Vztah bez sexu

18. čer 2022

Holky..mame krizi ☹ rok spolu nespime.. v posledni dobe jsem se dozvedela ze to je ma vina,protoze ho.neberu takovy jaky je...a nepodporuji ho v jeho konickach.. snazili jsme si to vysvetlit..on nechape ze ja resim ze da desitku na auto..protoze ho miluje..ja resim ze prece deset tisic mesicne cpat do auta mi prijde sakra moc.. a tak krize.. ja resim to ze jsme si cizi.. vasen nulova..sex nulovy.. kdyz chci ..on rekne ze ne... (Milenku stoprocentne nema)

tasimia
18. čer 2022

Zkoušela sis s ním o tom promluvit? Říct mu to bez výčitek a v klidu?
Sednout si.

nazka
19. čer 2022

Jediné mluvit, mluvit, mluvit. Víc nepomůže. Jak jste spolu dlouho? Máte děti?

kitycat
19. čer 2022

Ste na tom finanncne zle ked je 10k do auta mesačne vela?

alubif
19. čer 2022

@kitycat pokud nepočítám benzín, tak pokud borec nevydělává 100k měsíčně, bych ho taky v jeho koníčku nepodporovala, za co dá do auta deset tisíc? 😱

camelinka
19. čer 2022

@kitycat Nejsem na tom financne zle, ale 10k mesicne do auta, bych teda nedala ani nahodou🙄😅, sere me i garancka jednou za rok😄

dianemash
19. čer 2022

@alubif pokud si na to sám vydělává a nechce peníze od přítelkyně, tak nevím o jaký podpoře je tady řeč. Asi se chlapovi ani nedivím

Jinak teda pro autorku, máte aspoň i nějaký společný koníček nebo aktivity, u kterých byste mohli zrelaxovat a strávit nějaký čas společně? Nebo jsi ty absolutně bez zájmů a tím pádem v nich bráníš i partnerovi?

bara88
19. čer 2022

Rok bez sexu a milenku nemá?to se fakt uspokojuje jen sami?jinak teda 10 000 měsíčně do auta je mazec ale zase pokud už tohle dělal když si s ním začala tak mu to nemůžeš zakazovat pokud si na to vydělá

izzylka
19. čer 2022

No já nevím 🤔 tak pokud nežijete od výplaty k výplatě tak v tom moc problém nevidím 🤔
Jestli ho to baví, tak je to furt lepší, než kdyby chodil do hospody a hromadu peněz propil 🤷 chodí do práce, vydělává, tak chce taky zabavu 🤷 můj muž má taky koníčky, co mě absolutně nezajímají... Ale podporuju ho v tom a když si o tom chce pokecat, tak ho poslouchám, i když mě to vůbec nezajímá 🤣

fire85
19. čer 2022

@kitycat jako přijde ti normál dávat 10 000 do auta měsíčně? I kdyby na tom byli finančně ok

fire85
19. čer 2022

@izzylka tak třeba ji stve ze ona by chtěla taky 10 000 pro svůj koníček, jako to me prijde fakt masakr tolik do aut měsíčně

izzylka
19. čer 2022

@fire85 tak ona taky určitě chodí ke kadeřníkovi, na nehty, během měsíce si něco koupí... Chlapi na tohle nejsou, tak to cpe jinam 🤷 a docela pochybuju, že je to každý měsíc ... 🤔A i kdyby, ten chlap si na to vydělá, přece je blbost, aby mu říkala, za co má utrácet jeho prachy, když jinak nestrádají 🤷

Ale jinak takhle... Mají krizi, nespí spolu, ona nemá zájem o to, o co má zájem on... Nebylo by lepší jít od sebe, než v tom budou ještě deti? 🤔

michaela666
19. čer 2022

@fire85 Jsou dražší koníčky. Osobně mi vrážet tolik peněz do auta přijde jako blbost ( pokud to nejsou nutné opravy - v tom případě raději pořídit nové auto), ale když si na to vydělá a není to na úkor rodiny, je to jeho věc.

kitycat
19. čer 2022

@fire85
@alubif
@camelinka

Ano jasne, aj mne sa to zda vela, ale nie su to ani moje, ani vase a ani peniaze zakladatelky. Preto som dala ten dotaz, mozno je pan za vodou a tych 10k skutocne je zanedbatelna ciastka pre jej priatela. Akurat je divne, ze su rok bez sexu a stale maju vztah. Rada by som preto pocula verziu zainteresovanej osoby ☺️

martulka88
19. čer 2022

@camelinka Pokud spolu nemluvíte, promluvte si do hloubky. Zkusit ještě poradnu. Ale vztah bez sexu nemá budoucnost.
S tím autem, to je masakr. Jenže tam je důležitá věc - jestli takový "koníček" měl i dřív a tolerovala jsi to, budeš to mít těžké. My tedy nežijeme od výplaty k výplatě, ale máme nějaké priority. Oba o financích rozhodujeme společně a nedokážeme si představit, že já pojedu "svoje" a on "svoje". Když si něco chceme koupit, mluvíme o tom - a když třeba jdu do obchodu já, nebo partner, vždy koupíme hlavně tomu druhému. Jako třeba to, že chtěl koupit grafiku do kompu - 16000,-, jsem mu říkala, že to je prostě raketa (vylítlo to díky covidu). Po pár měsících, když jsme naškudlili vícero peněz, tak jsme se dohodli, že si ji koupí - on spokojený a já byla ráda, žr nás to nijak neovlivnilo. Já třeba žádný takový věci nepotřebuji a ani nejsem typ, co by utrácel za kraviny - nehty, kosmetika apod... Paradoxně mne spíše nutí, abych si něco koupila a tak to je i naopak. My si radši za společné našetřené peníze dopřejeme něco společného, než aby měl jen jeden "užitek" - ať už něco koupíme do domácnosti a nebo třeba dovolená. Pro nás je víc být spolu, než to vrážet do blbostí.
Vy dva spolu musíte mluvit. Pokud však to trvá rok, myslím si, že už to nebude jednoduché dát dohromady.

camelinka
19. čer 2022

@martulka88 Tohle si asi nemyslela na me 😄

guliii
19. čer 2022

Pokud spolu nemáte děti, jste rok bez sexu, nemluvíte spolu, ve financích to dře proč spolu jste? Není to přechozený vztah, jen ze setrvačnosti? Stojí ti za to bojovat nebo už jsi z toho unavená a nešťastná? Zkus si sama odpovědět jak vidíš reálně vaší budoucnost, chcete děti, pokud ano a ty budeš na mateřské budete sdílet finance, bude ochotný omezit koníček, starat se. Nebo si dosaď ty co jsou pro tebe priority. Co vás vlastně drží spolu?

martulka88
19. čer 2022

@camelinka Ježiš promiň, já se asi uklikla 🤣 To bylo tazatelce 🤣

alubif
19. čer 2022

@dianemash nepíšu že ho podporuje, jen že je mi divný, co za 10kmesicne nacpe do auta? Nevím jak jsou na tom finančně, jen představa, že živím rodinu, barák, hypotéku a to nežijeme z ruky do huby a ještě celkem dost ušetříme, dá chlap 10k měsíčně za zbytečnosti do auta (nebavím se o nutných opravách). Bych z toho odvařena nebyla a rozhodně by podporu u mě nenašel. Ale tam toho evidentně nefunguje víc než finance a sex...

escapelle
19. čer 2022

Mě překvapuje, pro kolik ženskych je problém 10tis do auta. Samozřejmě záleží jakou máte finanční situaci, na to si neodpověděla ale automaticky je to pro všechny problém. Troufám si říct,že sama za sebe kolem 10tis také utratím.2-3tis dám každý měsíc za knihy,k tomu nějaké hadry, kosmetika, parfém, holic a jiné vaginalie.samozrejme to nejí na úkor rodiny,neutracim za sebe a chlapovi bych nedovolila koupit ani časopis. Prostě na to máme a oba si můžeme utrácet za to co nás baví. A mohl by zkusit vyčítat mi knížky jen proto že nečte 😂😂
Ale komunikujeme. Když jsou výdaje jinde,uskrovnime se oba.ja mám svy "drobný radosti" a on zase svoje.
Nenapsala si,jaka je vaše finanční stránka,jestli se ho musíš doprosovat každé koruny nebo zda máte k penězům oba stejný přístup. Ale většina smahem odsoudí chlapa,protože sype peníze do auta.jo,mr auta taky nezajímají,ale jeho zase nezajímá kosmetika,hadry,knížky......
A k tomu zbytku. Vztah bez sexu a komunikace nemůže fungovat.

kmarie81
19. čer 2022

@escapelle vaginalie - je tak krasny slovo, ze kradu a zacnu pouzivat 😃

izzylka
19. čer 2022

@escapelle přesně 👍 úplně mi to připomnělo diskuze na fb, kdy ženský odsuzujou chlapi, kteří si dají po práci 3 piva, že jsou to alkoholici... Ale že ta ženská doma vypije láhev vína večer, to je v pořádku, protože ona se stará o deti 🤣 úplně logika lvl. milion 🤣🤣

jana_zofie
19. čer 2022

Musite si sednout a zjistit, co je hlavni problem, protoze mi neprijde, ze by to bylo to, co pises. Jinak mu asi muzes vysvetlit, ze te jeho konicky proste "neberou" a tedy je nemuzes nadsene aktivne podporovat. Ale pokud vas jako rodinu nijak neomezujou, tak je podpor aspon tak, ze mu v nich nebudes branit. My jsme to financne vyresili tak, ze mame rodinny spolecny ucet a pak kazdy svuj soujromy, na ktere si kazdy mesic posleme kapesne, obcas vysi upravime podle toho, jak jsme na tom co se rodinneho rozpoctu tyce. Ja si posilam vyrazne min a prijde mi to i fer, vzhledem k pomerum prijmu a na me aktivity to staci. A jestli on cele ty prachy da do auta, sady sipek, sluchatek, kytary nebo pc her mi muze byt jedno... Ty jsou jeho, dokud to nejde z rodinneho uctu (a ten proste musi byt dobre zasobeny prioritne) a neleze to treba do casu pro rodinu, cajk.

escapelle
19. čer 2022

@izzylka Přesně.ano,kdybych byla na rodicaku,tudíž vydělával víc,nic by mi nedával a měl problém s tím,že si koupím i boty,tak by mi to vadilo.ale pokud peníze jsou,aby mi to vadilo jen proto že on má koníček a já bych radši peníze cpala do polštáře,tak to mi přijde fakt ujetý.pokud ty peníze máme. Stejně jako je problém mého manžela,že nepotřebuje každý měsíc pajcaky na xicht nebo kabelku.(Díky bohu)😂😂😂Ale zase si třeba kupuje rakety na tenis,hokejky,kolo a nevím co.pro mě úplný zbytečnosti 🤷‍♀️😂

drakenn
19. čer 2022

Tak můj muž má finančně náročný koníček. Ale jelikož nás to neomezuje v rozpočtu, nekecám mu do toho. Zabezpečuje rodinu, já se taky podílím financne, určité věci máme rozdělené, každý něco platíme. Nikdo z nás nestrada. Takže mu do toho nekecám. On maká, umí s financemi nakládat. Jsou to jeho prachy, které vydělá a já mu to přeju, ať si je užije.
Ale nevím, jak to má zakladatelka. Ještě se k tomu nevyjádřila.

elvira
19. čer 2022

Auto je zástupný problém. Klidně si to otoč. Když ti chlap řekne, že ztrácíš moc za koníček, tak mu odepres rok sex a budeš dupat nozickou, že tě nebere,jaká jsi? Asi ne, že...
Nevím, kde bereš jistotu, že nemá ženskou. A těch 10 tisíc je nějaký pravidelný výdaj? To si tůní svoje auto, nebo opravuje veterána?
Informací moc nemáme, ale buď má ženskou a to vysvětluje i jeho snahu vzbudit vinu v tobě, nebo má zdravotní problém nebo....čert ví.

alubif
19. čer 2022

@escapelle na ho třeba neodsuzuju, pokud si dobře četla. Pokud na to má, rodina nežije z ruky do huby a ještě ušetří, tak ať si je cpe kam chce. Jen mě fascinuje, za co narve do auta 10k měsíčně, stejně tak mě fascinuje, že jsou takovou pálku schopné utratit i ženské za svoje vaginalie jak píšeš😅😉. Páč já si ani nemam ani představu, za co bych takovou částku mesicne utratila🙈😅.

camelinka
19. čer 2022

@escapelle Tak sou drazsi konicky, tady bych mezi poletuchama mohla vypravet🙈, ale kdyz to tazatelka zminuje, tak to asi financni problem je...
Je jasny, ze nekdo to vrazi do letadel, botu, kosmetiky a odcucavani speku, v horsich pripadech do beden, chlastu a cigar....Brala sem tuhle situaci, do ktere nevidime a ocividne tam je problemu vic, vcetne financnich....

jolana24
19. čer 2022

Hele, pokud na tom nejste finančně špatně, tak bych 10k měsíčně na auto neviděla jako problém. Ženský kolikrát choděj do fitka, na nehty, ke kadeřnici, na kosmetiku atd., a těch 10k uvalí ani neví za co. On má jako koníček auto no 🤷🏻‍♀️ Jak řikám.. Pokud ty finance jsou, tak bych proti tomu nic neměla.

escapelle
19. čer 2022

@camelinka no já si zase představuju spíš ženskou,kterou sere že chlap má koníček a ona nemá nic. Třeba nemá ani potřebu si cokoliv kupovat,ale on ano....a ji to sere prostě jen z principu protože vidí,že za rok by mohli jet za ty prachy na dovolenou nebo každej měsíc na welness...
Těžko říct,jak to opravdu je😂😂
Snad to autorka ještě doplní 😂

okinkaa
19. čer 2022

U nás muž utrácí za drahé boty a cigarety a já mám zase zdravou výživu, kosmetiku a oblečení. Každej máme něco a nikdo nikomu nic nezakazuje ani nevycita.