Je to těhotenství?

bubu889
14. srp 2018

Dobrý den, chci se zeptat ale fakt si nejsem jistá ale už mám zpoždění 8 dní a bolest prsou ale bolavejsi jak u normální menstruace a pocit že to mám dostat a furt nic a taky mám i bylej výtok ale fakt nejsem si jistá .. teď jsem byla furt v práci a neměla jsem čas koupit těhotenství test ale neberu antikoncepci už 2 roky a že bych otěhotněla až teď ? No neví 🤔🤔

agneska7
14. srp 2018

@bubu889 muzes byt tehu nebo taky ne bez testu nic neviresime . udelej si tehotensky test nebo si zajdi do laboratore na test z krve

bubu889
autor
14. srp 2018

@agneska7 Já mam zítra volno. Takže si koupím dva testy a uvidím ..

agneska7
14. srp 2018

@bubu889 drzim palečky at to vijde podle tvých představ

monikaa91
14. srp 2018

Tak jsem poznala, že jsem těhotná. Vždycky tak týden před ms mě začaly bolet prsa. Teď to bylo stejné, ale týden byl pryč a ms pořád nikde. Pak se k tomu přidaly menstruační bolesti břicha a když jsem to asi 3.den od začátku těch bolestí nedostala, udělala si test a bylo to tam. Podotýkám, že podle zpoždění jsem se řídit nemohla, protože jsem měla dost nepravidelné cykly. Tak držím palce 🙂

bubu889
autor
14. srp 2018

@monikaa91 mě už prsa bolej 14 dní a mesntruace nikde a taky mám ty bolesti a už jsi říkám že by to přišlo ale furt nic..zítra nebo dneska uvidím jesly stihnu lékárnu někde v kramechw

agneska7
15. srp 2018

@bubu889 ahoj tak co zkousela si test?

katka900
15. srp 2018

hej taky už začínám plašit🙂 8 dní a nic

miba10
15. srp 2018

Bez testu je to jen hádání. Po testu budeš moudřejší. Ať to vyjde podle tvého přání

bubu889
autor
16. srp 2018

@agneska7 ahoj , ano mám dvě čárky

agneska7
17. srp 2018

@bubu889 ooo gratuluji to jsou krasne dalnice 🙂 🙂

bubu889
autor
17. srp 2018

@agneska7 mám radost 😊😊😊

bubu889
autor
27. srp 2018

@agneska7 6tt ale už jdu do 7 tt

agneska7
28. srp 2018

@bubu889 jee moc gratuluji to je uzasne ... Preji hodne stesticka a zdravicka vam obou :*

bubu889
autor
28. srp 2018

@agneska7 děkuji 😊 😘😘😘

bejbinecko
Autor odpověď smazal
Zobraz
bejbinecko
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru