• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

3. listopadu 2014 
Holky jaký je prosím rozdíl mezi kefírovým mlékem, acidofilním mlékem a podmáslím? Moc díky za odpověď
16. led 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka strýček google mi pověděl toto :grinning: http://www.vitalia.cz/clanky/zakysane-mlecne-napoje/
Díky za dotaz, jsem se taky vzdělala :grinning: Jinak mi brzo poštou dorazí ona tibetská kefírová houba, tak jsem na to zvědavá....
16. led 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, moc moudrá nejsem. Zdá se mi asi nejlepší kefír :confused:
17. led 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthien.k ale kefir nie je vhodny pre atopikov, alebo ano?
17. led 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@demo pokud to nejsou alergici na BKM, tak ano, protože je fermentovaný :wink:
17. led 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pouzivate steviu aj do pecenia? A ak ano, v akej forme?
18. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky náhodou nemáte na prodej Varovné signály očkování?
22. led 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@demo to jsem zatím zkusila jednou, v tekuté formě a neodhadla jsem to, bylo to málo. Ale mám v plánu to zkoušet, jen si na to vzpomenout :grinning:
22. led 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthien.k ahoj, mám na tebe takový dotaz, jen spíš pro zvědavost, jsem trochu analytik :slight_smile:
Sousedka mi říkala, že svým dětem dává na podzim imunoglukan, koukala jsem, o čem je řeč a pak jsem si tady někde v diskuzi našla, že jsi k tomu psala, že jsi pro přirozenější podporu imunity - kys. zelenina, ovozel apod. Jen by mě zajímalo, co přesně se ti nelíbí na tom imunoglukanu?
Já jsem taky spíš pro tu přírodu, ale zajímá mě to, jak píšu, jsem strašnej analytik a ke všemu chci vždycky znát důvody :slight_smile:
Děkuju předem :wink:
15. říj 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar ahoj, co se týče imunoglukanu, tak nevím, že bych někde haněla beta-glukany, když jsou přírodní a bezva :slight_smile: Ovšem přímo Imunoglukan, ten má ve složení konzervant (nebo měl, pokud se dobře pamatuju, nechce se mi to hledat :sweat_smile:), tak proto jsem pro něj nebyla. Ale dají se koupit vysypávací kapsle přímo jen prášku z hlívy nebo sirup Hlíváček býval bez konzervantů... Jinak mi ani moc nevadí syntetický vit. C (kyselina askorbová) ani uměle vyrobený vit. D, které jsou pro imunitu dosti důležité :slight_smile:
15. říj 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthien.k jo já jsem nechtěla napsat, že bys to přímo haněla...to ne, ale asi jsi tam psala právě něco o těch konzervantech a že v tom někdy bývá třeba i cukr a tak. Super, tak díky moc :slight_smile:
Jo a jinak ten sirup imunoglukan myslím konzervanty neobsahuje: http://www.imunoglukan.com/cz/fenomen-imunoglukan/imunoglukan-p4h-120%7C250ml.html/
17. říj 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar tento imunoglukan obsahoval konzervanty..kys.sorbovu alebo tak niečo. tiež som ho mala doma a potom radšej vymenila za hliviačik :wink:
17. říj 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka1981 ale teď už to asi neobsahuje ne? Ve složení píšou jen munoglukan:registered: 10 mg (DDD* neurčena)
a vitamín C (L-askorban vápenatý - Ca-askorbát) 10 mg (12,5% DDD*)...Nebo je tím konzervantem ten askorban? Tohle už je za hranice mých vědomostí :grinning: Já jak tam nemám napsáno přímo konzervant, tak už se v tom ztrácím :slight_smile:

A jinak...já se to stejně nechystám kupovat, řeším to spíš jen tak ze zvědavosti :wink:
18. říj 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar vieš čo mam pocit že to zloženie tam bolo tak divne napisane...najprv toto čo si ty pisala a potom kdesi dole malymi pismenkami aj zvyšne veci v tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarkar Složení - 1 ml sirupu obsahuje: Účinné látky: Imunoglukan 10 mg (% DDD neurčená), vitamín C (L-askorban vápenatý - Ca-askorbát) 10 mg (12,5 % DDD"). *DDD - doporučená denní dávka. Přídavná látka nuktóza 100 mg. Regulátor kyselosti: kyselina citronová 2 mg. Chemická konzervační látka: kyselina benzoová 0,5 mg. Neobsahuje alkohol, barviva ani aromata. Vhodný i pro alergiky a diabetiky. Neobsahuje lepek. Balení obsahuje 250 ml.
http://www.lekarna.cz/imunoglukan-p4h-r-sirup-250ml/
18. říj 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betelgeuzz aha aha, já si říkala, jestli to není nějakej "chyták"...díky.

Holky, takže, na posílení imunity u prcka (malá má teď 20m) doporučujete nějaký přírodní prášek z hlívy, vit. D a pak třeba probiotika (Infants Dophilus)? A ještě něco? Nebo stačí jen něco z toho? + Samozřejmě zdravá strava, chápu :slight_smile: A vit. D se dá sehnat jak, Vigantol je jen na předpis ne? I když nám by ho Dr. asi dala, nevypadala, že by s tím měla mít problém...

@martinka1981
18. říj 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar Dčko si zožen od Swanson...to je v oliv.oleji a lepšie ako vigantol :wink:
Hlivačik sirup kupiš v lekarni alebo cez net...ten je fajn.
20. říj 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luthien.k
@demo
Ahoj holky, ještě jeden dotaz k tomu oleji z tresčích jater, myslíte, že je lepší ten fermentovanej od Blue Ice nebo stačí tenhle, popř. v čem vidíte rozdíl? http://3-omega.cz/rybi_tuk

A v čem jsou výhody/nevýhody lněného oleje? Když se doplní vit. D tak je to totéž jako ten rybí tuk, nebo ne?
24. říj 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar řekněme, že z oleje z tresčích jater jsou ty jednotlivé mastné kyseliny lépe využitelné, jsou tam rovnou naservírované, kdežto z oleje lněného si ho tělo ještě musí utvořit a to prý může být pro lidi s oslabeným trávením - slinivkou, cukrovkáře nebo těch, co jedí mnoho omega 6 kyselin, problém. Tak to aspoň po studiu knihy Syndrom trávenia a psychológie chápu já (ale momentálně ji nemám doma, abych Ti to mohla napsat přesněji).

Co se týče té fermentace, tak fermentují už ta játra a z nich se získává olej... @josefka, jak bys vysvětlila, proč je fermentovaný lepší? Když to srovnám s jinými fermentovanými produkty, co jíme, tak fermentace vždycky zvyšuje využitelnost látek obsažených v té dané potravině a taky je do určité míry přirozeně konzervuje...
24. říj 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar jinak nevýhoda lněného oleje je, že velmi snadno podléhá oxidaci, potom se stává nevhodným, dokonce toxickým. Jo kdyby mi ho někdo nalisoval před očima a já si ho dala do tmy do lednice, tak proč ne, ale zatím jsem se při nákupu vždycky spálila, že byl nahořklý a to je špatně.
24. říj 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthien.k Díky moc! Už mám objednáno...teda ten olej je docela pálka, lahvička stála 990Kč + 330Kč poštovné (ale to si rozdělíme se známýma, co chtějí taky vyzkoušet). Včera jsem to zmínila manželovi a myslela jsem, že bude nadávat, no, buď nenadával proto, že je to pro zdraví Radunky a tam na cenu ani on nekouká anebo proto, že ho bude chtít taky zkusit - nadhodila jsem, že by měl ten olej taky užívat a čekala jsem, že odpoví něco "chlapského" ve stylu, že to vůbec nemá zapotřebí, ale řekl, že o tom četl, že prý je rybí tuk fakt údajně hodně zdravý a že četl o nějakém výzkumu, ve kterém dávali půlce třídy tenhle olej a půlce ne a fakt ta "olejovaná" půlka třídy měla lepší výsledky :slight_smile:
Takže už se nemůžu dočkat, až ten zázrak dorazí :slight_smile:
Jinak jsem ještě objednala ty probiotika Infants Daphilus, Hlíváčka s rakytníkem a sirup z echinacey a těším se, že zvládneme celou zimu bez nemocí, jestli ne, tak mě klepne....takových peněz :grinning:
Ještě jednou díky za rady :wink:
28. říj 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthien.k prosím tě, s tím Hlíváčkem jsem asi šlápla vedle co? Vůbec teď nemůžu dohledat, kdo a kde mi ho doporučoval, nebo kde jsem to vyštrachala. Manžel včera četl složení a je v tom nějaké náhradní sladidlo a podobné chuťovky, tak jsem si šla dohledat, kdo o tom kde co psal, že jsem to objednala a fakt nevím. Asi jsem si to spletla s tobolkami s hlívou, ze kterých se ten prášek vysype, že jo? Nebo co ty si myslíš o Hlíváčkovi?
Malé ho asi dávat teda nebudu - stejně jí nechutná, nechutná tedy ani mě, navíc se to hodně špatně jí, dneska jsem tu pastilku (má takový divný tvar, asi nějaká postavička, možná ze Čtyřlístku) překousla napůl a zvlášť zapila, no ale když už ho tu mám, tak ho budu brát aspoň já teda, zase je mi líto to celý vyhodit...
1. lis 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš hlíváček pastilky? On existuje hlíváček sirup a ten je jen z ovocné šťávy a hlívy. Jsem ho teď chtěla koupit, v lékárně ho neměli, že mají jiný sirup z hlívy. tak jsem mrkla na složení a hned první sorbitol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz sorbitol je ještě z těch lepších sladidel, není to umělé sladidlo, ale je obsažen v ovoci (i když, pravda, vyrábí se i uměle, ale to se vyrábí i vitamín C, že...).
@sarkar, my měly tady na mysli sirup Hlíváček :sweat_smile: http://detske-vitaminy.heureka.cz/terezia-company-hlivacek-sirup-s-prichuti-hrusky-100-ml/specifikace/#text Je tam i složení... Složení: 100 % přírodní jablečný koncentrát, 100 % přírodní hruškový koncentrát, 100 % čistý prášek Hlívy ústřičné
2. lis 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz nene, jsou to pastilky, v balení jsou zřejmě dvě příchutě - jablko a hruška. Je to jednak hnusný, jednak se to strašně blbě polyká a na rozpouštění v puse nemám, nechutná mi to :frowning2:
@luthien.k

Příchuť hruška:

Dextróza, želatina, 100% sušená hruška (prášek), mikrokrystalická celulóza, 100% hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus, prášek), barvivo přírodní extrakt kurkuma, kyselina askorbová (vitamin C), sušená rakytníková šťáva (Hippophae rhammnoides, prášek z plodu), protispékavá látka stearan hořečnatý, sladidlo sukraloza, hruškové aroma, cholekalciferol (vitamin D3).

Příchuť jablko:

Dextróza, želatina, 100% sušené jablko (prášek), mikrokrystalická celulóza, 100% hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus, prášek), barvivo přírodní extrakt kurkuma, kyselina askorbová (vitamin C), sušená rakytníková šťáva (Hippophae rhammnoides, prášek z plodu), jablkové aroma, protispékavá látka stearan hořečnatý, sladidlo sukraloza, cholekalciferol (vitamin D3).
2. lis 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar OK, ale já měla prostě na mysli koupit sirup Hlíváček, neměla jsem tušení, že existují pastilky :wink:
2. lis 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthien.k Tak já mrknu po tom sirupu, pastilky sním já, rozložím si je na celou zimu až do jara, ať nemám tý sukralózy moc velkej příjem :slight_smile: Díky.
3. lis 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
2. dub 2015 v 16:00 • ammazonic
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek