• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co všechno umí vaše 5měsíční miminka?

19. listopadu 2013 
Ahoj holky,chci se Vás jen zeptat co všechno umí 5mesíční ratolesti.A co všechno už dlabou(pokud dokrmujete)Dekuji moc za Vaše odpovedi. :sweat_smile:
15. lis 2013 v 17:17  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj seděl, lezl a na konci pátého se stavěl k nábytku. :slight_smile: větší detaily uz si nepamatuju. Ochutnaval vše možné, ale nejvíc se chtel kojit. :slight_smile:
15. lis 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje malá jedla kolem 5.měs.už pomalu všechno :grinning: :grinning: :grinning: Samozřejmě to,co mohla.Dali jsme jí ochutnat maličký kousíček knedlíku s omáčkou,apod.
Co se týče dovedností,stavěla se - nestála sama,ale kdykoliv jsme jí drželi a dotkla se nožičkama něčeho pevného,už stála :grinning: lezla,tedy spíš vypadala jako ryba na suchu :grinning: po čtyřech až později...Co ale uměla bravůrně - peskovat nás :grinning:
15. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 5 ti měsících se uměla otáčet na bříško a zpět a začínala pérovat na kolínkách ( víc toho ani děti umět nemají - sed, stoj - je to špatně)
a plně jsme kojili, občas dostala kukuřičnou křupku na cucání
15. lis 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dcera příkrmy skoro odmítá (max. trochu ovoce), jede na mlíku :oD Pase koně a přetočí se z břicha na záda :o) Hraje si s hračkama, všechno cpe do pusy a umí si sama nandat dudlíka - zcela záměrně ho vezme do ručky a strčí si ho do pusy :o) Nic jinýho bych ani od takto malého dítěte nečekala :o)
15. lis 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
obě se otáčely ze zad na břicho, zpět ne, nepivotovaly, uměly druhé vzpřímení - pasení na natažených ručkách, dosáhly si na nohy. Kojená příkrmy neměla, nekojená kaše, zeleninu a maso k obědu. Křupku nezvládly, dávily se ze všeho.
15. lis 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nase mimino je porad na UM, kase ji moc nejede, ostatni jsem ani jeste nezkousela. otaci se obema smery a zacina se trochu plazit. ale malo a pomalu, max. 1 metr. a jinak samozrejme pase...
18. lis 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje malá se už krásně otáčela ze zadíček na bříško (ale to začala velmi brzo, ještě před 3 měsícem, krásně už pásla hříbátka.
Jinak my jsme začaly přikromovat od 4,5 měsíce - začaly jsme klasikou - mrkvička, brokolice, brambor, jablíčko, banán, hruška :slight_smile:
18. lis 2013 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád.pase, i v kočáře, příkrmy odmítá, začíná se plazit......
19. lis 2013 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pěti měsících byla malá plně kojená, a uměla ted apít, čůrat a kakat tot asi vše :slight_smile:)) jo ještě spát a pást koníčky :slight_smile: tot vše :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2013 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek