• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plínky nejlepší pro první měsíce. Poraďte

24. července 2013 
pampers activ baby a tesco zelené
22. črc 2011 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampers Premium Care jsou ty nej :slight_smile: Máme i Pampers Sleep and Play, ale jak nemají pružný pásek, tak hůř sedí. Huggies nám nesedli vůbec.
22. črc 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Látkový :grinning: Kromě látkovek jsme začínali s Happy a Pampers a pak přešli na zelený Tesco a Babylove. Happy mi nepřijdou zas tak super, ale taky je mám. U mě jednoznačně vítězí Tesco, jak u prvního dítěte, tak u druhýho. Ale na druhou stranu, hodně látkuju, takže nemám takovou spotřebu a dost často tu papírovku dávám jenom na noc - ale "teskáče" mi fakt neprotečou
22. črc 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my zkusili hodně plínek a teď na čtvrté jdu opět do babylove z dm, po hugiess se mi děcka oprudily, pampers nic extra a taky občas protekly, z tesca ušly ale nevím no my se stále vracíme k těm babylovkám, teď už ani nezkouším jiné, cena je přijatelná a dostupnost dobrá, pro novorozence jsou trochu pevnější ale to mi vyhovuje, protože potřebujem aby se nožky tak snadno nedaly dát k sobě, protože už dvě dítka měly ortop. dečku a myslím že už od vel. 2 jsou úplně normál jako všechny ostatní, prostě spokojenost
22. črc 2011 ve 23:14  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampers New Baby 1 a Pampers Premium Care 1 :slight_smile:
22. črc 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
za nás jednoznačně kalhotkové látkové
22. črc 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Od narození cca do roka jedině Pampers Premium Care, teď na střídačku s Huggies Premium.... Nikdy žádný problém...
22. črc 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz papirovky, tak jedine fixies a huggies :slight_smile: , nejsou parfemovane, neobsahuji latex... malej mel reakci na pampers premium care a i na active baby :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

nejlepší jsou latkovky :slight_smile:
22. črc 2011 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednoznačně Pampersky :slight_smile:
22. črc 2011 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednorázovky určite bílé pampersky, jinak novosklad a Pul svrchnáky.... jinak vše ostatní proteklo :///
23. črc 2011 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u malé jsme nakoupila pampers a pak se toho nemohla zbavit, nesedly ji a byla opruzená, teď jsem po dobrých zkušeností koupila z DM babylove
23. črc 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za nás Pampers Premium Care, zatím žádné protečení ani opruzeniny.
23. črc 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás jedině pampers,nejlepší jsou ty žluté na začátek pak activebaby. Jednou jsem měla huggies a nikdy více, jsou strašně tvrdé a moc nevydrží
23. črc 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám k Pamperskám. Ohraná písnička, ale fakt mají něco do sebe. HUgiesky taky nejsou špatné, ale jenom ty premium či co, s medvídkem Pú. Na prvni měsíce kdy se stejně porád přebaluje taky postačí,ale prostraší jsou proste pampersky nej. Neprotečou, a jsou lehounké, měkké. Netlačí gumičky ani lepítka
23. črc 2011 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My používáme od narození Huggies (premium, ne ty ekonomické nebo klasické, ty jsou tvrdší), mají prima tu gumičku na zádech, po "pamprskách" se děti osypávaly a hlavně protékaly. V nemocnici používali Happy a byly taky fajn.
23. črc 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jedině Pampers. Jednou jsem chtěla ušetřit a koupila jsem Tesco plíny a Happy a katastrofa. Jinou značku možná pak pro starší dítko,ale pro moje mimčo jedině pampers :wink:
23. črc 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampers newborn a pak active baby.Sleep and play určitě ne,děti se po nich opruzují a protíkají.U Nás malýmu nesedly ani ty pampers premium care.
U staršího jsme plíny měnili podle velikosti.Někdy mu nesedly pampersky,tak jsme přešli na huggies a pak se k pamperskám vrátili (troufám si říct,že u chlapečků je to s plínama trochu složitější než u holčiček).Ale levnější plíny se nám neosvědčily žádné.
23. črc 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás ze začátku pampers-u staršího pampers acitive baby, u mladšího pak bílé pampers, později jsme přešli na huggies premium ale vrátili jsme se zpět k pampers protože huggies staršímu v noci protekly. Ted používám pro oba pampers a spokojenost. Jediné které nám nevyhovovali jsou ty oranžové, z těch byl starší opruzený
23. črc 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celkově nejlepší plenky Pampers - zezačátku jsme měli premium care a ty žluté active baby, potom zelené active baby, a ty teď střídáme se Sleep&Play.
23. črc 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupovala plínky z DM Babylove a když byla malá větší,tak jsem kupovala i plínky z Billy,v akci balík za asi 150Kč...oboje jednorázovky byly ok a levnější varianta než Pampers...Teď na druhé mimi používám látkové plínky a velká spokojenost...ještě mi to neproteklo,ale malá mi do plínky nekaká...Je pravda,že u jednorázovky se mi několikrát stalo,že to proteklo až na zádíčka,ale to proto,že tam byla obr nálož...:slight_smile: a stalo se mi to i u drahých jednorázovek....
23. črc 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam se osvedcily pampers premium care,kdyz se pocika vse se vsakne dovnitr a vlozka zustava sucha,tedy ten povrch co se dotyka pokozky a jsou celkem prodysne ne moc koznate
25. črc 2011 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá má sice jen 14 dní a moc druhů plen jsme nevyzkoušely, ale nejlepší byly pampers premium care 1 (pampers new baby nic moc) a fixies, které jsme dostaly v porodce.
Zatím nám všechny 2 protýkají, tak musím používat stále 1. (váha malé cca 3400 g)
25. črc 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
našemu broučkovi je teprve týden, vyzkoušela jsem plenky Huggies newborn a myslím, že právě po nich se pekelně osypal, dnes dostal manžel za úkol koupit pampers premium care, moc doufám, že nám budou lepší sedět
25. črc 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jedině spokojená s Pampers premium care a nebo modrožluté balení,hlavně ne ty oranžové.Zkusila jsem taky plenky z Tesca,ale malému se to prosáklo i přes bodýčko až na prostěradlo,takže ty už nikdy.Já to dělám tak,že na den mu dávám ty modrožluté Pampersky a na noc ty Pampers premium care.
25. črc 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší jsou látkové plenky,klasické čtvercové nebo kalhotkové.
25. črc 2011 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás hned po narození vedly Huggies newborn, potom i pampers, i sleep & play (pro starší už tolik ne, jak se hýbe, protékají), tesco plínky jsou kvalitní... a samozřejmě, i látkovky jsou dobré :wink:
bohužel i tady platí, že to, co sedne jednomu dítěti, to druhému může způsobit vyrážku :unamused:
26. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po narození asi dva měsíce Pampers premium care, pak staré dobré pampersky active baby a s těma valíme pořád. Žádná opruzená prdelka, všechno v pořádku.
27. črc 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My vyzkoušeli jak pampers,tak huggies,tesco,albert,dm a vše ok,anipo jedněch nebyla opruzenáa a ani neprotekly. opruzená byla jen po těch z rosmannu,té jejich značce.
27. črc 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my začaly s Háppy newborn, přišly jsme s nima z porodky. Pak žlutý pampers newborn, huggiesky. Teď už jedeme všechno. Opruzená nebyla po žádných plínkách, problém dělaly jen pampersácké ubrousky, ale všechny. ty používáme jedině od rybylky. A s protýkáním jsme nejvíc bojovaly, když měla dcera 9kg. Nevím čím to, ale to tekly úplně všechny :slight_smile: Jo a v šestinedělí jsem doma látkovala klasický čtvercovky. To mi vydrželo cca do 3 měsíců, ale jen na doma. Jinak papíráky.
27. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
17. únor 2012 ve 22:07 • hancas
Tvůj příspěvek