3x IVF a nic než pláč. Necelý rok na to přirozeně těhotná

kukukacka
11. dub 2017
Ahoj. Je mi 39 let a nekolik let jsme se snazili o druhe mimco. Dr nabidnul umele. Sli jsme do toho a verili ze to vyjde. Nedopadlo to. Stalo nas to se vsim vsudy temer 100 tisic. Nejhorsi vsak byla chvile kdy jsem potratila, cert vem penize. Pak jsem s tim sekla. Dala jsem si nekolik detoxu, nabrala jsem na hormonech cca 10 kg, a zacala jsem behat a uzivat si zivota. Dokoncovala jsem vysokou skolu a klinice oznamila, ze po statnicich se zase ozveme. Nejak jsem uz ale citila, ze znovu nechci. Bylo to tak vysilujici! A po Vanocich prekvapeni 😉 jsem tehotna! Zcela prirozene a cekame zdravou holcicku! Najdou se tady maminky s podobnou zkusenosti? 😉
fandysek_1
12. dub 2017
U nás to bylo troch podobné, ale byli jsme pouze na IUI. Přečti si můj článek a také uvidíš, jakou cestou jsme prošli 🙂. Přeji hodně štěstí 🙂.
jahodnice
12. dub 2017
My dve ivf, ani jedni uspesne. Kdyz jsme se rozhodli, ze to vzdavame, otehotnela jsem, taky po vanocich. A za 9 mesicu znovu, uz mame 2 holcicky. Prvni se mi narodila tyden pred ctyricetinami.
elvira
12. dub 2017
Já jsem umělým neprošla, na syna jsme čekali "jen" 4 roky, na druhé taky, ale to nepřišlo a asi už to balíme.
Ale chci vám, holky, napsat, že takové zprávy moc ráda čtu.
mimar
12. dub 2017
Ahoj. Po třech neúspěšných IVF mi bylo řečeno že já nikdy svoje vlastní děti mít nemohu. Tolika peněz co to stálo říkám že jsem mohla mít pod barákem mercedesa. Každý pokus jsem kolik dní probrečela a už jsem uvažovala že co to bude za život bez dětí že to mebude ono. Po 4 letech od prvního pokusu jsem si řekla a dost že na to nesmím myslet a začala jsem se věnovat něčemu jinému co mě velmi bavilo. Když jsem nedostala menstruaci tak jsem si říkala ježiši zase nějakej problém a tak jsem šla k doktorce a ona že jsem opravdu těhotná. Byl to šok po tom co všichni říkali že já nikdy neotěhotním. A největší šok přišel když jsem šla na další kontrolu a paní doktorka mi řekla že čekám dvojčátka. Nyní mi tady běhají 22 měsíční holčičky a já jsem neskutečně štastná.
piperjana
12. dub 2017
Ahoj, mám za sebou čtyři IUI, jedno IVF na které jsem nereagovala, čtyři minimálky. Z toho 2x revize, protože nebylo u miminka srdíčko, jednou potrat z darovaného vajíčka, jedno biochemické. Pak jsem si dala pauzu a přirozeně otěhotněla. Bohužel to dopadlo špatně a předčasně jsem porodila. Teď jsem znovu těhotná a přirozeně. Doufám, že už to bude v pořádku až do zdárného porodu zdravého a živého miminka.
Jinak mám špatné AMH, bála jsem se předčasného přechodu, ale přirozeně jsem 2x otěhotněla. Je mi teď 31.
no_title
12. dub 2017
jo, my jsme to měli podobně, teda jen s tím, že IVF nás teprve čekalo, ale za sebou 5 IUI a vypadalo to, že už pomůže jen IVF a nakonec to šlo přirozeně bez pomocí hormonů 🙂
kukukacka
autor
13. dub 2017
Jsou to uzasne chvile. Nikdy neni nic nemozne 😉 asi tam opravdu hraje velkou roli hlava. Jenze je nemozne ji vypnout.
skit
19. dub 2017
Pres ctyri roky cekani, pet iui, dve ivf, jedno ket, jeden priroz. Oteh. S potratem. Jedno ivf s potratem, v zari jsem jsem zacala cvicit mojzisovku a pilates jako posledni sanci pred novym rokem s adopci a pred vánocemi dve carky
tehulka1167
19. dub 2017
@piperjana Ahoj, mužů se zeptat co se stalo a v kolikatym tt jsi predcasne porodila?
piperjana
19. dub 2017
@tehulka1167 Ahoj, dostala jsem zánět. Nikdo mi nebyl schopný říct z čeho - jestli kvůli sexu, těhotenskému plavání ve slané vodě, třeba jsem se nesprávně utřela na záchodě...netuším. Bylo to v 25+0. Malý měl 29cm a 720g. Bojoval týden...měl odemě tu infekci.

Sem začni psát odpověď...

Odešli