• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
tak my dnes dorazili kachnu se zelím z víkendu, malá už měla rozpečenou housku s eidamem a zeleninu, k večeři.. oběd ve školce..
já jsem nacpala do mrazáku skoro celou vietnamskou svini, zítra mi zbývá semlít odřezky a udělám holanďany s kaší , moc se na ně těším :slight_smile:
6. čer 2012 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně ty holanďani budou dneska... hrůza hodin už je, ještě umejt nádobí od krve a do pelechu..ufff... :confounded:
6. čer 2012 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka11 Ahoj. Zmraženou zeleninu chvilku povařím v osolené vodě s trochou citronové šťávy (aby neztratila barvu). Rozpustím máslo na pánvi a mírně uvařenou a slitou zeleninu na pánev nasypu. Ochutím (sůl, pepř, někdy i chilli...) a restuji, než změkne dle mých představ :slight_smile: To je všechno :sweat_smile:
6. čer 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikiii buď rožkvedlám v mléce 1 vajíčko a jeden vanilkový pudink s cukrem a tím zaliji a nebo smetanu s vajíčky a cukrem:slight_smile:
6. čer 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. čer 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska smažené žampiony, brambory a zeleninová obloha :slight_smile: jako desert jahody se šlehačkou :slight_smile:
6. čer 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka v obojím. Podle nálady :slight_smile: Ale pekárnu miluju - dělá krásné těsto.
6. čer 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těstovinový salát se sušenými rajčaty, olivami a čerstvou bazalkou :wink:
6. čer 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Zelňačka s uzeným a červená čočka brambor a vajíčko a rajčatový salát
6. čer 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já také přikládám foto :slight_smile: již jsem psala, že dneska budou smažené žampiony a brambory se zeleninovou oblohou :slight_smile:
6. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
U nás dnes tvarohové meruňkové knedlíky, sypané perníkem a polité sirupem z Agáve a trochu máslíčkem :slight_smile:
6. čer 2012 v 11:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka - tohle byl můj oblíbený talířek :slight_smile:))
6. čer 2012 v 11:58  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
na obed rajcata s mozzarelou a na vecu bio hovezi bifteky s pecenyma bramborama
6. čer 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka23 Myslíš ten ze kterého papká malá? tak tan je dedictví po tatínkovy máme 3 ks talířku ale hrneček to nepřežil:frowning2:
6. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zelňačka v dietní verzi, roštenky s rýží - taky v dietní verzi :wink:
6. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka jj přesně ten, mám ho ještě u mamky na Moravě a vždycky když k ní dojedeme tak z něho musím jíst, protože mi připomíná dětství :grinning:
6. čer 2012 ve 12:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jahodové knedlíky zalité smetanou :slight_smile:
6. čer 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My dneska zapečený palačinky s tvarohem a banánem, díky @brusinka.pusinka :slight_smile:
Na talířku jsem vyfotit nějak nestihla, tak aspoň zbytek v misce.
6. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
já dneska šoupla do zapékací mísy brambory, zelený fazolky, červenou papriku, cuketu s česnekem a tymiánem, zakápla to vydatně olivovým olejem a dala péct do trouby, mňam :slight_smile:
6. čer 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes řízek a brambory,zelenina. K večeři jahodové knedlíky.
6. čer 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hovězí polévka a bramboráčky pečené ve vaflovači.
6. čer 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli dneska zase rychlovku, rizotko s kuřecím masem a se zeleninkou
6. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes byl masový guláš, a na zítra jsem si díky obědu @prdecek koupila žampiony. Už se na to těším :dizzy_face:
6. čer 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuhur a můžu poprosit o osvědčený recept na nějaký dobrý chlebík, co jde upéct v troubě?
6. čer 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás byl dneska vepřový řízek s bramborem a mělo to takový úspěch, že k večeři bylo repete :slight_smile:
6. čer 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapečené brambory se slaninou,špenátem a posypané sýrem.....jako dezert buchtu s meruňkami :slight_smile:
7. čer 2012 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dneska pečený kuře, nový brambory, okurkový salát, a upečem asi bábovku a k večeři pak čerstv.ý pletýnečky
7. čer 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jahodové knedlíky :slight_smile:
7. čer 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pórková polévka a kuřecí maso s kuskusem :slight_smile:
7. čer 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
polévka z červené čočky, guláš s rýží
7. čer 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek