Dlouhý ranní spánek. Máte podobně?

nika110818
10. srp 2022

Ahoj, prosim, mate nekdo podobnou zkusenost? Dcerce je 14 mesicu a posledni mesic rano hodne dlouho spinka, vetsinou vstava mezi 9 a 9:30. Pak ma pres den jen 1 spanek kolem 13 a vecer jde spinkat kolem 20. Pbcas rano vstane kolem 7:20, to pal spinka dvakrat v 10 a 14 a vecer usina kolem 21. Prevazuje uz ale prvni popsany rezim. Mam prvni ditko a tak nevim, je takove dlouhe vyspavani vhodne nebo by bylo lepsi rano vzbudit driv? Dekuji.

carameels
10. srp 2022

Ahoj, pokud to nenarušuje spánek v noci, což asi ne, tak buď ráda a nic neměn. Kdyby spát nechtěla, tak nespí 🙂 Za mě jen - užívej si to 🙈 Já mám nespavce, 15měsíční syn, co se budí v noci asi 30x, vstává tak kolem 6:30 a má jeden spánek přes poledne. Důležité je, jestli uspávaní na všechny spánky je bezproblémové a jestli spinká dobře. Pak není potřeba nic měnit.

alpakovo
10. srp 2022

Ach,tohle můžu jen závidět! Nezažila jsem to anibh jednoho ze tří synů. Určitě bych nebudila,pokud to nenarušuje nějak program dne,nebo nemusíš ty ráno někam chodit. Časem se to určitě upraví samo

klokanka31
10. srp 2022

@nika110818 Buď ráda že ti takhle spí 😊 naše malá loni vstávala přes jaro/léto mezi 4-6 hod., to byl masakr, a byla ve věku tvé dcery. Letos jsem šťastná že většinou spí do 8.

malytlustyhroch
10. srp 2022

@nika110818 S jednim ditetem jsem to tak mela (byla to parada 🙂) Zadne nasledky to na nem nezanechalo, snad jen ze byl v tom veku neuveritelne emocionalne vyrovnany proti nespavemu mladsimu sourozenci. Ted v 6 a 3 letech potrebuji oba zhruba stejne spanku, mladsi max o pulhodinu vic, pres den uz ale nespi ani jeden. Ta potreba spanku je fakt neuveritelne individualni.

te_reza
10. srp 2022

Držela bych si pěsti, aby ji to vydrželo co nejdýl🤣✊

petrasipkova1
10. srp 2022

vždyt je to sen, mně děti vstávali max v půl sedmé, horor, pak samozřejmě už v deset protivný, oběd katastrofa apod. Co bych dala za to kdyby takhle krásně aspon jedno spalo. 😀

me_druhe_ja
10. srp 2022

Stejně asi jako většina: ZÁVIDÍM!😃😃😃😃😃

verda19101990
24. srp 2022

@nika110818 přesně jak píši ostatní holky....buďte ráda,že Vám takto krásně spí...my vstáváme kolem 5 hodiny ranní každý den a to je masakr😱