Autosedačky Espiro

    1 zkušenost

Autosedačky Espiro
Autosedačky Espiro jsou od polského výrobce Baby Design Group1. Produkty značky Espiro se vyznačují moderním designem a funkčností. Autosedačky10 Espiro splňují evropskou bezpečnostní normu ECE 44/04. Pod značkou Espiro jsou vyráběny kromě autosedaček i kočárky.

Přehled autosedaček Espiro

Kategorie 0+0 - 13 kgNeo M NewNeo V New
Kategorie 0 + / 1/20 - 25 kgDelta
Kategorie 19 - 18 kgOptima FXDelta FX
Kategorie 1/2/39 - 36 kgKappa
Kategorie 2/315 - 36 kgGammaOmega FX

Autosedačky Espiro

Více o autosedačkách Espiro na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. https://web.archive.org/web/20160111122813/http://www.espiro.eu/sk/foteliki-espiro

Nejnovější články

Hodnocení a zkušenosti s autosedačkami Espiro

Máš zkušenost s autosedačkami Espiro?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
majvik  5. bře 2016

Espiro Neo

Bohužel se mi nepodařilo nikde zjistit jak tato sedačka dopadla v crash testech, ale dostala jsem ji darem a darovánému koni na zuby nehleď, takže budu věřit že je maximálně bezpečná. :-)

Když se tak rozhlížím po maminkách v mém okolí, většinou používají vajíčko z trojkombinace od kočárku, což bude asi na podobné bezpečnostní úrovni, ale naše Espiro mezi těmito sedačkami výrazně vyniká. :-)

Má stříšku, která jde libovolně polohovat bez ohledu na madlo. Přidá-li se na sedačku nánožník a stříška sklopí maximálně dolů, je autosedačka prakticky uzavřená a ochrání miminko i před sněhovou vánicí. Novorozenecká vložka je přes celou sedačku, nejenom pod hlavou, jak bývá zvykem, takže ani nožičky nikde neblimbají.
Vše je velmi pohodlné, měkce vypolstrované a hlavně snadno snímatelné pro vyprání. A v neposlední řadě je to i vzhledově jedna z nejhezčích sedaček jakou jsem kdy viděla. :-)

Takže za mě vřele doporučuji! :-)