Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárky Cybex

Kočárky CybexBritská firma CYBEX vyrábí pro své zákazníky kvalitní zboží jako jsou autosedačky a kočárky pro děti. Parketou firmy CYBEX jsou kočárky typu golfové hole. Jejich velkým přínosem jsou hlavně: malá hmotnost, lehké složení a rozložení kočárku.

Typy kočárků Cybex

Jednotlivé typy kočárků této značky můžeme rozdělit na městské kočárky a golfky, nabízené buď v kolekci Platinum a nebo Gold.

Městský kočárekGolfky
PlatinumPriam---
GoldBalios M, Iris M-Air, Eternis M3, Agis M-Air3, Eternis M4, Agis M-Air4Callisto, Topaz, Onyx, Twinyx

Související články

Více o kočárcích Cybex na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. http://cybex-online.com/cz/pushchairs
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Hodnocení a zkušenosti s kočárky Cybex

Máš zkušenost s kočárky Cybex?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
bobulinka  2. kvě 2016

Už jedem podruhé

První Calisto jsem si koupila v modrozelené barvě na půlroční dítě v roce 2011. Odhodila jsem těžký sporťák a koupila tento - viděla jsem ho u nějaké paní u pediatra a líbil se mi. Je lehký, skladný, skvěle vymyšlená stříška, skvělá kolečka, prostě spousta vychystávek.

Letos jsem si ho koupila podruhé pro holčičku červený. Opět spokojenost, ačkoli změnily design boudy.

Jinak, píší, že je od narození, ale nemyslím si. Doproučila bych až od toho půl roku. Je úzký, což mi spíš vyhovovalo, vysoký pro mě akorát (175 cm, nové 2 polohy rukojeti).

Nevím co vytknout, snad jen, že by držák calisto nemusel stát 300 Kč či pláštěnka 500 Kč. Cena kočárku mi přijde odpovídající, ale tyhle důležité drobnosti mi přijdou zbytečně předražené.
0 poděkování
carrynka  11. kvě 2015

Cybex Callisto 2012

Na úvod musím říct, že mne tyto golfky naprosto uchvátily svou funkčností a praktičností. Vše, co bych od kočárku očekávala, tak splnily. Kupovali jsme je jako doplněk ke sporťáku, když synovi byl 1 rok. Nakonec jsme sporťák prodali a nechali si už jen golfky.
Kočárek má 3 polohy, vč. té úplně do lehu, takže na spinkání žádný problém. Největší předností je stříška, která se dá po rozepnutí ještě prodloužit, takže pokud se dítko chystá spát, je v kočárku krásně zastíněné. Stříška se dá posouvat i směrem nahoru a dolů, je tedy vhodné i pro vyšší nebo starší děti. Má i polohování nožiček a výhoda je i spojená rukojeť.

Nevýhody kočárku bych snad ani nenašla, snad jen váha a skladnost, nepatří přeci jen k nejmenším a nejlehčím golfkám, ale to by potom nemohl splňovat všechny funkce. Za nás můžu kočárek určitě doporučit jak pro menší, tak i pro větší děti. U druhého dítka ho pravděpodobně pořídíme znovu. :)
0 poděkování
lucisa  10. čer 2013

Náš callisťák

Dlouho jsme vybírali golfky pro tehdy 2letou dceru, chtěla jsem jednoduchá kolečka, polohování zad a nožiček na spinkání, spojenou rukojeť, větší boudičku, aby pěkně kryla a celkově nám tato kritéria splnil Cybex Callisto. Jezdíme s ním víc než rok, teď už jen minimálně, ale veliká spokojenost a celkově doporučuji.

P.S. Mám pocit, že Cybex není britská firma, ale německá, někde jsem viděla i dokument, byl snad i článek o majiteli - Čechovi - který se vrhnul na německý trh, protože tam bydlel a nedařilo se mu sehnat pro své děti odpovídající autosedačku, jak kvalitou, tak bezpečností, tak se rozhodl, že založí firmu a bude se tomu věnovat, posléze přidal do sortimentu i kočárky a má velké úspěchy. :-)
1 poděkování