Clostilbegyt, jak na to?

barunkao
27. srp 2015

Ahojky, jsem tady nová a potřebovala bych od Vás radu.
S přítelem se snažíme o miminko a nic. Beru léky na štítnou žlázu. Navštívili jsme kliniku, kde mi doktor předepsal Clostilbegyt a sestra mne dala do ruky Pregnul se slovy ...ten ať si vezmu sebou jak pojedu na kontrolu. Nachrlili na mně a přítele tolik informací, že vlastně ani nevím co a jak. Clostilbegyt mám brát 5-9 den MS a to jednu tabletu ráno a jednu tabletu večer. S tím že 10 den musíme přijet oba na kontrolu. Asi jsem z toho jelen ale o miminko se máme tedy snažit ten 9 den, což je den před návštěvou lékaře???Aby viděli jestli se něco děje nebo ne???A Pregnyl si vzít sebou na kontrolu??Možná se ptám hloupě ale opravdu toho bylo tolik...že jsem z toho jelen. Moc děkuji za odpověďi

m4yu
27. srp 2015

Ahoj ja brala 5-9 DC...a pak 13,14,16 a 17 dc jsem byla na folikumetrii jestli mam vůbec nejake foliky...Pregnyl jsem pychnout nechtěla a cekala jsem co se bude dit...a brala jsem první cyklus 1-0-0 a druhy mesic 1-0-1...kdyby jsi něco chtěla vedet pisni

barunkao
autor
27. srp 2015

Děkuji, já právě vůbec nevím jestli teda brát 5. - 9. DC Clostik (bez sexu) a 10. den jít na kontrolu nebo se máme snažit už když ho budu brát??

gracinka7
27. srp 2015

Clostilbegyt by ti měl vytvořit folikuly a na kontrolu jedete, aby doktor zkontroloval, jestli tam skutečně jsou a pak vám řekne, kdy se máte snažit. Já jsem mívala ovulaci většinou pět dní po posledním prášku.

barunkao
autor
27. srp 2015

Jééé děkuji tak to přesně jsem potřebovala vědět. Já to mám trochu komplikovanější...jelikož ještě beru léky na štítnou žlázu a zjistili mi, že mně nefunguje jeden vaječník...takže toho na nás bylo tolik...že už jsem pak chtěla jenm z kliniky pryč a vůbc sem si nic nepamatovala co doktor říkal

m4yu
27. srp 2015

@barunkao mno od 10 dne se ti folikuly nestihnou vytviorit..nevim kdy mivas ovulaci a kdybudes mit potom closiku cca 11-20dc každý to ma jinak...ja mela třeba ten cyklus sex jen dvakrát...15den cyklu a 18den cyklu...a vim ze ovulace byla presne 17 den cyklu..

barunkao
autor
27. srp 2015

JJ...děkuji Vám za odpověďi...tak už vím jak na to a uvidíme jak to všechno dopadne 🙂

prezdivka
27. srp 2015

Ten pregnyl je pak na uvolnění těch folikulů, co se Ti po Clostilbegytu udělají 🙂 Po píchnutí Pregnylu nastává ovulace do 24-48 hodin.

m4yu
27. srp 2015

@prezdivka ja vedela ze mam foliky ale pregnyl jsem si třeba pychnout nenechala..

prezdivka
27. srp 2015

@m4yu jasně, určitě se dá odmítnout, to je pak na každé z nás ;) Já si ho třeba píchnout nechala, páč mně se fol. neuvolňovaly, ale vstřebávaly.

m4yu
27. srp 2015

@prezdivka ja sem cekala co bude...a jak si dopadla jak si brala closik a jak dlouho si ho brala?

prezdivka
27. srp 2015

@m4yu brala jsem ho tuším tři cykly. Při prvním bez pregnylu, to jsme zjistili, že se ty folikuly sice dělají, ale neuvolňují. Pak dva cykly s pregnylem a inseminací a napodruhé se inseminace zaplaťbůh podařila a jsem 18tt. Clostil. jsem brala 5.-9. den.

m4yu
27. srp 2015

@prezdivka super tak to moccc gratulujiiiii

prezdivka
27. srp 2015

@m4yu děkuju!

prezdivka
27. srp 2015

@m4yu a koukám, že jsi taky v očekávání, takže se podařilo s Clost.?

m4yu
27. srp 2015

@prezdivka ano ja brala první cyklus 1-0-0 a nezadarilo se a druhy cyklus 1-0-1 a chodila jsem na folikumetrii a zadarilo se doma bez pregnylu a bez IUI...

prezdivka
27. srp 2015

@m4yu skvělý, gratuluju, ať jste zdraví a v pohodě 🙂

m4yu
27. srp 2015

@prezdivka dekuji doufam ze po vsem co jsem zazila uz ano

lenca1212
1. říj 2015

Holky manželovy předepsaly Clostilbegyt to je na potporu spermii? Je tam nějaká šance že se spamatují ? 🙂

market129
8. říj 2015

Holky doktor mi předepsal Clostilbegyt, stím že ho mám brát od třetího dne cyklu po dobu pěti dnů. Prášky jsem dobrala předevčírem a chci se zeptat kdy se dostaví ovulace?🙂 děkuji 🙂

nina100
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pety91
19. říj 2015

Dytť to stojí pár korun, doktor / ka ti to předepíší. 😉

ircinek
19. říj 2015

stoji to 150 kc je jich tam deset muj pritel to bere a uz mame skoro dobrano a mimco nikde uz mne to depta jinak ja neberu nic

ircinek
19. říj 2015

@lenca1212 ja ani sama nevim jak to u muzu funguje pritel jich ma taky malo a taky bere clostilbegyt tak nevim zda to pomuze

lenca1212
20. říj 2015

@ircinek můj manžel to už bere měsíc...bere i prášky retard se jmenují 🙂 a bere i fertilant s lékarny a opravdu to pomohlo má jich víc uvidíme ještě po těch clostilbegytu jak se to zlepšilo ..to zjistímw asi v pondělí .-) a má jít i na krev to nevím proč 🙂 Jinak já taky nic neberu jen občas kyselinu listovou

ircinek
24. říj 2015

@lenca1212 jo pritel uz to taky bere mesic a pozoruji taky vice jak dobere vsechny tak pujde znovu na spermogram a kdyz to bude spatne tak pujdu na umnely prej to stoji 25. 000 no nechapu tomu chtel mne tam poslat hned jak toho mnel pritel malo odmitla jsem to tak rikal ze uvidime na dalsim speriogramu ze kdyz bude toho malo tak mne tam posle ja nebyla nikde na vysetreni a doktor hned na mne tak no ale slysela jsem ze 4 pokusy jsou zdarma nevim co je na tom pravdy

lenca1212
25. říj 2015

@ircinek já co slyšela tak to není všechno zadarmo ..umělé třeba stojí 60tic a pojištovna zaplatí polovinu a tak toje 4krát je to mazec nooo ...a inseminaci Vám nezkusí ?

chanellka
3. lis 2015

Ahoj holky, chtěla bych se Vás zeptat, první cyklus užívám Clostibegyt a dnes jsem 13.den cyklu, včera jsem byla na ultra zvuku u MUDr a řekla mi ze tam nevidí žádné rostoucí folikuly jdu znovu ve čtvrtek ale jsem z toho dost nervózní, myslíte, ze se tam ještě něco objeví? Snažíme se o druhého příčka skoro rok a půl... Pomalu propadam panice 😔

lksim
3. lis 2015

@chanellka já bych nezoufala. Mě u prvního řekla na UTZ že tam nic nevidí, že tento měsíc to nedopadne a počkáme na další. A ejhle já byla těhotná. Byla jsem konečně jeden měsíc v klidu a vše šlo krásně. Je to těžké ale držím palce.

nina100
4. lis 2015

@chanellka a nemohlo už být po ovulaci když tam žádný folikul nebyl?