Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nechápu to - kamarádky by odešly od manžela. To je tak běžné?

15. únor 2020

Vím, že to asi bude zbytečné, nic neřešící téma, ale z 3 dobrých kamarádek, co se mi svěřují, 3 říkají, že by od manžela/přítele odešly, pokud by mohly. Jedna už přes rok čeká jen na dobrou práci, aby to zvládla finančně, druhá nemůže na maloměstě sehnat odpovídající podnájem, třetí nechce přijít o společný dům. 2 z 3 už mají za sebou i nevěru, ale v obou případech ten objekt utekl (jakože se lekli závazku k ženě s dětmi). Já nevím, je to běžné? Nebo kecaji?

tez83
15. únor 2020

Bohužel se obávám,že to běžné je...spousta žen čeká jen na vhodnou příležitost.

lv
15. únor 2020

Jestli jste dobré kamarádky, proč by kecaly? Pokud nejde jen o nespokojenost, kdy prohlašují, jak odejdou, ale ve skutečnosti nechtějí.

orisek56
15. únor 2020

No ja si rejpnu, ale chapat to nemusis, ale to je asi tak vsechno. Ony si ten zivot musi poskladat samy. Jasne, nevera je neco, co by nemelo byt schvalovano, jenze deje se to. Tam kde vztah, jakozto partnerska spoluprace selze.... Ty jediny co muzes udelat je nechovat se a nedopadnout jako ony a pokud mas fungujici vztah, tak hlavne na nem neunavne pracovat a i chtit neco pro nej obetovat, ne jen dostavat.
Zivot kamaradek nevyresis, to je primarne jejich problem.

merope
15. únor 2020

Spousta žen je nespokojená a přemítá, že od muže odejde, ale "něco" je tam drží. Plno holek tam opravdu drží jenom vlastní sebedůvěra (což je fakt smutné). Dost holek ale bude uvažovat, že by odešly, ale když vezmou všechna pro a proti, tak se jim stejně vyplatí zůstat. A co se týče nevěry - pokud to je jen kvůli sexu a jinak ve vztahu zůstat chtějí, tak já to zase tak černě nevidím. Jsou i páry, kde prostě ví, že jim to doma vyjma sexu klape a tak ten, kdo sex potřebuje, si "odskakuje" jinam, ať už s vědomím toho druhého partnera nebo s poznámkou: "Neříkej podrobnosti." Za nevěru osobně považuji jiné věci než sexuální uspokojení se jinde než doma.

aselluska
15. únor 2020

Hele taky mám takové problémy s okolím. Hrozně mi vadí, kolik nevěry kolem je a jak hnusně se někteří lidé k sobě chovají. Okolí mě někdy nazve puritánkou. Mám to tak nastavený, máš to zřejmě stejně.

barca98
15. únor 2020

Je to běžne bohužel .... začneme mít pocit ze jinde muže byt lip

llluckaaa
15. únor 2020

Mně na tom nic překvapivého nepřijde. Čekají na vhodnou příležitost začít z domu. Bojovat o vztah v manželství už vzdaly, zkoušely to jinde, nevyšlo to (a důvod se můžeme jen dohadovat, může to být tím, že ti jejich noví prostě nechtěli na rozdíl od nich žádný vážný vztah). Co ti na tom přijde nenormální? Podle mě je to docela běžná situace.

autor
15. únor 2020

No právě, že já jsem single, a ty jejich zkušenosti mně celkem odrazují něco vůbec zkoušet... děti už mám, svou domacnost, klid. Pamatuju se ještě na to tajné hledání podnájmu, když jsem chtěla odejít...jinak tyto holky více méně chápu, důvody pro nespokojenost mají vážné. Jedna zjistila, že manžel má dítě ještě i s jinou ženou (splodil ho ale ještě před svatbou), druhé manžel nedává žádné peníze na domácnost (ma vlastní účet, kde mu chodí výplata, ona nemá přístup), třetí je na mateřské jako služka a partner furt pryč.

leilinka1234
15. únor 2020

Mám asi jiný druh kamarádek 🙂 žádná nemá zaječí úmysly a muže milují. Ani ve svém okolí nevidím moc nevěr. Možná žiju v nějaké bublině :D

autor
15. únor 2020

@aselluska Hlavně u nich se to hrozně dlouho táhne, tak rok-dva minimálně, nechápu, jak se v tom dá žít...

autor
15. únor 2020

@leilinka1234 nebo budeš ještě moc mladá B-)..bylo ti 30?

eviicka
15. únor 2020

Tak věkem to asi nebude, mně už bylo 30 hodně dávno a kamarádky kolem mě jsou taky v pohodě, a pokud nějaké nevěry jsou, tak hodně tajné.
Je to shoda okolností, že se to ve tvém okolí tak sešlo (anebo tím, že jsi taky prožila své podvědomě přitahuješ ženy, co bojují, a jsi pro ně jako vrba, aby se mohly svěřit - ono šťastně vdané se každá která má trable svěřovat třeba nechce).

leilinka1234
15. únor 2020

😂 Zajímavá dedukce 🙂 je mi 33 🙂

gracinka7
15. únor 2020

Mě už taky 30 bylo. Já i kamarádky máme dlouholeté vztahy a ani jedna nežijeme s blbcem, na kterého akorát nadáváme.

pavlinar
15. únor 2020

Zadna kamaradka se mi s necim podobnym nesverila... jedna znama mluvi 10 let, jak by se s nim rozesla, podvadi ho.. drzi ji penize. Taky mi to prijde divne a nenormalni

veruuu_kubesovic
15. únor 2020

V dnešní době to je naprosto běžné...
Já mám zase kamarádky, které se po letech snažení dočkaly miminka, jedna kamarádka co má dost nadváhu dokonce i plnohodnotného vztahu a dcery, další kamarádka má z IVF chlapečka, další z IUI holčičku...
A mám je natolik ráda, že se bavíme o všem, taky si třeba postěžují na partnery, ale nikdy ne extra do hloubky jak to ve vztahu mají , ani já nemám potřebu se svěřovat, že se sem tam s manželem pohádáme...

veruuu_kubesovic
15. únor 2020

@leilinka1234 je mi stejně tak, a říkám si jestli nežiju nějak divně, ani jsem s nikým neřešila žádnou nevěru, pokud bych byla ve vztahu nespokojená, řeším to s partnerem/manželem ne s kamarádkou...

sudylichozrout
15. únor 2020

Mne je 36 a take mam kolem sebe spis spokojene zenske, co zajeci umysly nemaji. Mozna klika, mozna skutecne urcity vyber pratel.

Sem začni psát odpověď...

Odešli