Vztah bez sexu

18. čer 2022

Holky..mame krizi ☹ rok spolu nespime.. v posledni dobe jsem se dozvedela ze to je ma vina,protoze ho.neberu takovy jaky je...a nepodporuji ho v jeho konickach.. snazili jsme si to vysvetlit..on nechape ze ja resim ze da desitku na auto..protoze ho miluje..ja resim ze prece deset tisic mesicne cpat do auta mi prijde sakra moc.. a tak krize.. ja resim to ze jsme si cizi.. vasen nulova..sex nulovy.. kdyz chci ..on rekne ze ne... (Milenku stoprocentne nema)

camelinka
19. čer 2022

@escapelle Prave, tezko rict😉👍

levandule_k
19. čer 2022

Je otázka, jestli má autorka svoji desítku, kterou může utratit za sebe dle libosti, nebo přemýšlí, kde ušetřit a dotuje provoz domácnosti ze svého, aby bylo na nájem/hypotéku a jídlo.

Mně třeba přijde, že se chce bavit o financích, ona řekne, že moc utrácí za koníčky a on se urazí, že je to přece jeho věc za co utrácí, protože jsou to přece jeho koníčky a jeho peníze.

Pokud 2 spolu žijí a mají vztah, tak pro mě neexistuje, tohle jsou moje peníze, můžu si dělat, co chci. O těch penězích by se měli bavit otevřeně a bez výčitek a hospodařit společně. A říct si, co půjde kam, kolik na koníčky, radosti, kolik na provoz, kolik na tvoru rezervy atd.

ilonne
19. čer 2022

@izzylka no pokud jsou rodina, tak to nejsou jeho peníze, ale jejich peníze 😉