Kolik dnes stojí umělé oplodnění?

dolihalovaz
5. kvě 2016

můžu se zeptat kolik dnes stojí umělé oplodnění?

itworks
5. kvě 2016

ahoj, ceny jsou různé, záleží na centru a jaké metody se použijí. Minimálně 15 000,- Pokud použiješ úplně základní metodu (spojení v misce) a žádné mražení, tak je to zdarma, to se týká čistě jen úkonů, za léky vždy doplácíš, zase záleží, čím se stimuluje, u mě to bylo kolem 3900,- za léky a ivf 19 000,- měli jsme ale prodlouženou kultivaci za příplatek a mražení embryí. Trochu levnější ivf bývá ve státních nemocnicích, ale zase jak kde. Také záleží jestli má car smlouvu s tvou pojišťovnou.

andreaandrejka
5. kvě 2016

Segra s odberem vajicek,mrazenim,stimulaci,leky atd. 35tisic na klinice v Plzni.

zuzapra
5. kvě 2016

V Olomouci ve FN se neplatilo nic. My byli v Reprofitu, vetsina hrazena pojistovnou, jen jsme platili prodlouzenou kultivaci a spojeni vajicka se spermii, dohr. 14 tis., zamrazeni pak stoji 5 tis.

dolihalovaz
autor
6. kvě 2016

a je rozdíl v ceně pokud si necháte dát jedno nebo dvě vajíčka? nebo dnes už moc nechtějí dovat dvě? a jak dlouho trvá celá cečba než jdete na samotný zákrok?

andreaandrejka
6. kvě 2016

@dolihalovaz Myslíš embrya? Ségře dávali poprvé jedno,podruhé dvě.

nknee
6. kvě 2016

My teda platíme dost -ale díky tomu, že jsem měla hodně vajíček a kvalitních, tak máme 15 mražáčků 🙂
Takže my už jsme dali se vším všudy kolem 70 tis. ale říkám, platili jsme jen za ty další vajíčka dost + kryokonzervace, biopsie atd.
Jinak na první KET jsem šla po cca 4 měsících ( vyšetření, genetika atd.)

lucie198082
6. kvě 2016

hoj, nás to stálo 1500,- za léky, 6.000 ICSI a 4.800 mražení, vše ve státním caru.

78marcela
6. kvě 2016

Ono se to neda takhle zobecnit a rict stoji to tolik a tolik. Zalezi vzdy na paru a jeho konkretnim zdravotnim problemu. Kdyz treba nema muz spermie, udela se operace, nebo se plati darce, to i v pripade zeny, kdyz se plati darkyne...pak zalezi na nadstandardnich procedurach,ktere si nechate udelat...
Nas to stalo neco pres sto tisic, nez se nam mala narodila. Ale sla jsem celkem sestkrat na transfer, meli jsme hodne vajicek, platili jsme ICSI, PK, leky,mrazeni a pak dalsi samostatne KETy.
Ale tak obecne plati, ze by mel mit clovek nachystanych tak 20tisic, na ten zaklad.

zelinda
6. kvě 2016

nás stálo celkem 25 000kč ato jsem platila za hormony jen 4 500kč a byli jen dvě vajíčko alepouze jedno přežilo měli jsme delší kultivaci.bohužel se nevydařilo

soleilll
6. kvě 2016

@dolihalovaz 10-500.000,- kč

78marcela
6. kvě 2016

@soleilll tolik? To ne...

soleilll
6. kvě 2016

@78marcela Kdybys měla na každý svůj absolvovaný pokus darované vajíčko a byla samoplátce, tak klidně i víc, none? 🙂 Na hloupou otázku hloupá odpověď.

78marcela
6. kvě 2016

@soleilll tak to asi jo, ale zase pokud se v tom nekdo neorientuje, tak chapu, ze se zepta zrovna takhle (pokud jsi nemyslela moji otazku jako hloupou😉 ).

soleilll
6. kvě 2016

@78marcela Ty určitě víš, jak jsem to myslela... 🙂

joslin
6. kvě 2016

@dolihalovaz Jestli jedno či dvě vajíčka, to záleží zcela na tobě. Oni jako lékaři sdělí své doporučení. Stát ti bude tu základní metodu IVF hradit 4x - jako 4 pokusy - pokud si necháš vložit dvakrát za sebou pouze jedno embryo. Pokud poprvé či podruhé necháš zavést dvě embrya, tak máš nárok na 3 pokusy státem hrazené. My chodili k Apolináři do Prahy. Platili jsme navíc prodlouženou kultivaci, vpíchnutí spermií do vajíčka a zmražení, plus samozřejmě léky - gonal cca. 500 kč za pero., jinak dávali klasické stříkačky, které píchá sestra - ale vše je na domluvě. První pokus se povedl a to díky vpíchnutí spermií do vajíčka a vložení dvou embryí i přes pokus o ukecávání, že si mám nechat zavést jen jedno a to hlavně proto, že dvojčata jsou komplikovanější a taky jsem měla hyperstimulační syndrom, tak jsem jim tam ještě podepisovala nějaký papír, že je to na mou výslovnou žádost, haha. Každopádně, kdybychom si nic nepřiplatili, tak by tu mezi námi nebyl náš prďola Kryštůfek. A teď musím říci, že se nám druhý prcek zadařil sám, jsem v 8.týdnu 😉 jen nesmím nic zakřiknout. Jinak už si ceny moc nepamatuji, ale určo se to pohybovalo cenově kolem 15.000,-

terezice1989
9. kvě 2016

Momentálně na to jdu a doplácela jsem 2.200 na léky , pak platím 7500 za vpíchnutí spermie a 6000 za zamražení na 2 roky, a prodloužení kultivace 2500. Takže cca20000 so dolpácíš.

misha83
9. kvě 2016

Hrozne zalezi na tom, jak na tom jste a jake metody jsou pouzity. My se pri minimalkach vzdy vlezly do cca 15 tis., pri IVF na pojistovnu cca 40 tis. a jako samoplatci jsme za IVF platili cca 100 tis.

dolihalovaz
autor
10. kvě 2016

no dnes jsem byla na gyndě a doktor mi řekl že tam vidí nějaké polipy. clostil zatím nepomáhá v oplodnění. beru ho 3 mesíce. tak raději řeším otázku IVF.

terezice1989
10. kvě 2016

@dolihalovaz Než mě poslaly na IVF čekala jsem asi 16 měsíců. Už mě to sejřilo . Ted konečně po té době ke konci května mě to čeká. Tak se těším, hlavně se nedát nic to není, spíš je to o těšění.

julie123julie
10. kvě 2016

Ahoj, prosím jsem nějak zmatená. když potřebuji daravaná vajíčka tak cena je cca kolem 75000 Kč

misha83
10. kvě 2016

@julie123julie spise 90-100 tis.

chanelle1
10. kvě 2016

@78marcela: to je mimo téma; Stálo to možná dost, ale holčičku máte krásnou 🙂

julie123julie
10. kvě 2016

ono nejde tak o cenu, ale o to, že mi bylo zděleno, že šance je pouze 45 %.
Příjde mi to malé % a jsem asi už v dost velkém stresu. 😒

misha83
10. kvě 2016

@julie123julie myslim, ze u DV se to procento uspesnosti pohybuje vyse, nicmene zalezi i na dalsich faktorech. Kam chodis do CAR? Klidne pisni sz.

78marcela
10. kvě 2016

@chanelle1 dekuju..je to milacek😉

marlah
22. zář 2016

Holky, můžete mi napsat, jak se pohybují ceny pro samoplátce, je mi 41, za IVF a IUI, popř. související úkony. Jdeme na konzultaci do CARu, abych měla představu. Moc děkuju.

luciebx
22. zář 2016

@marlah ja sem samoplatce reprofit Brno leaky kolem 25 tisíc. Úkon kolem 55 tisíc. Vyšetření zamrazeni Atd asi 10.

marlah
22. zář 2016

@luciebx Děkuju moc, jdeme do Heliosu.

luciebx
22. zář 2016

@marlah na strankach maji cenik. Myslim ze u nich 100 000 taky padne

hz
22. zář 2016

@luciebx no to jsou ceny! neuveritelne!! zacinam si vazit sveho tela..neni to lichva? platit by se za oplodneni melo az pote, co by to bylo uspesne, jinak to je velkej byznys!!