Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Babyzen Yoyo+ je vylepšenou verzí modelu Yoyo z roku 2016. Novinkou Plus je možnost na obnaženou konstrukci, konstrukci se sedačkou nebo konstrukci s opěrkou nohou nasadit pomocí adaptérů autosedačku. Že se jedná o pluskový model, zjistíš jednoduše podle malých otvorů pro adaptéry na boku konstrukce.

Konstrukce je kromě své mimořádné skladnosti také výborně ovladatelná díky šířce jen 43 cm a kvalitním kolečkům s ještě lepším odpružením. Kolečka není možné zaaretovat a podle výrobce ani není třeba. Navzdory své malé velikosti zvládnou i mírné nerovnosti. Yoyo je výborným doplňkovým kočárkem na výlety, ale s dokoupeným novorozeneckým setem zvládne i úlohu městského kočárku od narození. S novým o 60 % větším nákupním košíkem bude také výborným společníkem na nakupování. V případě potřeby můžeš složený kočárek přenášet pásem s přidaným polstrováním, nebo ho během cesty také chránit v nové přenosné tašce.

Sedačka Yoyo+ se zvětšenou podnožkou (pultíkem na položení nohou) unese nově až 18 kg. Vylepšenou je i stříška z nových materiálů s přidanou kapsou v zadní části. V základě neotočnou sedačku je možné polohovat do poměrně hlubokého, ale ne úplného, lehu. V klasickém nastavení po směru jízdy je proto vhodná od minimálně 6 měsíců, resp. pro pevněji, ideálně samostatně sedící dítě. Dokoupením setu látek 0+ se dá z Yoyo 6+ vytvořit Yoyo 0+ s „otočenou“ sedačkou v ležící poloze vhodnou od narození. Součástí novorozeneckého setu je hnízdo pro nejmenší miminka s ložnou plochou 70x26 cm. Polstrované potahy se dají kompletně vyprat.

Parametry

Typ
sportovní
Hmotnost (v kg)
6,2
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 44 × 86
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
52 × 44 × 18
Původ značky
Francie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
18
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.