Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mamas&Papas Sola 2 je druhou generací oblíbeného městského modelu Sola. Kombinuje vlastnosti full-size kombinace s vlastnosmi lehkého sporťáku. Kromě inovativního designu je originálním i veselé vzorování vnitřních potahů obou nástaveb.

U dvojky najdeš více praktických i estetických vylepšení. Nákupní košík originálního tvaru je větší o 8 %. Zadní kolečka pojedou ještě hladčeji, byla totiž vylepšena přidanými ložisky. Pěnová rukojeť prvních modelů byla později změněna na koženkovou. Potah rukojeti je ve středu předělen přidaným popruhem na ruku. Kočárek se Ti díky němu jen tak lehce nevysmekne. Změnil se i výplet koleček a tvar zámku bezpečnostních pásů, vylepšeno je i logo.

Solu 2, stejně jako její předchůdkyni, zvládneš používat velmi intuitivně. Zádovou i nožičkovou opěrku napolohuješ do úplného lehu vhodného už od narození. Maličké dítě potěší jeho oblíbená hračka, kterou můžeš zavěsit na integrovaný úchyt ve stříšce.

Ke kočárku je v nabídce i zmodernizovaná hluboká vanička nebo autosedačka s adaptéry. Solu 2 koupíš i v kombinaci. Na výběr je taky mnoho sladěných doplňků včetně vylepšeného fusaku. Kočárek vyšel i ve speciální edici Black Chevron. Zároveň s modelem Sola 2 vyšel i vyšší model Sola 2 MTX s dalšími vylepšeními a terénnějšími zadními kolečky. K Sole 2 si můžeš zadní nafukovací kolečka doobjednat samostatně.

Modely řady Sola, Zoom a Urbo mají stejné kostry sedací části i úchyty. Díky tomu mezi nimi můžeš vyměňovat všechny jejich nástavby, adaptéry a i jednotlivé doplňkové součásti (madla, stříšky, potahy).

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
10,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
107 × 61 × 96
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
85 × 61 × 48
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.