Připomněly byste se kamarádce ohledně společné objednávky?
Ahoj, objednávala jsem věci z e-shopu i pro kamarádku, protože nechtěla platit poštovné zvlášť. Balíček dávno převzala, ale svou část objednávky mi zatím neposlala.
Nejde o částku, která by mě nějak zasáhla, spíš mě překvapuje, že to sama od sebe vůbec neřeší.
Připomněly byste se, nebo byste to nechaly být?
Ano, samozřejmě, že bych se připomněla. Nejsem kamarádčin sponzor a připomínala bych se opakovaně dokud to nezaplatí.
A příště bych se na ni vyprdla, nebo do toho šla jen s tím, že pošle peníze předem.
Připomněla bych se, ale nevnímala bych to negativně. Mohlo se stát, že zapomněla, nebo platba neprošla a nevšimla si toho. Důvodů může být spousta a nehledala bych v tom záměr.
Vygenerovala bych si qr kód na platbu a poslala jí to, že jsi se dívala do banky a zatím vůbec nedorazily peníze.
Ja jsem ta kamaradka ktera by to urcite komplet tapomnela 🤭a kdybys mi to pripomnela byla bych eada a hned poslala
Stalo se i mě a spoustě mých kamarádek pro změnu u mě též. Nikdy v tom nebyl záměr a vždy se stačilo připomenout.

Samozřejmě, že bych se ozvala. Poučení pro příště, aby sis objednala sama.