Co se Vám podařilo vyprat? 😉

pavelkamat
12. zář 2020

Ahoj, dnes jsem z pračky vytáhla prádlo a také vypranou čtvrtku jablka 🙃.. A tak mne napadlo, co vše se vám už podařilo vyprat?
Já už mám na kontě nespočet papírových kapesníků, dětskou jednorázovou plínku, fixu, autíčko... A to se opravdu snažím kontrolovat kapsy.

mourovatakocka
12. zář 2020

@pavelkamat 😁 Manželovi dvoje sluchátka, má superboží schovku v kapsičce u košile, několikrát různé papírové peníze. Účtenky a občas papírový kapesník neřeším, to jsou takové srandičky. Dcera si dává různé svoje kořisti do kapes a než jsem to začala kontrolovat, vyprala jsem jí plnou hrst žaludů, nějaké lístky a samozřejmě kamínky a písek. Jsem zvědavá, co bude dál 🤔

klokanka31
12. zář 2020

@pavelkamat Můj manžel je expert na kapsy, já mu říkám vytahej si věci, no ale znáte to. Takže jsem vyprala několik zapalovačů, pár krabiček sirek, jeho osobní kartu kterou se dostává do práce, mince... Taky se mi jednou do pračky dostal dudlík naší princezny, a pískací hračka našeho hafana ☺

mon_88017
12. zář 2020

Špinavý peníze 😀 😀 😀 A to docela dost, naštěstí to nevypadlo z kapsy, tak se moc neponičily a banka to vyměnila 😀 😀 😀

klokanka31
12. zář 2020

A nejsem na to vůbec pyšná, ale povedlo se mi do pračky místo aviváže nalít leštěnku na auto 🤔 ale může za to manžel, leštěnku nechal na pračce, já ráno rozespalá šla pustit pračku, a ta láhev byla tak podobná aviváži...

kridav
12. zář 2020

Malou pomlázku, kterou si tam schoval syn, pak takový ty svítící tyčky, ovládací klíče od auta.

mourovatakocka
12. zář 2020

@klokanka31 Heh a co udělala leštěnka s prádlem?

terezanovotna30
12. zář 2020

Měla jsem připravené v pračce prádlo na ráno, že to jenom zapnu. Syn nevím kdy nepozorovaně přidal k prádlu svoje hasičské auto. Žádné malé, ale tak 25x15cm a ještě s žebříkem. Já si pořád říkala, co tam tak mlátí. Auto vydrželo, akorát přestalo houkat 😁

klokanka31
12. zář 2020

@mourovatakocka Naštěstí jsem dala jako první prát jen koupelnové předložky, no nedopadlo to slavně... Byly na nich fleky, a hlavně hrozně to smrdělo 😨 takže předložky letěly do popelnice, a my s manželem letěli pro novou pračku. Odmítala jsem v tom prát prádlo, a už vůbec ne dupačky pro malou.

letalnica
12. zář 2020

@pavelkamat Databanku, co mi přivezl táta, samozřejmě nepřežila, a naposledy kartu na vstup do práce. Ta tedy funguje a voní 🙂

martt
12. zář 2020

@mon_88017 Nejste sama. Ja jsem kdysi manželovi než mu to začali posílat na účet vyprala celou vyplatu. Nastesti nebyli poničené. Takže jsem je mela v koupelně rozvesene na šňůře a pridelane kolickem aby uschly🤣🤣🤣. Kdyby k nám vlitli policajti mysleli by si že falsujem peníze🤣

xmele004
12. zář 2020

Ja cigarety celou krabicku, to byl hnus, ten tabak byl vsude 🙄😁 jinak klasika, vecne nejaky propisky, papirky, sroubky 🙄

mourovatakocka
12. zář 2020

@klokanka31 Tak to je mazec 😣

klokanka31
12. zář 2020

@mourovatakocka No věc zlá pro něco dobrá, mohla jsem si koupit vysněnou nerezovou pračku, bílou jsem už nechtěla 😊

elsy3
12. zář 2020

@pavelkamat Já takhle vyprala techničák 🙈😀 malém mě šlehlo.. přítel hodil do koupelny k pračce kalhoty, já šla a dala je do pračky s tím, že tam čekají na vyprání a nic nemají v kapsách. Po 20 minutách praní jsme to zjistili. Naštěstí přežil. Od té doby prohlížím vždy všechno 😀

jannym
12. zář 2020

Penize (plech i papir), papirove kapesniky, ruzne detske hracky - syn tam porad neco cpe, dudlika, flasku na vodu...

plksv
12. zář 2020

Ovladač od garážových vrat. Nový přišel na tisícovku. Byla jsem na sebe fakt naštvaná 🙂.

amazonkajanik
12. zář 2020

Mě se povedlo pár drobných,šroubky. Ale můj chlap věcně zapalovače,handsfree(překvapivě stále funguje 😁) a náhradní mobil zapomněl v kapse kalhot a dal je odmocit od bahna(ten už to nedal 😁)
ale švagr jednou málem vypral kočku. Naplnil pračku,ale nechal ji otevřenou a že jí zapne dýl,potřeboval něco přihodit. No a kočka debil do ní vlezla. Ještě štěstí,že tam fakt šel něco přihodit. Od té doby pravidelně kontroloval obsah a to bylo štěstí zas jeho civavy,taky si tam blbka jednou vlezla 🤦

letalnica
12. zář 2020

@amazonkajanik To jsem kdysi někde četla, ne od nás, možná z Německa, prostě zahraničí, že bratr vypral bratra. Schválně. Malýmu se nic nestalo, ale staršímu otec při následném výprasku zlomil ruku 🙂

tasimia
12. zář 2020

Hledala jsem od malé flašku na čaj. Nakonec jsem jí našla když jsem šla věšet prádlo. :D Naprosto nechápu, proč jsem jí dala prát. Jinak taková ta klasika zapalovače, peníze, cigarety, mobil!🤣

amazonkajanik
12. zář 2020

@letalnica ježíš,no tak tohle schválně nebylo no.

lenatko91
12. zář 2020

Klasiku typu zapalovače, fixy... pak různé šrouby, žvýkačky, špunty do uší, svinovací metr.. 😃 kapsy manželovi nevybírám, tak se občas divím 😃

hanka_12345
12. zář 2020

@plksv ten nas to prezil 😀

marketka_m
12. zář 2020

plenku..pouzitou..jeste ze to bylo jenom pocuranr..ale bordel nehorazny..vse na obleceni...des

pavelkamat
autor
13. zář 2020

Holky díky pobavily jste mně 👍😉
Malý má teď období "uklízení" všeho možného do koše a pračky tak budu muset zostřit kontrolu před praním.

klokanka31
13. zář 2020

@amazonkajanik Ještě že my máme labradora, ten se mi v pračce neschová

amazonkajanik
13. zář 2020

@klokanka31 mno,to ne...i když,mít takhle prádelnu 😂

terla
13. zář 2020

Dcera si schovala v kapse u bundy ulity šneků. To byl ale zvláštní zvuk. No a pak i při vyndavání prádla, žádná nebyla vcelku. Synovi dudlík, jak my se ho nehledali.

letalnica
13. zář 2020

@terla Fuj, ještě že ne celý šneky, to bych pak lovit nechtěla 🙂

klokanka31
13. zář 2020

@letalnica přesně to mě napadlo taky

alexandra1625
14. zář 2020

Ja sem napíšem skôr takú historku. Môj mladší brat rád nosí všelijaké "zvieratká" domov v bunde vo vreckách a tak. No a raz mama prala aj jeho bundu a ma poprosila že nech tú práčku vyložím a zavesím prádlo. Tak vzala som prádelný kôš, otvorila práčku a prvé čo z nej vypadlo bol slizniak. Áno proste slimák bez ulity, veľký ako mamut. Tak toto sme my vyprali. A mimochodom od vtedy má brat prísne zakázané nosiť domov nejaké zvieratká a ak mám zavesiť prádlo tak nevykladám práčku ja ale niekto iný😂