• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kamarádka mi ukradla jméno pro holčičku

8. srpna 2016 
28.489 Gabrielek je v ČR, sakra.....asi nebudeš jediná. Jako tvoje starosti bych chtěla mít, fakt. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
To je zas pokus o nějaký žert, nejspíš...nevěřim, že tenhle dotaz myslí měkdo vážně.
10. pro 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Hahá, já se bavím.... ty máš na to jméno patent, tys ho vymyslela? Já to vidím z druhé strany - manželův kamarád se ženou čekali mimčo a přišli se nás ptát, jestli by nám nevadilo, kdyby dali jméno jako má naše dcerka. Tak jsme zůstali koukat - proč by jako nemohli, co je to za otázku? :grinning: Uznali, že jsme vybrali krááásné jméno :wink: A nakonec mají kluka
10. pro 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
náhodou super zpestření dne, autorce otázky tímto děkuji za zvednutí nálady a hlavně @berenika39 za její odpověď :grinning: Jinak na otázku snad ani odpověď nemám, všechny přede mnou jste to vyjádřily za mne :sunglasses:
12. pro 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Tý jo!!! :rolling_eyes: Určitě to udělala schválně. S jasným cílem - naštvat Tě!
Nechceš si s ní o tom promluvit? :confused:
12. pro 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
přikláním se k berenice 39! :grinning: A vůbec, ať se opováží kterákoliv z žen tady na koníkovi dávat jméno Gabriela, když teď už všechny víte, že to jméno je určeno jen pro dceru natty :slight_smile:
18. pro 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Říkat o nenarozeném miminku, že je to parchant?? To snad nemyslíte vážně. Jsem z vás opravdu znechucená.
22. pro 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Když jsme dávali Sofii byly v našem okresu tři "kusy" jak řekla známá - paní matrikárka.... Jedna 17 letá.... Jedna důchodkyně a jedna asi pětiletá holčička...

Dneska je jich cca 16 "kusů" z toho tři jsou mé známé, které to jméno slyšely, nebo viděly u nás.... A co mám dělat...
6. črc 2014 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když by mne matka pojmenovala po sobě, tak by se jednalo o dar jména? No, ještě že se z takových neplatí daně, že? A naopak, že za takové "krádeže" není možno soudit
28. črc 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak větší blbost jsem už dlouho neslyšela. A komentář paní Bereniky39 je taky prima. Řešit to soudní cestou? Kde to žijete? Pak se můžeme divit že soudy nestíhají. No pro pobavení to dnes stačilo.
29. črc 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jeee to je sranda takova kravina. Predstyv si ze jajsem ukradla jmeno me kamosce. Byla jsem presvedcena ze mala bude Marie nebo Ema. Jak jsem resila ktere, kamoska mi rekla, ze kdyz bude mit holcicku urco bude Adelka, tehdy jsem si taky rekla ze jo to je dobry. Navrhla jsem to doma a Adelka automaticky vyhrala, perfektne se hodi ke prijmeni a moc se libila budiucimu tatinkovi. Takze jsme jeste nevedeli zda to vubec bude holcicka a uz byla Adel. A vis co na to kamoska? Nic. Pochvalila me ,zd je to jmeno moc hezke. Ja jsem ji rekla " jasne ze je, dyt jsi mi ho rekla ty" a jak to pokracuje dal? Je dale nej kamoska, zatim ma 2 kluky, ale pokud treti bude holka, tak bude adelka. Protoze na svete jsou mraky Adelek, Emiciek, a Gabin. Takze svetu mir.
13. lis 2014 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kdyby to bylo jméno, které je jedinečné a evidentně jsi na něj přišla nějakou náhodou či dlouhým hledáním, tak by bylo na místě zlobit se, že ti ho sebrala.. pokud nejde o žádného Varhana, Elnura nebo Luthien, ale o pouhou Gabrielu, kterých jsou tisíce, tak opravdu reaguješ přehnaně..! :slight_smile:
8. pro 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každý by tě tady za to ukamenoval, ale já ti celkem rozumím, moje kamarádka dala svý dceři stejný jméno jako já té své (prostě to po nás zkopírovala), holky jsou necelý rok od sebe a mě to pěkně pije krev, kdyby alespoň kvákla nebo se zeptala, ale ani náhodou ... Ale třeba se ti to v těhu změní napadne tě mnohem lepší jméno ... Ikdyž jak koukám tento příspěvek, je už trošku starší, tak si to asi nějak vymyslela - každopádně tě úplně chápu ! :wink:
8. srp 2016 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek