Kdy se vrací daně?

mollynka
2. kvě 2017

Ahoj holky, už vám vratili daně letos? Už je 2.5. a nám pořád nic ☹ a měli jsme vše vpořádku, byli jsme dokonce tam,po vyplnění a paní řekla ,že vše vpořádku vyplněné.

linee
2. kvě 2017

@mollynka nam uz jo,ale urad ma cas do konce kvetna,takze urcite vam jeste dorazi.Na ucet vraci rychleji

mollynka
autor
2. kvě 2017

@linee čekám to na účet a pořád nic ☹ tak snad jo

nita1984
2. kvě 2017

Manželovi také přišly minulý týden. Pokud se nepletu mají 30 dní od podání..

mollynka
autor
2. kvě 2017

Podávali jsme 20.2. už .Každýho koho se ptám, už mají. Nemůže být něco blbě a nedají ani vědět?

nita1984
2. kvě 2017

@mollynka nebylo by lepší zavolat na FÚ? My ti tady asi těžko poradíme

mollynka
autor
2. kvě 2017

@nita1984 my tam volali, ale manžela odsekla,že mají čas a víc se s ním nebavila.Tak když nevíte, vpohodě, jen sem zkoušela,jestli stím někdo nemá zkušenost.

alicie_k
2. kvě 2017

Mně přišly peníze dnes, podávala jsem přiznání až na poslední chvíli, tak jsem to čekala i později.

linee
2. kvě 2017

@mollynka je jedno,kdy podas,zavisi na ochote FU a kolik toho maji.Posledni lhuta je 31.5.:(mne jednou prisel preplatek az kolem 20.5.,ale byla to Praha

mollynka
autor
2. kvě 2017

@alicie_k fakt? Tak asi teda dorazí. Jako nespěchám nato,jen si řikám,že kdyby bylo něco špatně,tak jestli by dali vědět .Tak jste mě uklidnila,že vám přišly dnes,děkuju 🙂

mollynka
autor
2. kvě 2017

@linee taky sem Praha,tak to koukam trvá,tak děkuju za uklidnění, budem čekat 👍

alicie_k
2. kvě 2017

@mollynka Není zač, já jsem ráda, protože jsem byla na PN, teď jsem přecházela na MD, takže se mi to hodí 🙂

vanule
2. kvě 2017

@mollynka přímo na finančáku nám paní řekla, že na to mají termín do 3.5. (což je zítra) a většinou ač doklady odevzdáme koncem února, tak na účtě jsou peníze "až" 2. května

mollynka
autor
2. kvě 2017

@vanule děkuji. Dnes nic,tak uvidime zitra 🤷🏻‍♀️

xpila
2. kvě 2017

@linee Poslední lhůta rozhodně není 31.5., to sis o měsíc spletla 😉

@vanule Ono to totiž není 30 dní od podání, ale 30 dní od uzavírky.

@mollynka Mně přišly minulý týden (Praha 4).

edeltraut
2. kvě 2017

Mne zatim taky neprisly, ale pani rikala,ze posilaji jeste dnes,pocitam,ze zitra to budu mit na uctu. 🙂

lucie_nj
2. kvě 2017

Ahoj, mě daně vracel zpátky rovnou FÚ a už je mám na účtě více než 2 týdny 🙂 prý jsem jedna z těch šťastných 🙂 původní informace byla v první polovině května 🙂

mollynka
autor
2. kvě 2017

@edeltraut tak to ja taky doufám 🙏🏼

semicvetik
3. kvě 2017

Jsem z Prahy 10 a taky čekám🙂
(podávala jsem 8.3 )

mollynka
autor
3. kvě 2017

@semicvetik tak to jste mě taky uklidnila 🙂 Koukám,že nato maji čas 🤷🏻‍♀️ Ach jo

titis
3. kvě 2017

Mě teda zatím pořád nic nepřišlo, všem okolo už ano. ☹

mollynka
autor
4. kvě 2017

@titis Tak nám už přišli včera 🙏🏼 Hurááá. A FÚ nám řekli,že 3.5. teprve hromadně odesílají

lucie_91
4. kvě 2017

Nám přišly před 3 týdny