Ovulace po biochemickém těhotenství

terezsk
12. črc 2019

Ahoj holky, chci se zeptat zda se někomu stalo po biochemickem těhotenství, ze uplne vymizely ovulacni příznaky.V červnu jsem prodělala biochem.tehu které odešlo s menstruaci po 4 dnech zpozdeni. Pocitam tedy ze ovulace která u me probíhá vzdy 11dc se take zpozdila a byla treba plus minus 15dc .sle vzdy ovulaci citim boli me prsa a podbrisek jako bych to mela dostat. Ale tenhle mesis nic necítím 😞Nemela to některá z Vas take?

terezsk
autor
6. srp 2019

@andrea353 tak drzim palce aby Vam to uz vyšlo , ja dneska delal ovu a uz zacina sílit takze cekam ze vecer bude pozitivní tak snad 🙉drzim pěsti

andrea353
6. srp 2019

@terezsk No tak to by bylo super. Snad ti to tedy taky vyjde 😉

terezsk
autor
7. srp 2019

@andrea353 tak dnes rano , pozitivní aspon doufam tedy , takze sex byl so, ne,po,ut a dnes to pojistime a ja doufam ,ze uz se to povede 👍

andrea353
7. srp 2019

@terezsk No paráda, ten test je jasný 👍 Pojištěno taky, tak snad už to tentokrát vyjde 😉 Hodně čtu, jak holky vždy sex obden a my jak u vás, každý den pro jistotu 😂

terezsk
autor
8. srp 2019

@andrea353 tak sem z toho makova 😄 vcera bt rano 36,6 pozitivní ovu test , dnes teplota stoupla na 36,9 a pro jistotu sem si udelala dalsi ovu test s ten je mozna jeste silnější nez vcera 😄 tak ted nevim tedy jestli ovulace teprve bude a nebo uz byla ale podle teploty soudím ze uz byla 😄🙉

andrea353
8. srp 2019

@terezsk No to teda koukám 😁 Ale zase ten včerejší mi přijde výraznější.

andrea353
9. srp 2019

@terezsk tak já dneska asi 5 dpo a bolesti v podbřišku a bolesti hlavy

terezsk
autor
10. srp 2019

@andrea353 ja sem dneska podle FF grafu 3 dny po ovulaci tak uvidime , každopádně ja kdyz jsem byla tehotna poprvé tak sem to vedela hned , par dni po ovulaci bolest v podbrisku jako na ms občasné bodani a hlavne sem litala porad na wc. Kazdej mi rikal ze je to moc brzo ale ja to vedela . Takze u tebe to muze byt tak tak ze uz se neco zacina dít . Meris bt?

andrea353
10. srp 2019

@terezsk No já to právě poprvé taky cítila hned. Já zase měla hodně citlivý prsa. Ale pak podruhé, to bylo celý nějaký jiný. Nic moc jsem necítila, jen v době kdy jsem to měla dostat, jsem měla bolesti v podbřišku, ale už jsem to nedostala.
Já bt nikdy neměrila, měla jsem vždycky ovulaci jak hodinky - 28 dní cyklus a ovulace 14 den s tím že jsem to poznala tak, že mě zase bolelo v podbřišku. Ale od toho potratu jsem to měla trochu rozházené. Ale už to vypadá, že se to ustálilo. Zkoušela jsem jen minulý měsíc ty testy. Měla bych teď být 6 dní po ovulaci. Tak uvidíme, jak nám to dopadne 😊

terezsk
autor
14. srp 2019

@andrea353 ahoj, tak co jak to u Vas vypada ? Ja jsem 8 dpo s občas me poboliva v podbrisku a hlavne hrozne litam na wc.. to byl u me prvni přiznal minule tehu . Tak uvidime jestli to konecne vyšlo . 😊

andrea353
14. srp 2019

@terezsk no tak to by bylo super 👍 Já 10dpo ale u mě bohužel teď už žádný příznaky, takže to asi nedopadne, no uvidím

andrea353
18. srp 2019

@andrea353 Tak já to dneska ráno dostala, takže zase až příští měsíc 😔 Dej pak vědět ty, jak ti to dopadne. Budu držet palce 😉

terezsk
autor
18. srp 2019

@andrea353 tak to me mrzi 😞, ja jsem dnes 11 dpo vcera jsem mela bolesti jako na ms ale nic velkého , jinak stale litam furt na wc jinak nic , do ms mam 4 dny tak uvidime .... mozna dnes zkusim tt , minule jsem uz mela druhou čárku videt tak uvidime , teplota se drzi nahore zatim ale to je vzdy a klesne az kdyz to mam dostat , no uvidime , urco se ozvu jak to dopadlo 👍

terezsk
autor
19. srp 2019

@andrea353 tak dnes sem 12 dpo a zkoušela sem test a snehobilo , ikdyz ja tam jemnou čárku vidim ...ale ti je urcite tim ,ze ji videt chci 😄 za 2 dny ma prijit ms , tak pockam a uvidim

andrea353
19. srp 2019

@terezsk ještě to nic neznamená, počkej nebo ho zkus ještě později. Já když čekala naši malou, dělala jsem si test 3 dny před ms kvůli kámošky rozlucce a taky snehobilo, no a už jsem to nedostala 😁 můžeš tam mít ducha 😊

terezsk
autor
23. srp 2019

@andrea353 tak hlásím 1DC.... tak snad ted to uz vyjde 🙉🤔

andrea353
23. srp 2019

@terezsk jé tak to je mi líto, vypadalo to tak nadějně. No tak snad uz konečně příště to vyjde

terezsk
autor
11. zář 2019

@andrea353 ahoj , tak jak to u Vas pokračuje ? Ja mela ovulaci ,konecne, jak malovanou 13 dc krasne pozitivní a i bolesti takze aspon uz o ni vim 👍 ted jsem 8 dpo a cekam jinak opet litam na zachod jak divná takze fakt nevim , zasla jsem si i k doktorovi zda nemam zánět močáku ...ale vse je v poradku , takze doufam ze ted uz to konecne klapalo ..🤗

andrea353
11. zář 2019

@terezsk tak to vypadá nadějně. Teď už to snad klapne 😊 Já podobně, 9 dpo, taky ověřeno testem. Já zase tenhle měsíc trochu bolesti v podbřišku, už druhý den, s tím že dneska trochu víc. Tak snad to může něco znamenat. Začala jsem tenhle měsíc brát inositol, taky by snad mohl pomoct

terezsk
autor
12. zář 2019

Tak to je super , tak jeste aby to nebyli sugesce a je to v cajku 😄 ja dnes nasla v kabelce jeste jeden ovu test tak sem ho vyzkoušela a mam tam hodne viditelnou čárku , kterou nikdy nemívam takhle dlouho po ovu videt , tak nevim nekde jsem četla ze ovu test muze odhalit tehu driv nez tt. 🙉

andrea353
12. zář 2019

@terezsk tak to vypadá slibně. Taky jsem o tom slyšela. Tak snad tentokrát už to vyjde 🙏

andrea353
16. zář 2019

@terezsk Tak u mě tento měsíc zase nic. Už z toho začínám být tak nějak na nervy, nikdy jsme s početím neměli problém, ale po tom potratu to nějak navychází. Říkám si, nebudu na to myslet, ale to nějak nejde 😁

terezsk
autor
16. zář 2019

ja mam zatim jeste 3 dny do ms , ale taky tomu moc uz nevěřím dnes jsem 13 dpo a test bilej , rano jsem vstala a cely den mam jakoby bolest žaludku na zvracení ale spis sem nekde chytla nakou virozku , takze tomu taky moc uz nedávám ...moje mama rika jak se to moc řeší tak to nejde mam to uplne vypustit nemyslet na nějakou ovulaci a bt a pry to prijde hned , za vsechno muze stres a chtíč 🤩 tak uvidime, jenže lehlo se rika a hůř se to dela 🤗

andrea353
16. zář 2019

@terezsk přesně tak 😁 Jak na to ale nemyslet. My jsme se rozhodli, že začneme zkoušet od ledna, máme už malou dcerku a nechtěli jsme mezi dětmi moc velký rozdíl, no a pokud to takhle dál půjde, tak větší bohužel bude. Jak dlouho se snažíte vy?

terezsk
autor
17. zář 2019

Tak jsem to dne o 2 dny driv dostala 🤦🏻‍♀️ Takze taky nanovo ... mi od června , stim ze se to na poprvé hned povedlo , a od te doby zatim noc ...ale je to chvilicka takze snad uz ted 👍

andrea353
17. zář 2019

@terezsk tak to je mi líto, no nezbývá nám oběma nic jiného než se snažit dal. Snad ten příští týden už vyjde

terezsk
autor
8. lis 2019

@andrea353 ahoj , tak po delší pauze sem nám to snad povedlo , mam druhou carku na testu , ale zatim se nevhci radovat stat se muze jeste cokoliv 🙈 co u Vas ?

andrea353
8. lis 2019

@terezsk Jé, tak to velká gratulace 😊 U nás zatím nic, pořád na ty dvě čárky čekáme. Navíc manžel teď zašel na spermiogram a vyšly mu bohužel špatné výsledky, tak teď se uvidí co dál, radí IVF. Dávej vědět, jak se daří 😉

terezsk
autor
9. lis 2019

@andrea353 zatim se tise raduji , ale stat se muze cokoliv takze jeste to neni ta prava radost ... kazdopadne me to u Vas mrzi... ale drzim palecky ze vse se co nejrychleji vyresi a take najdes vysnene 2 carky 🤗

terezsk
autor
14. lis 2019

@terezsk tak zatim test sili tak doufam , ze bude vse v poradku 🙈zitra mam cestu do města , kde mam doktora tak si dojedu nabrat krev abych mela jistotu 🥳 Vam drzim moc palecky a podavej informace . Hezky vecer