Reprofit Ostrava - zkušenosti

zdenickadopi
13. pro 2018

Zdravím vás děvčata,

Máte některá z vás zkušenosti s Car „Reprofit Ostrava“? Jaký postup IVF, lékaři, péče… Cokoliv by nám mohlo pomoci s výběrem správného centra. Děkuji ;)

no_title
13. pro 2018

My jsme chodili do Gyncentra k paní Rákosové a velká spokojenost 🙂 vše vysvětlovala, byla důkladná a tak. Ale prý už dělá jinde, tak nevím 🙂

zdenickadopi
autor
14. pro 2018

@no_title Tak dnes jsem volala do Reprofitu a jsme objednání ke konzultaci na 14.1. Ošetřující Mudr je paní Rákosová 😊😊😊. Za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět? A jakou metodou? Promiň za zvědavost, ale je to pro mne vše nové 🙏🙏🙏
Děkuji za odpověď

no_title
14. pro 2018

@zdenickadopi otěhotněla jsem přirozeně měsíc před IVF 😀 Celý předchozí rok byl bez ovulace 😀 vtipné to bylo 😀

veronikaveruverule
25. bře 2019

@zdenickadopi Zdravím :0)jak jste dopadla v Reprofitu? Já teď stimuluji Bemfolou a příští týden mě čeká odběr vajíček..k IVF.. Ovšem kdybych nebyla tak daleko na celý Reprofit bych se vykašlala..

verca_0
30. pro 2020

Zdravím, mužů se zeptat , jak to dopadlo a jestli náhodou někdo další nemá zkušenosti ? Mám v plánu nás objednat po novém roce , at už se neco děje ☺️ A objednavaci doba cca měsíc ? Nevíte? dekuju 😌

zdenickadopi
autor
30. pro 2020

Zdravím Vás děvčata, chodili jsme k Dr. Rákosove a díky skvělé spolupráci a celému týmu reprofit máme doma roční dcerku. Vše vyšlo na první pokus. ♥️♥️♥️♥️
Nečekejte a objednejte se. Jsou tam opravdu profíci.

verca_0
30. pro 2020

@zdenickadopi to je nadhera 😍 a mužů se zeptat, jak rychle to tam všechno slo? Jaké testy vam dělali vlastně ? At víme na co se připravit , snažíme se už skoro dva roky , podle gynekologa jsem v pořádku a manžel taky , ale nějak jsme se doteď nemohli rozhoupat a objednat se tam🙂

zdenickadopi
autor
31. pro 2020

@verca_0 já si na gynde vydupala laparoskopii, ptz už mě nebavilo nesmyslné zkoušení doktora. Po laparce zjistili endometriozu a neprůchodnost vejcovodu, takže již bylo jasné, proč to pořád nešlo.
V prosinci laparo, leden konzultace v Reprofitu, krevní testy AHM + klasika. V únoru 28 jsem byla na odběr vajíček a 5 března zpět na vložení....

21.11. 2019 se nám narodila zdravá, krásná, úžasná dcera ♥️

verca_0
31. pro 2020

@zdenickadopi moc gratuluju , to je nádherné 😻 proto si rikam , ze je lepší někdy zakročit , nechat se vyšetřit a zjistit co se děje a najednou to jde rychle , než čekat pořad a snažit se doma a nemuselo by se to povest vůbec 😖 mě doktor chtěl poslat na vyšetření pruchodnosti vejcovodu , já měla strach z bolesti, samozřejmě jsem si všude četla jak to bolí a tak dále , takže jsme tak nějak vycouvali.. ale už to jsou dva roky , tak myslím, ze není na co čekat, i když jsme mladí 😌

happycouple
6. zář 2022

Ahojte, s přítelem chodíme od dubna do Reprofitu.. Jsme zatím spokojeni ,vše nám vysvětluji..Máme to hrazeno od pojišťovny ,protože přítel má špatný spermiogram ,ale řekli nám ,ze nějaké dobré najdou ,tak máme aspoň nějakou šanci .. Já mám (24) a přítel (47).. už mám za sebou Evolvu a začínám Menopur a orgalutran (mate některá zkušenost ?)na dva dny a pak za 5-7 dni jdu na vyndani vajíček…Mám jich celkem 18 ..Mám obavy ,ale to asi každá ,ale věřím jim ,že dělají maximum abychom se dočkali.. Taky tomu věřím ,podstoupim IVF techniku.. Celkem mám sebevědomí ,že když jsem mladá ,že to bude na poprvé ,ale i tak mám obavy.. Taky už od začátku mám vysokou sliznici ,takže asi počkáme na menzes a pak se vloží embrya ,jestli nějaké budou… Tohle je můj prozatímní příběh s Reprofit ,jsou neskutečné milý a otázka peněz sice půlku hradí pojišťovna ,ale i tak je to pálka ,ale zatím za léky tam mám 500 ale po transferu si myslím ze to vyšplhá o hodně výš 🤣💁🏼‍♀️

happycouple
7. říj 2022

@zdenickadopi za mě od začátku skvělý personál a úžasné doktorky.. Za mě doporučuji,snaží se aby vše dopadlo dobře a rychle