Jsem těhotna?

barankalova
15. kvě 2019

Zdravím,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Dělala jsem si test v levo, den kdy měla přijít M a v pravo, 5 dní zpoždění. Nejsem si jista jestli se povedlo...čárka mi přide hodně světlá. A furt mě bolí podbřísek a mam citlivé bradavky. Stejně jak v min. (Zamlklem těhotenství) ale to jsem 5 dnu po zpožděn4 měla čárku na testu mnohem tmavší. Tak já nevím

julielim
15. kvě 2019

vypadá to, že se povedlo, gratuluju 🙂 já měla jen o trochu silnější čárku a už jsem byla v 7tt 🙂

marketa1218
15. kvě 2019

@barankalova To je samozřejmě pozitivní těhotenský test.

journals
15. kvě 2019

Odpoved najdes v prilozenem navodu 🤦🏻‍♀️

katherine177
15. kvě 2019

Pozitivní testy

barankalova
autor
15. kvě 2019

Ten druhy test jsem si dělala dneska ráno a před chvilkou jsem si všimla, že jsem začala lehce krvácet, nebo spíš při utřeni špinit....je i tak možné, že se to povedlo? Snažíme se dlouho a po tom zamlklem začínám už bejt zoufala......

moxha
15. kvě 2019

Nezbývá než čekat jak to dopadne...lékař by nyní stejně nic neviděl...já jsem po třech potratech,které byly za sebou.Takže vím jak se cítíš

barankalova
autor
15. kvě 2019

@moxha tak to mě mrzí...

jitkaem
15. kvě 2019

Jestli si nebo nejsi tehotna ti na 100% potvrdi jedine gynekolog. My vsechny na koniku tezko... test je jasne pozitivni. Jeste aby vse bylo tak, jak ma byt.

barankalova
autor
15. kvě 2019

@jitkaem já vím, jen mě zajímali zkušenosti ostatních....zbrkle jsem zvolila nadpis.....

klpoiu
15. kvě 2019

Slabe krvaceni na zacatku tehotenstvi neni nic vyjimecneho. Deloha je velmi prokrvena a občas muze prasknout cevka a z toho krvaceni. Testy mas krasne pozitivni,jde o radu mamatestu a ty nebyvaji uz o moc silnejsi. Pokud se bojis,bez si na gyndu,muzes i na pohotovos, at predepise neco na podporu, Utrogestan - na udržení. Ascorutin - proti krvácení. Pokud by slo ale o ranny potrat tak zadne leky nepomohou. Telo vi co dela a nejspis by se zbavovalo tehotenstvi kvuli nejakemu genetickemu poskozeni. To uz ale bohuzel taky znas. Hlavne se nestresuj,stres ti vubec neprospeje. Ver tomu cvrckovi. 🙂 Drzim palecky Mimochodem Utrogestan a Ascorutin, pokud by se ted nezadarilo, ale verim ze je vse v poradku, je dobre mit doma a vzdy v dobe ocekavane ms nasadit.

barankalova
autor
15. kvě 2019

@klpoiu děkuju😇

lnk84
15. kvě 2019

@barankalova je pozitivni. Také jsem mela na zacatku těhotenství bolesti břicha, byly natolik podobne tem co mám před menstruaci, že mi došlo, že jsem těhotná až v 8.týdnu, když mi zacaly nevolnosti.. 🙂

julielim
15. kvě 2019

@lnk84 měla jsem to stejně, jen mi to došlo v 7 týdnu :D

barankalova
autor
16. kvě 2019

Tak snad to bude vše ok, večer jsem měla docela silne bolesti. Ty mám skoro vždy ze začátku M tak doufam, že se podaří....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru