mudr(tenkrat zastup za meho),bezna prohlidka. A jelikoz mam neprav. cykly..jeden mesic 29-30dni a dalsi mesic 38-40dni. Pekne nastridacku. Chtela se vedet jestli ovulace treba neprobiha. Tak mi udelala ultr a furt neco hledala a pak rekla,ze to asi pujde z praveho,ze tam je jedno vetsi,tak ze mozna to bude ono. Pry mozna cca za dva dny.
Tak sem si povzechla ze tento mesic nezadelame,pac bylo pondeli a sex byl v pa a manzel odjel na sluzebku. Tak sem mu to volala s tim,ze ovulka teprve bude.
No a ejhle....uz sem to ten mesic nedostala a byla sem v tom.
Resila sem to pak se svym mudr...jak je to mozny...a on ze asi ovulka byla o to vikendu. Ze to nepoznaji,jestli ovu uz probehla.
Zda se mi to divne....jake mate zkusenosti.
Manzel byl trochu prekvapeny😕
Velikostne jsme pak dle ultr odpovidali,tomu ze k oplo doslo v sobotu.
Ale mate me ta ovulka. Vazne to nevidi.
Diky za info a zkusenosti🙂

monik111
11. črc 2017

Tak ja myslim,ze to poznat neni. Ale pockej co povi ostani😉

luciebx
11. črc 2017

Já když Litala po doktorech aby mi zjistili zda ovu proběhla tak sem šla na krev a taky utz. Tam se dá poznat zda ovu byla nebo ne. I dle krevních testu.

luciebx
11. črc 2017

Pokud si šla týden po ovu na utz tam to asi poznat nejde. Já šla ob dva dny aby to bylo vidět

monik111
11. črc 2017

U me to nepoznal....kdyz sem byla na vystreni,tak sem uz byla tak dva,tri dny tehu a taky mi rekl,ze ovu bude. A vlastne uz taky bylo po.
Takze si myslim,ze pokud ovulku nesleduji treba ob den,tak to poznat nemusi😉

lela36
11. črc 2017

Ja jsem byla u dr s takovymi divnymi priznaky, myslela jsem si, ze jsem tehotna. To jsem nebyla, ale dr poznal, ze je to tam nachystane a ze ovulace probehne za par dni, ale utz mi nedelal.
Ja jsem nikdy moc ovulaci nepozorovala ani nepocitala a ted jsem si rekla aha 🙂 tak takhle to je 🙂 a dalsi mesic uz jsem vedela a uz jsem tehotna 😀

snezenka123
20. únor 2018

Ahojky, obnovuji diskuzi, dnes jsem byla na utz, kdy mi dr udělal utz a řekl, že jeden v pravo, je veliký a dominantní cca 16mm a že za pár dní zřejmě doroste a praskne...ale mě už v tom pravém boku píchalo tak cca dva dny zpátky...A když jsem tam byla před měsícem, tak mi při běžné kontrole řekl, a i ukázal, že jsem měla dva dny zpátky ovulaci...taky mě předtím bolelo břicho...na té straně...a na utz byl vidět velký černý kulatý flek...myslíte, že se může poznat, jestli je to ovulace blížící a nebo proběhlá? moc děkuji

luciebx
20. únor 2018

@snezenka123 jestli proběhla bude tam tekutina a folik by nebyl tak velky

snezenka123
20. únor 2018

@luciebx děkuji...právě že naposledy to vypadalo na utz dle mě úplně stejně jako dnes, prostě velký kulatý tmavý flek🙂tak nezbývá než čekat až bude...dnes 16mm a kdy praská cca?