Přítel se chová špatně k mému synovi. Nějaké rady?

15. říj 2020

Ahoj,Moc prosím o nějaké rády, jiné než rozchod. Mám syna z předešlýcho vztahu, jeho otec se o něj nijak nezajímá, jen platí výživné. Jsem teď s přítelem se kterým mám ročního chlapečka. Přítel je ke mě milý, pozorný, každý den mi říká že mě miluje, k druhému synovi se taky chová skvěle. Dříve se choval hezký i k mému synovi, když jsem ale otěhotněla obrátil o sto osmdesát stupňů. Když k němu syn přijde že si chce hrát, přítel na něho vyjede ať neotravuje. Když syn zlobí přítel na něho začne řvát, párkrát ho i zbil 😔. Kvůli tomu se s přítelem hádám, on mi slibuje že kvůli mě a našemu společnému synovi, nebude na mého syna takový. Ale je pořád stejný. Nechci se s přítelem rozházet, protože spolu máme syna a přítel teď chce další a to je úžasný vždy jsem chtěla velkou rodinu.

kristyn.g
16. říj 2020

Jo to je přesně rodinka do výměny manželek. Kde pak je normálním lidem úplně na zvracení z toho co se děje s dětmi ! Nechci se hned rozcházet. Vždyť jen mlátí moje dítě a slíbil mi holčičku. A velká rodina. Zakladatelko a je ti jedno ze t velká rodina bude plná týraných děti ? To bude moc fajn...

orchidis
17. říj 2020

Prosímtě, do Výměny se nehlas, to by kluka dodělalo. Psycholog pro vás oba. Pokud nejsi troll, tak prosím zůstaň u toho, co vám reálně může pomoct. Psycholog, pro vás oba, pokud by chlap nechtěl, začni sama. Výměna vás zničí, to mi věř. Nic nezmění, svezou se na vás.

zelenaesmolda
17. říj 2020

Jsi normalni?Tak on ti tluce syna a ty chces radu jak to resit krome rozchodu?Jasne,porid si s nim jeste dalsihio mimiska at tveho syna muzou pozdeji sikanovat dva bratri a jeste otcim.

izz76
17. říj 2020

Zakladatelko někdo by tě měl udat za to, že dovolis tyrat svoje dítě, možná administrátoři by dokázali zjistit kdo jsi a nahlásí tě na socialku.

tulina10
17. říj 2020

Holky, nerozčilujte se. Já doufám, že autorka chtěla svým příspěvkem vyprovokovat jen diskuzi a nemyslela vše, co uvedla, vážně. Pokud ano, je čas, aby sociálka odebrala staršího syna a umístila jej do dětského domova a autorce byla provedena sterilizace, aby jí bylo zabráněno v dalším rozmnožování. A tomu chlapovi ucvaknout koule, aby se již také dále nemnožil. Kecama o holčičce ji jenom vydírá a ta mozkem zaslepeným asi hormony kýve "ANO, ANO, ANO" 😒

klokanka31
17. říj 2020

@izz76 By totožnost nemuseli hledat administrátoři, tohle by si v klidu zjistili policajti...

klokanka31
17. říj 2020

@tulina10 Ono to ale může být taky pravda, takové ženy fakt existují, i když mi to hlava nebere 😢
A jak se nemáme rozčilovat? Já sama jsem teď maminkou 5 měsíční princezny, a hned při porodu se ze mě stala lvice, která si chrání svoje maličký zuby nehty, a nenechám nikoho aby se na ni jen křivě podíval... Takže tohle chování zakladatelky mě fakt s***.

tulina10
Autor odpověď smazal
Zobraz
tulina10
17. říj 2020

@klokanka31 Chápu. Sama mám 10-letou princeznu 😉 a již 10 let se chovám jako lvice. Je to poněkud delší dobu, než Vy, proto jsem to tak napsala. Věřte mi, že po 10 letech budete mít jiný náhled na chování takových "matek", než teď 😊 Tímto ji samozřejmě neomlouvám, to v žádném případě 😒

klokanka31
17. říj 2020

@tulina10 Když je blbý že já takovouhle "matku" mám jako tchýni, takže jsem na to dvojnásob alergická když vím jaké mají myšlení👿

priefi
17. říj 2020

Já fakt nevím, ale jde nějak zjistit, zda @admin něco udělal? Minimálně kontrolu IP, zda jde o trolla nebo skutečnou matku?

klokanka31
17. říj 2020

@priefi Je divný že se tady žádný admin neobjevil... Ale říkám si i kdyby něco zjistili, tak by to sem nenapsali, aby zakladatelce nenahráli, aby nestihla všechny důkazy týrání zamaskovat když by čekala ospod.

jarcca
17. říj 2020

Troufám si říct, že mám šťastnou rodinu, ale vzít jen jedenkrát můj muž na syna řemen...na nic nečekám a okamžitě žádám o rozvod a to je jeho biologický otec. Fakt chudák každé dítě, za které se nepostaví jeho vlastní matka! 😠

lennus
17. říj 2020

Co nějakou rodinnou terapii?

priefi
17. říj 2020

@klokanka31 a nahlásil přímo někdo úvodní příspěvek? Na to by reagovat mohli

crejzy
17. říj 2020

@priefi já sem to hlásila a zatím nic 🤷‍♀️

priefi
17. říj 2020

@crejzy tak jsem zvědavá

Zajímavé je, že autorka se už vůbec neozvala

moominkaa
17. říj 2020

Hej a mě přijde totálně ujetý, že na základě nějakýho příspěvku přijde takovej lynč 🙄 jako myslím, že je fajn, že jste vyjádřili názor že ta situace ok neni.. ale fakt se divíte, že už nereaguje? 🙄

marcicek84
17. říj 2020

Spis se ten provokater pobal te policie a socialky...

jarcca
17. říj 2020

@moominkaa na špatné stravování se dá jen říct svůj názor...ale bití školkového dítěte řemenem je úplně jiná liga.

moominkaa
17. říj 2020

@jarcca hele pořád je to emotivní názor jedné strany. A sorry, ale nikdo z nás to nemůže soudit do detailu podle příspěvků na sítích. Fakt vám ty sítě vymejvaji mozek. Omezte to proboha......

llluckaaa
17. říj 2020

@moominkaa Ale hlavně že ty z našich příspěvků můžeš soudit nás, že nám sítě vymejvaj mozek a dávat nám nevyžádané rady 😀

klokanka31
17. říj 2020

@moominkaa Když se dočteme že chlap zmlátil (nebo zkopal) malého kluka do břicha, až měl modřiny (díky bohu že neměl vnitřní krvácení), tak to máme zakladatelku pochválit jakýho má frajera? Tohle fakt není sranda a myslím že to odsoudit není nic zlého.

jarcca
17. říj 2020

@moominkaa a víš, že už jen to, že nenahlásíš, že víš o bití dítěte je spoluúčast? Promiň, ale ať je situace u nich jakákoliv bít dítě je špatné! Moje máma pracovala celej život v dětském domově a poznala jsem dost dětí co si tímhle prošli. Je spousta věcí na které může mít každá z nás vlastní názor, ale tohle je čisté zlo a fakt neuznávám kohokoliv kdo by to obhajoval.

izz76
17. říj 2020

@moominkaa jaký lynč? Já doufám, že se jedná o vymyslenou story, ale je možné, že ne, tak v tom případě tu máme tyranie dítě a mělo by se s tím něco dělat.

mamio
17. říj 2020

Rozhodně by bylo dobré kdyby se zapojil admin a řešil to nějakým způsobem, já bohužel nejsem ajtak a hovno tomu rozumím. Ale pokud to není vymyšlený, tak je dobrá vsimavost, neboť právě takovým dětem vsimavost ostatních možná i zachrání život.

moominkaa
17. říj 2020

V dnešním světě kompjutru, kdy ani nevíte, co je realita...

@jarcca btw to je názor... Takže teď půjdeme všechny pred soud kvůli spoluúčasti? 😂

beatty
17. říj 2020

@crejzy
@priefi

Taky jsem nahlasila hned uvodni prispevek. Opravdu bych si neodpustila, kdyby se tu objevil dalsi pripad jako s malym Mareckem.

A dal, kdyz pomineme totalne nestastne a bezbranne dite, tak pokud to dite prezije, tady se treba berou ti sikanatori. Doma trpi, tak to da sezrat slabsim. Bud jinym detem, nebo muze tyrat zvirata...
Kez by se neco stalo a chlapecek byl co nejdrive v bezpeci.

jarcca
17. říj 2020

@moominkaa každý ať si sáhne do svého svědomí, já odmítám takové lidi jakkoliv objahovat a takové věci bagatelizovat.

llluckaaa
18. říj 2020

@moominkaa I ve světě mimo kompůtry nevíš, co je realita. Myslíš, že ti snad nějaký agresor na rovinu řekne, že svoje nevlastní děcko nesnáší a že mu tam překáží? Že ho má za vyžírku a doma ho nechce? Že ho doma bije, až má modřiny na břiše? Že mu sprostě nadává? Nebo ti snad nějaká kamarádka přizná, že po příchodu domů kontroluje děcku modřiny, aby věděla, jestli ho otčím zase nezmydlil? Člověk by si měl všímat náznaků a nebýt lhostejný, pokusit se zastavit to. Radši tady budu 100 krát za blbku, co skočila někomu na špek, než abych dělala, že to nevidím a obhajovala se dobou kompjůtrovou.