Je líná. Co dělat?

18. kvě 2022

Ahoj
Je mi 19 přítelkyni 18, svou přítelkyni strašně miluji neopustil bych ji za nic... Ale prostě to není holka do domácnosti neumí vařit, ani pořádně uklidit, nebydlím ještě spolu ale přespavame u sebe je to prostě bordelářka je líná, neumí prostě nic jen ležet, nedokážu ji opustit je úžasná v některých věcech dokáže si mě vyslechnout udělat si čas respektovat mě, prostě nechci takovou co nic neumí a je líná ta není do domácnosti... To já dokonce kluk umím vařit uklidnit nejsem žádný bordelar a když moje holka je úplný opak mrzí mě to Vůbec nevím co dělat..

1janinka1
19. kvě 2022

To nebyl dobrý nápad psát sem, tady vás feministky sežerou. 😁 V 19cti bych si ještě užívala, ale pro trvalý vztah bych si být vámi vybrala opravdovou ženu (a že to bude těžké, jako hledat jehlu v kupce sena), tedy tu, co uvaří a postará se o domácnost. Tedy pokud by vám nevadilo si se ženou prohodit role, ale to předpokládám, že asi nechcete. No bohužel se tradiční fungující pojetí rodiny už nepěstuje a společnost pak vypadá, tak jak vypadá... 😥 Držím palce v nesnadným hledání. 😉

sudylichozrout
19. kvě 2022

@1janinka1 Bozi prislevek! 😂😂😂😂😂🙈 Uplne bozi!

lotosek
19. kvě 2022

Nevařím a na vedení a údržbu domácnosti jsem jelito. Byl důsledně varován předem. Jsme spolu štastni již XY let. On vaří výborně a v péči o domácnost se tak nějak doplňujeme a koulíme to, jak se dá. Občas říkám, že mne poslat do Výměny manželek, tak to bude jeden z legendárních dílů, jak se bych se těžce nechytala v cizí domácnosti. Ale chrup máme kompletní, takže nominace nehrozí. 😁

1janinka1
19. kvě 2022

@sudylichozrout Tss, já vím! 🤣😘

chris_n
19. kvě 2022

Proc by měla holka automaticky být ženou v domácnosti? Navíc holce je 18. To jsem taky byla bordelar a střevo. Ono se to s věkem trochu mění.

Mě by spíš zajímalo, zda jsi troll nebo proč 19 lety píše na mateřské forum

veronicka89
19. kvě 2022

@terkync co je tohle za
Komentar
...ja jsem bordelarka ...ne teda lina ale nemaji to lidi kolem me lehke....

Nechapu jak muze mit tenhle komentar tolik liku...

terkync
19. kvě 2022

@veronicka89 😁 komentář jako že si asi hledá mámu, když mu vadí že jeho osmnáctiletá přítelkyně není putka domácí? Když nechápeš sarkasmus tak to máš asi na koňovi těžké 🤷

veronicka89
19. kvě 2022

Neverim vsem co tu jedete proti klukovi ani slovo...

Ukazte skrine ...korenky a panvicky ...

Jako pokud holka doji jogurt ...neumi ho po sobe uklidit ...

Necha na zemi veci kdyz se jde sprchovat nikdy neustele postel a neumi nic uvarit
.....to podporujete ?

😆 najednou ...ale kdyz by nekdo napsal ze tohle neumu chlap uz byste tu psaly ze nebudou po chlapovi vsechno delat ...

Nebo vam by nevadil chlap co necha posrany zachod ...
Kdyz bude s detma neuklidi po noch nic ...budou se vsude valet plinky...rucnik po sprse necha na zemi a kdyz si nakraji meloun zustane nuz kapajici podlozka a odrezky na lince

chris_n
19. kvě 2022

@veronicka89 a to on tu snad někde psal? Jen napsal, že je bordelarka

veronicka89
19. kvě 2022

@terkync sarkasmus ?kdyz prijdu ted a pod tvojin komentarem je miluon zprav jak tady na mk vlastne zadna nic nedela 🤣

veronicka89
19. kvě 2022

@chris_n a co to podle tebe znamena ? Ze mu nezehli ponozky a neutira pusu u jidla?

chris_n
19. kvě 2022

@veronicka89 s největší pravděpodobností je to troll. A že je v osmnácti bordelarka? Předpokládám, že má svůj pokoj někde u rodičů a jestli ji tam leží páté přes deváté, tak ji může nazývat bordelarka. Nemusí to nutně být, že neodnáší kelímek od jogurtu....

veronicka89
19. kvě 2022

Jinak s cim teda souhlasim mojemu chlapovi to v 19 ze jsem bordelarka nevadilo 🤣 to mu stacily kozy koureni a sex 🤭

veronicka89
19. kvě 2022

@chris_n no jo troll netroll....kdyz je u neho treba tohle dela 😆 ptz ja to tak nejak podobne delala ...snazila jsem se hlavne kvuli jeho rodiny ...trosku byt poradna 🤐😬

terkync
19. kvě 2022

@veronicka89 a co ti jako vlastně vadí? 😁😁 Kde konkrétně v tom vidíš schvalování bordelu? 😁😁 Ouvej, kořenky si srovnej sama když o to stojíš. Můj komentář narážel na to,že když si hledá nějaký typ ženy,
a tahle mu ten sen nesplňuje, tak má hledat dál. Sarkasmus ode mě v tom je, že hledá mámu (navaří, úklidi) což v osmnácti je docela drsný chtít po dnešní generaci. Ne každej v tom věku choval první dítě jako třeba já 😁😁😁😁 Promiň, víc jak pro debila to vysvětlit nejde 🙈

chris_n
19. kvě 2022

@veronicka89 hele a nepsala si ten příspěvek ty? Že víš podrobnosti oproti nám?

klokanka31
19. kvě 2022

@veronicka89 On existuje někdo kdo žehlí ponožky?😃

veronicka89
19. kvě 2022

@klokanka31 uz jsem to cetla 😬...ponozky rucniky...kalhotky...

klokanka31
19. kvě 2022

@veronicka89 Já ručníky jo, ale ponožky a spodní prádlo fakt ne 😄

luckawm
19. kvě 2022

No víš, mě je teda 28, ale bordelářka jsem taky 😂👍. Jsem taková cely život a přesto uklizim doma jenom já. Manžel je od rána do večera v práci a bordelar je snad větší než já. Do toho dvě malé děti, pes a třetí dítě na cestě. No….naleštěné to tu jít nebudeme, ale je nám spolu dobre 😁🤷‍♀️. Vařit teda umím no. Tak ji řekni jestli by se mohla třeba víc snažit, že ti to vadí 🥴🤷‍♀️.

lotosek
19. kvě 2022

Nežehlím nic a postel nestelu, zbytečná práce.

suzanna123
19. kvě 2022

Nebudu řešit trolla, ale k těm reakcím - já jsem taky "líná" a bordelář - ale má to hranice. Pak jsou lidi, co jsou fakt neskutečně líný a je jim fuk, že žijou v odpadcích. To byste asi nikomu nedoporučili, aby ignoroval, ne? A kdyby napsala osmnáctiletá holka, že frajer se jen válí a je bordelář, tak jí taky poradíte, že se má sama ujmout uklízení?

bbn
19. kvě 2022

Do domácnosti je nábytek nebo spotřebiče, rozhodně ne partnerka 😉

andelka
19. kvě 2022

Zásadní bude, jak jim to bude fungovat,až spolu budou bydlet. Teď přespávají jeden u druhého ( asi v bytě rodičů? U nás teda není běžné,aby měli mladí v 18-19 letech svůj byt a domácnost). Jsou jen dvě možnosti. Buď se sladí a bude jim to fungovat nějakým oboustranně schůdným způsobem nebo zjistí,že to prostě nejde a rozejdou se.
Já jsem taky o chodu domácnosti a domácích pracech věděla houby, neměla jsem k tomu vztah ani zájem,prostě jen mučení. Všechno přišlo časem, z nutnosti. V 18 mi bylo nějaké vedení domácnosti, vaření a úklid fakt putna.

magdaveselkova
20. kvě 2022

Uff... Ještě že mému manželovi nevadí, že neumím vařit 🤣🤣🤣

carolineg1
20. kvě 2022

Třeba než i vařit ale půjde ji podnikání, bude vydělávat hodně peněz pokud ji něco nadchne, půjde do toho, je mi 31 a že bych byla speciální kuchařka a seděla doma, vůbec a ano občas si dovolím ležet a nic nedělat 😉

carolineg1
20. kvě 2022

@suzanna123 jo já osobně bych ji řekla pokud jí to vadí ať to udělá, a třeba se s ním rozejde....

kajka321
20. kvě 2022

Hele v 18 se člověk formuje a to že má nyní přístup laksni neznamená, že ve třiceti to nebude super manželka, máma a člověk, který se umí postarat nejenom o sebe i celou domácnost. Mě do 25 nic takového netrápilo. Když se mi někde valel kus oblečení, tak tam byl tak dlouho, než jsem ho uklidila.. Vařit jsem se začala učit tak nejdřív ve dvaceti a to ještě pozvolna, ochota se vařit přišla tak ve třiceti.. Teď ve čtyřiceti bych řekla, že vaření i úklid u nás docela ujde.. Ale v jedné věci tě chápu s bordelařem bych nezvládla koexistovat. Tady je dobré, aby lidé co spolu žijí měly podrobnou hladinu tolerance k nepořádku. Shodné priority..

levandule_k
20. kvě 2022

Já trochu vidím problém ve větě neumí nic, jen ležet. No člověk, který nemá žádné zájmy, nijak se nerozvíjí, nepracuje na sobě, to je strašně ubíjející být s někým takovým.