Ovulace po biochemickém těhotenství

terezsk
12. črc 2019

Ahoj holky, chci se zeptat zda se někomu stalo po biochemickem těhotenství, ze uplne vymizely ovulacni příznaky.V červnu jsem prodělala biochem.tehu které odešlo s menstruaci po 4 dnech zpozdeni. Pocitam tedy ze ovulace která u me probíhá vzdy 11dc se take zpozdila a byla treba plus minus 15dc .sle vzdy ovulaci citim boli me prsa a podbrisek jako bych to mela dostat. Ale tenhle mesis nic necítím 😞Nemela to některá z Vas take?

pavlinka65
13. črc 2019

@terezsk A jsi si jistá, že už ovulace proběhla? Dělala jsi si test nebo měříš teplotu? Třeba teprve bude, proto jsi neměla žádné příznaky..

andrea353
13. črc 2019

Já to měla podobně. Nejdřív biochemické, a když jsme se snažili hned měsíc po, necítila jsem nic, ani hlen pořádně nebyl, bylo to takové divné oproti předešlému měsíci. Říkala jsem si, že z toho nic nebude a otěhotněla jsem 😊

terezsk
autor
15. črc 2019

Delala jsem si testy az do včerejška a nic takze bud sem ji nezachytila a nebo tedy nedala o sobě vedet a byla jak pise Andrea a nebo byl tento cyklus anovulacni, coz by me mrzelo pac takového snažení bylo 😄 . U me je to prave taky divné zadne příznaky nic a jinak o každé ovulaci vim. Tak uvidime treba to vyjde .👍 jinak holky dekuju

andrea353
15. črc 2019

Říká se, že teď budeš "pohnojená", tak snad to vyjde 😉 Dej pak vědět. My se teď taky snažíme o druhé po zamlklem potratu, tak taky čekám, jak to dopadne

terezsk
autor
15. črc 2019

@andrea353
Tak to me moc mrzi , ze vam to takhle dopadlo .
Ja mam 7 dni do ms ,tak uvidime jak to dopadne ale tou ovulkou si nejsem vubec jista s ti me štve 😞 ty taky dej vedet jak to dopadlo u Vas 👍

andrea353
15. črc 2019

@terezsk No nezbývá než doufat. A zase tu pak bude další měsíc. Už tím že se jednalo o těhotenství, tak je velká naděje, že to za chvíli vyjde znovu, to si říkám i já 😁 Ale to čekání je dlouhé. Já mám taky asi 7 dní do ms, ale cyklus se ještě úplně nesrovnal, tak uvidím

terezsk
autor
16. črc 2019

@andrea353 tak sem z toho uz jelen dnes 23 dc se mi udělal ovu test pozitivní a to mam 6 dnů do MS je možné mit tedy ovu takhle pozdě ? Nebo jak to mam chápat 🙉

andrea353
16. črc 2019

@terezsk To je pěkný 😁 No myslím teda že ano 👍 Mohlo se ti to posunout kvůli tomu biochem. těhotenství, než se ty hormony zase ustálí. Taky jsem to teď měla trochu posunuté, ale jen asi o dva až tři dni 😊

terezsk
autor
16. črc 2019

@andrea353 tak to ja bych to mela posunuté o 8 dni 🤦🏻‍♀️ Tak to jsem zvedava teda dneska to pojistime a uvidime jestli to vyjde tedy 😄Ale zase kdyz bych ji mela takhle pozdě tak lutealni fáze by byla jen 6 dni coz je malo 🤔 boze to jsou mi veci 😄

andrea353
16. črc 2019

@terezsk jen to pěkně pojistěte 😁 Jinak já si právě myslím, že by se ti ta luteální fáze taky mohla posunout, ale nevím, jak to chodí. No jsem na to zvědavá 😁

werumka
16. črc 2019

@terezsk lutealni fáze je vždycky stejně dlouhá. Délku cyklu určuje ovulace. Takže když ji mas o tři dny posunutou, tak se i cyklus o tři dny prodlouží ;)

terezsk
autor
16. črc 2019

@andrea353 ja tomu taky prave moc nerozumím 🤔 nikdy sem to nak neřešila 🤓 tak uvidime co z toho bude . Ale to čekání je nekonečný kort kdyzt tenhle cyklus moc nevim 🙉😄

terezsk
autor
16. črc 2019

@werumka takze kdyz se mi ovulace prodloužila o 8 dni tak i ms pokud nastane prijde o 8 dni později ? Chapu to Dobre🤔😊

werumka
16. črc 2019

@terezsk Přesně tak 🙂

terezsk
autor
16. črc 2019

@werumka tak to jsem rada , uz sem se lekla ze by se nestihlo uhnizdit kdyby to
vyšlo , holky moc dekuju 😊

werumka
16. črc 2019

@terezsk Není zač 🙂 Dokud neproběhne ovulace, tak nikdy nemůžeš vědět, jak dlouhý bude cyklus. Už jen kvůli tomu je fajn jí sledovat, aby člověk neplašil se zpožděním, které ve skutečnosti vůbec zpoždění není 🙂

andrea353
16. črc 2019

@terezsk No o nekonečném čekání mi povídej 😁 A to já nepatřím mezi ty, co se dlouho snaží. Naše malá byla hned na druhý pokus a teď to předchozí těhotenství - ZP taky vyšlo do 3 měsíců. No a stejně mi to přijde vždycky nekonečný 😁

andrea353
22. črc 2019

@terezsk tak jak ti to nakonec dopadlo? Nebo pořád čekáš? Já si bohužel musím počkat zase na další měsíc

terezsk
autor
23. črc 2019

@andrea353 tak ja sem zatim 7 dpo , podle posledního ovu testy , a nejspis ta ovulace opravdu byl tak pozde , teplota se drzi na 37,1 takze uvidime no , jak to ted mam rozházené tak vubec toho nedoufAm ...ms by mela prijit podle ovu 30.7 tak uvidim ,dam vedet . Jinak u tebe me to mrzi 😞 ale musime doufat ze dalsi cyklus uz se zadari ,konecne 👍

andrea353
23. črc 2019

@terezsk no vidíš, tak to opravdu bylo takhle opožděné. Jj počkám na příští cyklus a budu doufat

terezsk
autor
25. črc 2019

@andrea353 hlásím dnes sem to dostala takze to ovulace predtim asi nebyla , asi se mi zbláznily hormony po tom potratu, takze dnes 1dc s začínáme na novo 👍😊

andrea353
25. črc 2019

@terezsk To je mi líto, ale teď už se ty hormony snad urovnají a můžeme příští cyklus nanovo.

andrea353
25. črc 2019

@terezsk já to tenhle měsíc taky neměla nejideálnější, měla jsem nějak zpožděnou ovulaci a tím se mi zkrátila ta luteální fáze. No uvidíme ten příští

terezsk
autor
25. črc 2019

@andrea353 ja to mela taky naky divoký. Tak snad tenhle mesic uz to vyjde. Lutealni fáze je ale vzdy stejne dlouhá ne ?

andrea353
25. črc 2019

@terezsk no to jsem si myslela taky, ale ty hormony pracují všelijak. Tak to nebude úplně pravidlo. Myslela jsem si, že se mi prodlouží cyklus a nic, dostala jsem to za těch 28 dní

terezsk
autor
25. črc 2019

@andrea353 tak to si mozna mela ovu driv nez sis myslela🤔 pac ja jestli byla ji taky urcite musela mut driv jinak no je to cely začarovaný a opravdu nekdy az zajímavý co se tam deje ...

andrea353
25. črc 2019

@terezsk Měla jsem to ale potvrzené testem a i bolesti břicha, tak nevím

terezsk
autor
25. črc 2019

@andrea353 no tak to je divné ..ale je pravda ze ja mela taky ten test a břicho me bolelo ...ale zase prsa vubec a ty me vždycky boli jako čert

terezsk
autor
5. srp 2019

@andrea353 ahoj , tak jak to u Vas pokračuje ? Ja jsem 13 dc a zatim tedy zase zadne predovulacni příznaky nemam , prsa břicho nic . Takze zatim delam ovu testy a letim teplotu , takze uvidime jak to tenhle cyklus zase bude .

andrea353
5. srp 2019

@terezsk ahoj, já jsem teď 16 dc a podle příznaků jsem nejspíš měla ovulaci včera. Tenhle týden jedu bez ovu testů. Jsme ale na dovce, tak jsme si ty dny pěkně pojistili 😁 Tak teď už zase jen čekat a uvidíme.
Tak ty máš ještě pár dní na to, aby se ovulace objevila. Snad se ti to tentokrát srovná. Budu držet palce