Pořádek v koupelně - podlaha.

biomichell
26. srp 2020

Jak udržujete každý den čistou podlahu v koupelně, aby se tam furt neválely vlasy či prach? Zametu, vytřu podlahu, pak se stačí jednou učesat nebo i jen sundat gumičku z vlasů a na podlaze je další bordel. Není na to nějaká vychytávka, abych nemusela každý pohyb v koupelně po sobě zametat? Prosím, nedělejte si ze mně srandu. Bojuji se svým bordelismem a je to pro mě dost náročný.

jjasmina
26. srp 2020

@biomichell My uklízíme denně , vychytávku nemáme bohužel.

tervi
26. srp 2020

@biomichell robotický vysavač

petulles
26. srp 2020

Tmavou dlažbu a nic nevidím 😅🙈

console
26. srp 2020

Taky to nesnasim, proste to sbiram pokazde, kdyz neco vidim

me_druhe_ja
26. srp 2020

Vlasy prostě seberu po učesání třeba toaletakem. Jinak to moc nehrotim, nejsem postižená super čistotou.🙈

eva267
26. srp 2020

Já se češu nad umyvadlem. Vlhkým toaleťákem to pak shrnu a hodím do koše.

daisymaminka
26. srp 2020

Já to taky nesnáším. Světlá podlaha = vše je vidět. ALE česat se chodím zásadně ven. Na dvůr, jen seběhnu schody, žádné drama. Ano, i v zimě, v dešti (je tam stříška). 😉 Doma se češu málokdy. A když už, tak mám ručník na zádech, vlasy hážu rovnou z okna koupelny ven a ručník pak taky vytřepu z okna. 🙂 2x týdně vysávám a vytírám a pak dle potřeby.

hanih
26. srp 2020

My máme v kuchyni tyčový vysavač (děti neustále a ve velkém drobí pod stůl a kolem něj) a koupelna je jen par kroku od kuchyně, takže vždyck popadnu vysavač a přejedu to.

codal
26. srp 2020

Navlhcenou papírovou utěrkou.

gracinka7
26. srp 2020

@petulles máme černou a vidím všechno 😂

nejkulatoulinkatejsi
26. srp 2020

Moje sousedka se chodí česat na balkon. Denně vymotávám její dlouhý černý vlasy z muškátů. Věřím, že v koupelně má čisto... 😃

marketa11112
26. srp 2020

Rozcesu vlasy , zametu. Mam vlasy az pod zadek. Ale padaji mi minimalne.

e7
26. srp 2020

Ja tedy nevím, máme tmavě hnědou podlahu v koupelně a vidím tam bordel snad druhý den 🙈 to by se fakt muselo uklízet denně

petulles
26. srp 2020

@gracinka7 Mi tmavě hnědou 😁 Ale máme všichni doma hnědý vlasy, tak možná proto 😁 Spíš mě štve věčně ucpaný odpad vlasama ve vaně 👀🙉

zuzineckah
26. srp 2020

@petulles blond vlasy na tmavé podlaze jsou jak červená na býka 😂👌proste to neřešim, vezmu, hodim do wc a nazdar😉komu se nelíbí, ať uklidí pečlivěji🤟

puhelin
26. srp 2020

@zuzineckah Lepsi do kose, nez do WC.

zuzineckah
26. srp 2020

@puhelin pravda☝️Už se to snažím házet víc do koše, než do wc. Jen občas se ještě zapomenu

madbetka
26. srp 2020

Denně vysávám. Teď po porodu mi padají vlasy strašně moc, jsou úplně všude.

malenka3
27. srp 2020

Češu se nad vanou a pak s tím do koše. A robotický vysavač.

veronika_aki
27. srp 2020

Cesu se nad umyvadlem, pak splachnu do sitka na vlasy, vyhodim. Jinak koupelnu mame malinkou, takze pres den bordel uz neresim. Vecer pokazde vyluxnu, rucne setru. Zalezitost max desti minut

keksik002
27. srp 2020

Mam v koupelne pred umyvadlem koberecek, ktery po cesani atd vyklepu do kose/z balkonu ;)

amazonkajanik
28. srp 2020

Češu se nad vanou,jelikož mě padou vlasy fakt brutal ... Dokonce kdysi v nemocnici si uklízečka myslela,že podstupuji chemo 😂 jsem zdravá,ale dle ségry kadernice mám prý nehygienicky moc vlasů 😂😂😂