Přítel se chová špatně k mému synovi. Nějaké rady?

15. říj 2020

Ahoj,Moc prosím o nějaké rády, jiné než rozchod. Mám syna z předešlýcho vztahu, jeho otec se o něj nijak nezajímá, jen platí výživné. Jsem teď s přítelem se kterým mám ročního chlapečka. Přítel je ke mě milý, pozorný, každý den mi říká že mě miluje, k druhému synovi se taky chová skvěle. Dříve se choval hezký i k mému synovi, když jsem ale otěhotněla obrátil o sto osmdesát stupňů. Když k němu syn přijde že si chce hrát, přítel na něho vyjede ať neotravuje. Když syn zlobí přítel na něho začne řvát, párkrát ho i zbil 😔. Kvůli tomu se s přítelem hádám, on mi slibuje že kvůli mě a našemu společnému synovi, nebude na mého syna takový. Ale je pořád stejný. Nechci se s přítelem rozházet, protože spolu máme syna a přítel teď chce další a to je úžasný vždy jsem chtěla velkou rodinu.

autor
15. říj 2020

@llluckaaa rozejít se nechci, ale jdu k psychologovi a doufám že mi něco poradí a šla jsem si tady pro rády. Takže tomu nechci přihlížet a nic nedělat, ale rozchod taky nechci.

michaela666
15. říj 2020

Jak taková kompletní rodina ovlivní chování kluků vůči sobě? Myslíš, že se budou mít rádi a chovat se k sobě pěkně? Když budou vyrůstat v tom, že jeden je víc než druhý? Za takovou cenu ti ten obrázek kompletní rodiny nestojí. Budeš se ve výsledku trápit i ty.
Máš dva zdravé kluky, pro které jsi ta nejdůležitější osoba na světě a bezpodmínečně tě milují. Nezahoď to kvůli chlapovi, který se ti na začátku vztahu potřeboval zalíbit a tak se přetvařoval. Někde určitě čeká CHLAP, který s tebou kompletní rodinu vytvoří ikdyž nebude biologický táta.

autor
15. říj 2020

@orchidis teď už ho nebije

orchidis
15. říj 2020

Otázkou je, na jak dlouho... a za mě teda lepší jedna za ucho, než dlouhodobý odstrkování, nezájem, psychický týrání. Ale je dobře, že se chceš poradit, rozhodně zajdi k psychologovi a zkus partnera přesvědčit, ať jde taky! Situace je na stole a je třeba ji řešit. Držím palce! ❤

bara88
15. říj 2020

tohle snad nemůžeš myslet vážně ne?tohle opravdu chceš udělat svému synovi?víš jak se můsí cítit?a to jako chceš ještě další dítě aby ste ho mohli odstrkovat ještě víc?

martaskaaa
15. říj 2020

A co očekáváš od psychologa? Že dá tvýmu příteli na zadek a bude vše ok? K psychologovi by měl zajít i on.
Tohle je snad celý blbej vtip. Zbil ho "jen" 5x a pak ti přijde zalepit hubu pugetem, teď už ho netyra fyzicky, ale psychicky, jen jeden dárek na Vánoce.... To je úplně jasný, že ho nemá rád, protoze není jeho. Pokud se s ním nechceš rozejít, tak si s ním proboha aspoň nedělej další dítě!!! To už bude tvůj první syn v prdeli úplně.

fly80
15. říj 2020

Ty bláho, to je masakr. Že já to vůbec četla a tedy taky Protože jestli ne, tak je mi toho malého tak líto a to s těma vánocema. To ten tvůj je případ pro psychiatra, ne psychologa. Normální debil a ty se půjdeš ptát mamky, jestli ho máš poslechnout ohledně dárků. A druhému synovi koupíte haldu. To bude mít tvůj syn nádherné vánoce. Jen co je pravda

antoinet
15. říj 2020

Tohle je jasný troll, někdo se směje, jak rozčílil desítky matek.
Je trestné toto chování k dítěti tolerovat, kdyby to byl skutečný příběh, matka by selhala na celé čáře a doslova by první dítě obětovala nové rodině.

llluckaaa
15. říj 2020

@antoinet Hele, to mě napadlo taky, ale bohužel i takové příběhy se kolem nás odehrávají ☹

lucca35
15. říj 2020

V péči nás měl otec,s novou ženou 3deti,celkem tedy doma 5 děti. V lednici 3jogurty,3 balíčky bonbónů, 3 narozeninové dárky. 3rozmazlenci a 2 vyženěnci. S macechou jsem nepromluvila 17let a s otcem... Nápodobně. Tohle chceš? Neodpustila jsem ani po 17letech po odchodu ze společné domácnosti.

trdelnik234
15. říj 2020

Nerozmyslaj vaginou prosim ta....

autor
15. říj 2020

@fly80 nebudu se jí ptát, poprosim ji aby synovi koupila dárek navíc aby měl aspoň 3.

sudylichozrout
15. říj 2020

Strasne idiotsky trolling. Stale stejne preklepy, hrubky i styl psani vc. kontroverze. Me by fakt zajimalo, co z toho mas.

trdelnik234
15. říj 2020

No ale tymto kok....ym pristupom skodi ten tvoj priatel aj tvojmu druhemu synovi....Psycholog ti to sice vysvetli,ale pokial si neprestanes zakryvat oci a das so sebou zametat,nepomoze ti ani svatena voda ani modry kon.

bara88
15. říj 2020

@antoinet snad máš pravdu

20190418
15. říj 2020

To snad musí byt troll...to jinak nemůže byt pravda. Nicméně, pokud by to náhodou bylo reálné. Tak věz zakladatelko, ze tvůj současný partner týrá tvého syna, ty tomu přihlížíš, tudíž jsi spolupachatel týrání nezletilé svěřené osoby. A taky, ze až jeho vl.dite trochu povyroste, přijde období vzdoru nebo puberta, tak bude agresivní i na něj. I na tebe. Pokud je někdo schopný se takto chovat k dítěti, byť nevlastnímu, tak je prostě agresor. Nic jako selektivní agresivita podle me neexistuje....snad neskončí tvůj prvorozeny syn jako ten utýraný Mareček z Loun. Ta matka tomu taky jen přihlížela, pro me je ale vetsi odpad než ten její chlap, co ho zavraždil.

mourovatakocka
15. říj 2020

Když to je typické pro domácí násilníky. Jakmile to přeženou a ženská sebere odvahu a třebas krátkodobě odejde, přihrnou se s kytkou a tunou omluv. Chybí už jen dárečky a sliby. A ano, domácí násilí je i psychické. Tobě pětkrát zbil dítě. Já nějak doufala, že to byl nějaký zkrat a stalo se to jednou. Opakované násilí.
Hele, mám řešení. Nauč své první dítě stočit se do klubíčka. Buď se to bude hodit, až ho ten tvůj dáreček bude zase mlátit, nebo se líp vejde do babyboxu, až bude příště doma překážet.
Rozchod neznamená, že tvoje druhe dítě nebude mít otce, pořád se můžou vídat, ale bude znamenat, že tvoje první dítě nebude chudák.

mariegroth
15. říj 2020

Holka, vsichni ti tady radi rozchod, protoze to je to jedine spravne reseni. Nechces rozbijet rodinu druhemu diteti, ale prvni syn muze byt otloukanek? Utikej dokud je cas

martt
15. říj 2020

Mam pro tebe jednu radu, která by ti mohla pomoct mu otevřít oči. Ale moc tomu nevěřím a je potřeba aby jsi v tom byla "důsledná". Když ti řekl, že tvému synovi máš koupit jen jeden dárek. Tak mu řekni, že dobře ale ze ten mladší dostane také jen jeden. Pokud už má pro nej 7 dárků tak mu řekni, že stejný počet bude mít i tvůj starší. Ze proste rozdíly dělat nebudeš a on taky ne. A pokud chce dělat rozdíli ať si sbali kufry. V první řadě se mu musíš postavit důrazně říct NE takhle to nebude. Pokud ani po tom se nic nezlepší tak bych fakt balila kufry. Hlavně mne zaráží, že se chceš s někým radit o tom jestli je OK koupit jednomu dítěti jeden dárek a druhému 7. Zamysli se jak by to mohlo být dal. Mladšímu partner bude kupovat nejdražší dárky, věci a staršímu nic? Nepřijde ti to nespravedlivé? Mne totiž docela dost. Na víc díky tomuhle chování vytvoříte v rodině rivalitu a docílí jenom to ze starší bude to mladší nenávidět. A bohužel část viny budeš mít i na sobě.

20190418
15. říj 2020

@martt nehledě na to, ze roční dite bude mit z darku prd. Zato ten starší uz si to dokáže spočítat a domyslet. Pokud věří na Ježíška, tak obrovské zklamání ze sebe sama. Pokud vi, ze nosí dárky rodiče, tak se mu potvrdí to, co ty víš a on minimálně tuší. Ze je v rodine nechtěný.

marcicek84
15. říj 2020

troll, troll, troll nereagovat!!!

lenatko91
15. říj 2020

Holka vzpamatuj se! On ti bude diktovat, kolik můžeš koupit dárků synovi? Tak to nee, snad máš dvě děti, tak se postarej, aby dostali oba stejně. Ve všem. 5x syna zbil a ty čekáš, že se polepší? To by v první řadě na sobě musel pracovat a jít k tomu psychologovi. Ty máš v první řadě zodpovědnost za svoje děti, tak si buď chlapa srovnej, ať se chová k oběma stejně a nebo od něj odejdi. Jestli je co k čemu, tak se o mladšího bude zajímat i tak. Jen nevysazuj prášky! Bych mu řekla, že jestli chce třetí dítě, tak se bude starat o první dvě stejně a když ne, tak nazdar.

martt
15. říj 2020

@20190418 Přesně tak. Ja mam dva syny a vždy se snažíme aby měli stejný počet dárků a i cenově aby to bylo zhruba stejně. Aby se jeden necítil odstrceny.

kytickaaa
15. říj 2020

Jsi normální? To jako chceš s ním být i když mu říká ať neotravuje, když si chce jen hrát? Vezmeš si na triko, že to TVÉ dítě poznamená?!

madbetka
15. říj 2020

Stejná (nebo hodně podobná) diskuze tu byla nedávno, rozčílila jsem už u ní a rozčílila jsem se i teď. Je úplně jedno, jestli jsi troll nebo ne, úplně hloupá jsi v obou případech.

anet_98
15. říj 2020

@marcicek84 nereagovat a ani nerozčilovat. Nechápu jak si z tohodle někdo může dělat srandu a trollit citlivé maminy 😔

benkl
15. říj 2020

😃Admine, halooo

elencze
15. říj 2020

Ať jsi troll nebo ne, jsi pí... Promiň, ale jinak to pojmenovat neumím. Pokud nejsi troll a u tohohle držíš hubu, bude dětem líp nejen bez "otce", ale i bez tebe.

levandule_k
15. říj 2020

Ty svého staršího syna nemáš ráda, že tohle dovolíš? A očividně nemáš ráda ani sebe sama, když tohle schvaluješ. Prober se. Velká šťastná rodina nikdy nebudete. Tvůj partner je kretén, psychicky týrá mladšího a ty to schvaluješ, bagatelizuješ a omlouváš.
Pokud nezměníš přístup sama k sobě a svým dětem, tak i když odejdeš, najdeš si dalšího psychicky nevyrovnaného blba a marně budeš doufat v prince na bílém koni.

Doufám, že tady reaguji na trolla.

orisek56
15. říj 2020

Tohle je přesně ten případ, kdybych se ani nezlobila, kdyby ti koronac zalepil na 14 dní hubu a mozek. Už zase hoblujes klávesnici a vymyslis samonasiraci pohádky. Táhni pomáhat do nemocnic lemro líná trolovska.