icon

Připomněly byste se kamarádce ohledně společné objednávky?

Včera ve 12:33

Ahoj, objednávala jsem věci z e-shopu i pro kamarádku, protože nechtěla platit poštovné zvlášť. Balíček dávno převzala, ale svou část objednávky mi zatím neposlala.
Nejde o částku, která by mě nějak zasáhla, spíš mě překvapuje, že to sama od sebe vůbec neřeší.
Připomněly byste se, nebo byste to nechaly být?

anonym_bfdb57
Včera ve 12:38

Samozřejmě, že bych se ozvala. Poučení pro příště, aby sis objednala sama.

avatar
kakba
Včera ve 12:41

Samozrejme. Nejsem prece nikoho penezenka.

avatar
levandule_k
Včera ve 13:49

Ano, samozřejmě, že bych se připomněla. Nejsem kamarádčin sponzor a připomínala bych se opakovaně dokud to nezaplatí.

A příště bych se na ni vyprdla, nebo do toho šla jen s tím, že pošle peníze předem.

avatar
hennrietta
Včera v 19:35

Jasně, že bych se ozvala.

avatar
j83
Včera v 20:30

Připomněla bych se, ale nevnímala bych to negativně. Mohlo se stát, že zapomněla, nebo platba neprošla a nevšimla si toho. Důvodů může být spousta a nehledala bych v tom záměr.

avatar
lis6
Včera v 20:40

Nemám žádnou kamarádku u které bych si myslela že to udělala schválně

avatar
prvomamka
Včera v 20:51

Připomněla bych se, snad to neudělala naschvál.

avatar
malenka3
Dnes ve 03:14

Vygenerovala bych si qr kód na platbu a poslala jí to, že jsi se dívala do banky a zatím vůbec nedorazily peníze.

avatar
veronicka89
Dnes v 05:53

Ja jsem ta kamaradka ktera by to urcite komplet tapomnela 🤭a kdybys mi to pripomnela byla bych eada a hned poslala

avatar
zuzkasim
Dnes v 06:35

Stalo se i mě a spoustě mých kamarádek pro změnu u mě též. Nikdy v tom nebyl záměr a vždy se stačilo připomenout.