IVF, IUI v roce 2020

zak1991
12. črc 2019

Zdravím,
je tu už někdo, kdo se chystá v příštím roce na umělé oplodnění? My jsme se doma domluvili, že příští rok na přelomu jara a léta se do toho vrhneme. Už teď začínám shánět informace, tak mě napadlo, že by bylo fajn s nelehkým sdílet svoje postřehy, očekávání, starosti... Budu moc ráda, když se přidáte, můžeme si vzájemně poradit, podpořit se. 🙂

minniev
13. črc 2019

@zak1991 ahoj, my se chystáme na začátku roku. A pro tebe je to první IVF nebo už máš nějaké pokusy za sebou?

merope
13. črc 2019

Já pořád váhám a váhám. Ale pokud do toho půjdeme, tak příští rok - ale jenom max 3x KET využít mrazáčky a víc určitě ne.

zak1991
autor
13. črc 2019

@minniev Ahoj, půjdeme poprvé. Ty už nějaké pokusy máš?

zak1991
autor
13. črc 2019

@merope Ahoj, taky jsme hodně váhali, hodně to probírali... Až jsme konečně dospěli k rozhodnutí. Už máš představu, kam jít?

merope
14. črc 2019

@zak1991 Já mám mrazáčky v Gennetu, takže tam 🙂.

minniev
Autor odpověď smazal
Zobraz
minniev
15. črc 2019

@zak1991 už máme 3IVF za sebou a zbývá nám poslední 4.pokus. A co máte za problém jestli se můžu zeptat?

zak1991
autor
15. črc 2019

@merope A jací tam jsou?

zak1991
autor
15. črc 2019

@minniev Manžel má špatný spermiogram, dlouho se nám nedaří. Určitě vám to na 4. pokus vyjde. 🙂

merope
15. črc 2019

@zak1991 Tak já tam chodila dřív, pak jsem šla do Archy do dárcovského programu. Za mě vždycky super, ale jednu dobu dělali experiment, kdy jsi neměla stálou doktorku, ale každý den každá dělala něco - nové pacienty, inseminace ... a to mi přišlo fakt špatně a byla jsem ráda, že ta moje se z tohoto systému trhla a pořád jsem mohla chodit jen k ní. Ale tuším to měli max rok a zase se vrátili k tomu, že každý má tu "svou" doktorku. A já ji měla úplně super - prostě všechna možná vyšetření a tak a to hnedka, ne že mě nechá vyplácat 2 pokusy a pak začne zjišťovat, proč to nejde, jak se občas děje jinde.

zak1991
autor
16. črc 2019

@merope To zní dobře. 🙂 Přístup je pro mě hodně důležitý.

julielim
1. srp 2019

My premyslime v pristim roce o IVF. Otehotnet se nam sice dari, ale jsem prenasecka postizeni vazaneho na x chromozom. A momentalne mesic po preruseni tehotenstvi ve 2. trimestru. Prirozeneho poceti se uz bojim, IVF mi zajisti, ze dite nebude mit ten spatny chromozom..