Myslím, že má manžel milenku. Co mám dělat?

barbora1973
23. říj 2014

Večer manžel byl v prací, volala jsem bohužel mobil měl vypnutý, volala jsem do kanceláří, manžel nebyl v kanceláří dnes večer. O víkendu také byl v prací. Myslím že má milenku... Neví co dělat, jak mohu zkontrolovat kde byl dnes a kde bude zítra... Jsme mládí, máme dcerku, dva úvěry na dům a auto, ... Co mám dělat?

elvira
24. říj 2014

@barbora1973 - a chceš to opravdu vědět? Jestli nejsi připravená nést možné důsledky, což předpokládám vzhledem k malému dítěti a dvěma hypo, tak bych to zatím nechala tak.
K čemu ti ta jistota bude, když nebudeš mít kam jít? Jak s tím naložit?
Hlavně bych mu neprohlížela mobil ani maily...

hanulkapal
24. říj 2014

@barbora1973 Neporadím, co dělat, jen doufám, že je to jen tvá domněnka (i když to tak bohužel nevypadá) ☹ Asi bych na tvém místě nezjišťovala co kde a jak, ale snažila se manžela více "zaměstnat", tím nemyslím manuálně, ale spíš hlavou. Zkuste spolu trávit co nejvíce času, o samotě i s dcerkou jako rodina, aby mu tak trochu došlo, o co by mohl přijít, kdyby opravdu tu milenku měl..

bbibianca
24. říj 2014

@barbora1973 Ahoj, soucítím s tebou. Nevím, co poradit, ale je to blbý, když už i víkendy je údajně v práci. Nevím, co ti poradit, jestliže se vymlouvá na práci je jasný, že asi "nebude moct" jet někam na výlet atd. Když si začneš užívat ty s dítětem, tak mu to možná bude i vyhovovat, že bude mít svůj klid na své, když to řeknu blbě koníčky. Je to začarovaný kruh. Měl by dojít na to, že to co dělá je jeho chyba ne tvoje. Doma se snaž zachovat klid a hlavně se usmívat, protože když se usmíváme vyzařujeme pozitivní energii a on bude snad spokojený. Držím palce. 😉

buldrik
24. říj 2014

Jakou praci dela manzel? A jak dlouho to trva - nedostupny na telefonu, vikendy v praci? Ja, kdybych mela byt hodnocena podle vypnutyho mobilu a vecerech v praci, tak jsem neverna asi porad 🙂 i kdyz s tim telefonem se snazim zlepsit a vecery v praci jsem krom uzaverky uplne odbourala co se mala narodila.
Muze to byt milenka, ale treba taky jen novy projekt v praci. Ja, jako "kancelarska krysa" o tom vim svoje. Treba v mym pripade by ses mi do kanclu taky casto nedovolala, polovinu casu jsem v zasedacka ch, v kanclu u jinych kolegu nebo na konferencnim hovoru atd. Manzela jsem potkala v praci, takze oba vime, jak to chodi a kdyz mi nezvedne telefon nebo ja jemu, tak se svet nehrouti.vim, ze mi brnkne az bude moct

bbibianca
24. říj 2014

@buldrik Podle mě @barbora1973 otevřela tuto diskusi právě protože je to nestandardní situace, kdyby to bylo obvyklé, tak ji to asi nestresuje a nesvěřuje se tady na koníkovi. Navíc kdyby to byl nějaký nový projekt určitě by se pochlubil doma. 😒

buldrik
24. říj 2014

@bbibianca prave, podle toho jak je psany uvodni prispevek, tak se to stalo jednou. Z toho bych zadny drama nedelala. Ja pracuju o vikendu v kanclu tak dvakrat do roka, nadsena z toho nejsem ale prace si to zada a posledni co bych potrebovala je zarlivy partner.

evcann
24. říj 2014

@barbora1973 holky pardon, ale radit někomu at na to nemyslí, to vážně nejde, bylo by hrozně fajn kdyby to tak šlo udělat, ale bohužel, pořád myšlenky létají jinam. Otázky typu jestli jsi připravená na odpověď nebo jestli to uneseš a chceš vědět? Nesmyl. Tohle je situace, která nikoho nenechá chladného a už vůbec na ní není připravený i když si myslí, že třeba jo. Sama jsem to zažila, přesně jak popisuješ a pak jsem dva roky byla za úplnou blbku. Navíc když to nechá být nabyde se dojmu, že to vlastně není nic hrozného co dělají a s jídlem roste chut. Takže ja bych pátrala. Samozřejmě nejlepší je nějaký způsob komunikace, mobil, pc. Vm, nedělá se to, ale já to tenkrát udělala a jsem za to ráda. Stejně jako tak se nedělá nevěra že. A pokud tam nic nebude tak budes alespon v klidu a pohodě.

buldrik
24. říj 2014

Milenka to byt muze, ale zbytecnymi scenami si jen zkazi manzelstvi. Moji kolegove tohle resi s manzelkami porad a zavidi mi, ze muj manzel moji praci bere v klidu. Treba jeden kolega z nami nikdy nezajde na pivko po praci, chce byt doma ci nejdriv, kdyz to jde, pracuje vecer z domova misto z kanclu, manzelku miluje a mluvi o ni jen v nejlepsim, .... tohle ona samizrejme nevidi a dela mu sceny za tech ojedinelych par prescasu, co stravi v kanclu.

linee
24. říj 2014

@barbora1973 Zkusila bych se ho zeptat, ze si s nim potrebovala mluvit (něco si vymysli, třeba se s necim poradit nebo si ho potrebovala slyset), a ze si ho nezastihla ani na telefonu ani v kancelari...Uvidis, co ti na to rekne.

bbibianca
24. říj 2014

@linee to je dobrý nápad 😉

tulikiss
24. říj 2014

souhlasim s @linee urcite si s nim promluv... rekni treba ze ti vypadly pojistky a chtela ses zeptat co s tim, aby si neco neudelala spatne a ze sis teda pak poradila sama.. urcite nesouhlasim s postojem mlcet delat jako ze nic a snazit se byt mila. tenhle psotoj jako fakt nechapu, protoze pokud te podvadi, tak jako budes delat jako ze nic a az on si dost zas.ka tak se treba rozhodne, ze mu staci zase na cas rodina. Promluv si s nim ona ta nevedomost a pochybosti jsou mnohem horsi, predstavivost je svina. ALE musis se pripravit i na to ze ti muze rict ze opravdu nekoho ma...pak uz je jenom na tobe jak se k tomu postavit, ale lepsi to vedet hned nez byt par let za blbce a celej zivot se klepat jestli k tehle milence odejde nebo ne..

evulina77
24. říj 2014

ono je otázka, jestli fakt někoho má (není zcela jisté) a zda to člověk chce vědět. Když se to člověk dozví na 100 %, co s tím? To se pak musí řešit. Ale jak? Pokud by mě manžel podváděl, ale dělal to tak, abych o tom nevěděla, nechtěla bych o tom vědět. Proto zásadně nešpehuji, nikam mu nelezu, ani do kapes od kalhot před vypráním. Možná jsem pokrytec, ale pokud si dá nevěrník tu práci, že to skrývá, ještě není nic ztraceno. Nejhorší je, když to ani neskrývá a otevřeně podvání, nebo rovnou odejde.
Snaž se chovat normálně a případně zkus zapracovat na vztahu. Pokud se nic neděje, rozhodně to vašemu vztahu prospěje...

laky88
24. říj 2014

@evulina77 Souhlasím, před svatbou jsem se zařekla, že pokud se někdy v životě bude něco takového utajeně dít, nechci o tom vědět, pokud to přímo nerozkládá nebo neohrožuje rodinu, stejně bych se tím jen trápila a nic z toho...manžel je v práci od rána do noci, samozřejmě že nevím, zda opravdu je, ale naprosto mu věřím, nemám důvod podezírat, ačkoliv mi nebere telefony nebo jezdí do práce o víkendech...Hlavně-nevěra je chyba obou a někdy chlapovi nastaví zrcadlo...stejně jako ženě, která by měla zrekapitulovat své chování...

lrg
24. říj 2014

Těžko soudit z těch pár vět, máš i jiný důvod, proč ho podezříváš? Chová se jinak, máš pocit, že něco tají? Šmírováním se akorát ponížíš, když ti nedokáže rozumně odpovědět na to, kde byl a proč ses mu nedovolala, tak máš jasno.

nonacek
24. říj 2014

@barbora1973 nebud podezírá a třeba se o nic nejedna...😶 Já to na tom mim bývalém poznala hned podle obroske změně v chování oblékání .... bylo toho více také mu často vizvanel mobil který předemnou přerušil. na blby si hrál pul roku. a Já to potom ukončila už me nebavilo nosit parohy.

weru88
25. říj 2014

Já, bych se ho zeptala přímo.. Bez emocí... Lepší je se zeptat, než se utápět v tom, zda někoho má nebo nemá 🙂

renca_hanych
25. říj 2014

z mojí zkušenosti ikdyž se přímo a bez emocí zeptáš, tak se stejně chlap nepřizná 😔 jsou to srabi, páni tvorstva, já bych se přiznala, stalo se mi to, přiznala jsem se (nebyl sex ale nějaký ošmátávání - bylo mi tenkrát tuším 19, 4 roky jsem chodila s klukem a přišlo mi vůči němu nefér neříct, když už jsem to teda udělala, to že jsem byla opilá jsem jako omluvu nebrala a naprosto jsem počítala že se na mě vykašle), a bylo...mě se šíleně ulevilo...s mým partnerem řeším něco podobného ale i na jasnou otázku neřekl nic, doslova utekl....no co už, takový je život 😔

barbora1973
autor
28. říj 2014

@elvira Opravdu byste nechtěla vědět a odhalit pravdu? Nevím už co myslet. O víkendu jsem chtěla oddáchnout a to nešlo vůbec... 🤐

barbora1973
autor
28. říj 2014

@bbibianca Máš pravdu, celý čas vrátil se doma nejpozději v 18, kdy měl vrátit poděj doma volal...

barbora1973
autor
28. říj 2014

@nonacek Měnil způsob oblékaní na sportovní, jak jsem zeptala proč řekl že vypada jako mladší, nevěřím tomu ani za mák...

barbora1973
autor
28. říj 2014

@weru88 Mám ho rada ale mě přivádí k šílenství, nevím jak se zeptat bez emocí... Celý víkend jsem o to myslela... Myslela jsem o zkontrolování mobilu, počítače atd. 😒

big_el
28. říj 2014

Co dělat? Vyřešit to, pokud by ti nevěrnej byl a ty bys mu to třebai chtěla odpustit, tak to zavčasu začít řešit, být spolu a zkusit se vrátit tam, kde jste přestali. Někdy je to těžký jasně, ale prostě my to tady za tebe nevyřešíme..i když bysme ti chtěly pomoct, tak tenhle boj si musíš vybojovat sama..🙂 Přeju hodně štěstí, at se Vám podaří zachránit váš vztah!

barbora1973
autor
28. říj 2014

@buldrik V našem manželství do té doby také všechno bylo v klidu, teď manžel je nervozní... Dnes také je v kanclu a vím že nemají moc prací... 😔

nonacek
28. říj 2014

@barbora1973 hm.... nechci te strašit,ale takhle to začalo u mne ......

tarra27
28. říj 2014

@barbora1973 snaž se doma udelat pohodu a klid...je to težké....ale je to jediná šance, jak si ho udržet....
musíš to otočit...aby on mel starch kde jis ty...nedelej naschvály, ale zamestnej se, udelej si program....bud trošku nepředvídatelná, aby třeba nevedel co řekneš, jak zareaguješ...nebo i to, že e najde doma každý den v 18,00...aby když zavolá, neslyšel pořád to samé dokola....

a doma bych nedelala výslechy ani nátlaky....přečti si plzáka, hodne i to pmůže... 😉

moucha
29. říj 2014

Tak jste si to už vysvětlili?

pisisvori
29. říj 2014

@tarra27 skvele rady☹. Kde ma byt vecer jinde nez doma a jak se ma zamestnat,kdyz ma male dite? Kazdy nema 2 babicky co se pretrhnou v hlidani, v 6-7 uz se vetsina deti koupe atd.

tarra27
29. říj 2014

@pisisvori v létě může byt v šest večer klidně s deckem venku....v závěru i ted na podzim,když je hezky....a byl to příklad! Samozřejmě si to uzpusobi na sebe...

A jinak, máme dvě holky, 2 a 3roky a nikdy nám nikdo nehlidal....;) babičky máme dvě....nevím jak to ma holcina,co jsem ji to psala....ale třeba ma babičku hlídací....

linee
29. říj 2014

@barbora1973 jak si na tom? Ještě mne napadlo ho jit s dětmi pozdravit do práce, ze je vikend a deti ho chteli videt. Ale nevom. Zeptala si se?

weru88
29. říj 2014

@barbora1973 Vím, je to těžké říkat to bez emocí, když ho máte ráda. Ale zkuste udělat hezký večer při svíčkách, vínku... Povídat si a nějak to téma naťuknout... Když to téma načnete, tak pozorujte jeho mimiku, gestikulaci, intonaci hlasu, zda je stejná nebo se změnila. To hodně napoví. Lidé neumí ovládat tyto věci, hlavně, když lžou 🙂