Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

ELIS DESIGN

Jemné tóny, přírodní materiály, kvalita, funkčnost a hravý design - taková je značka ELIS DESIGN, český výrobce kompletního, do detailu vyladěného, vybavení dětských pokojíčků a hraček, které hrdě nosí přívlastek Montessori.

Filozofie značky ELIS DESIGN se opírá o pět pevných pilířů, kterými jsou: kvalita, design, eco friendly, funkčnost, Montessori.

Jednotlivé kousky spolu ladí a dokonale se doplňují. Nábytek se díky možnosti nastavení přizpůsobí rychlému růstu dětí. Podobně i hračky, které díky jednotlivým prvkům osloví děti napříč celým spektrem věkových kategorií a vývojových fází, a mohou tak dítě doprovázet celé dětství.
Elis Design
Všechny produkty se vyrábí v Evropě z kvalitních materiálů. Každý výrobek je finálně ručně opracován a prochází pečlivou kontrolou.

Produkty ELIS DESIGN podporují seberozvoj dětí, jejch zvídavost a touhu objevovat, v duchu filozofie lékařky a pedagožky Marie Montessori. Cílem ELIS DESIGN je vytvořit rozvíjející a inspirativní prostředí, které láká k objevování.

Díky ELIS DESIGN bude pořizování dětského vybavení radostí, nikoli náporem na vaše smysly. Produkty vyrobené s láskou poskytnou vašemu dítěti skutečně inspirativní prostředí pro jeho rozvoj a růst.


Nové články

Hodnocení a zkušenosti s ELIS DESIGN

Máš zkušenost s ELIS DESIGN?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení

ELIS DESIGN Activity board domeček natura pastel

Domeček snů pro každé dítě

mikolisek  1. zář 2021
Domeček mám doma pár týdnů a oba synové si ho nemohou vynachválit. I přes to, že první syn má rok a druhý téměř 4, oba si na domečku okamžitě našli to svoje. Mladší miluje schovávání a hru se zásuvkou, zatímco starší se na něm učí čísla, hodiny i zavazování tkaniček. Je to opravdu skvělá hračka, která vydrží několik let a celou dobu bude vaše děti bavit. Navíc díky svému designu je skvělým doplňkem do pokojíčku.
Čti celé hodnocení
3
5
1

ELIS DESIGN Montessori Piklerové trojúhelník set 2021

Spokojenost na všech frontách

leniczka23  5. zář 2021
Trojúhelník Piklerové si děti velmi oblíbily, jede u nás každý den na všechny možné i nemožné způsoby. Jako rodič bych chtěla vyzdvihnout kvalitu zpracování, krásné barvy, certifikované materiály. Děti by určitě vyzdvihly jeho variabilitu a spousty dobrodružství, které na něm zažívají. Za nás jedna z nejlepších „hraček", co máme doma.
Čti celé hodnocení
5
1

ELIS DESIGN Montessori duhová houpačka 5in1

Hračka, ktorá zapája všetky zmysly a rozvíja fantáziu

dominika_c  5. zář 2021
Vďaka svojmu všestrannému využitiu u nás hojdačka zabodovala na všetkých frontoch. Malí, veľkí, dievčatá, chlapci, dospeláci - nadšení sme všetci. Deti oceňujú sto spôsobov využitia, ja oceňujem, okrem oku lahodiaceho dizajnu, aj kvalitné vyhotovenie, funkčnosť a univerzálnosť. Tieto atribúty robia z tejto hojdačky hračku, ktorá porastie s deťmi a roky rokúce bude súčasťou našej domácnosti. Trikrát hurá dreveným hračkám, ktoré zapájajú všetky zmysly, podporujú motorický rozvoj a otvárajú svet fantázie.
Čti celé hodnocení
8
7
1

ELIS DESIGN Učící věž 3in1 - učící věž, stoleček, židlička

Designová, praktická, bezpečná a kvalitní - učící věž ELIS DESIGN

konik_testuje  8. zář 2021
Učící věž ELIS DESIGN rozhodně v naší redakci zanechala pozitivní dojem. Snadným sestavením, ke kterému dostanete v balení vše potřebné, počínaje, dokonalým designem konče. Nádherné pastelové barvy, precizní opracování, stabilita a bytelnost jsou jejími hlavními atribúty. Bezpečnost je její druhé jméno. Praktičnost v podobě možnosti rozložení na stolek a židličku je velkou přidanou hodnotou. A samozřejmě, dokonale plní svoji funkci a umožní tak dítěti nahlédnout tam, kam se jinak nedostane. Pomoc mamince v kuchyni, nebo tatínkovi v dílně, je tak pro ty nejmenší, doslova, na dosah ruky.
Čti celé hodnocení
6
7
2

ELIS DESIGN Montessori duhová houpačka 5in1

Všestranné vybavení dětského pokoje s krásným designem!

pepper05  21. zář 2021
Duhovou houpačku od Elis Design jsme pořídili k prvním narozeninám našeho syna a od té doby je nedílnou součástí dětského pokojíčku. Nejprve se využívala s polštářkem jako houpačka, posléze byla ideální k prvním krůčkům kolem dokola. Kolem roku a půl byla nejoblíbenější jako prolejzačka, a teď je to nejčastěji most pro auta a garáž. Jedna funkce je ale oblíbená pořád - funkce baru na svačinky „na stojáka". :-) Jak je vidět, je to opravdu všestranná věc. Navíc, s nádherným designem pro holky i kluky, která krásně dotváří pokojíček. A dřevo, ze kterého je vyrobená, je moc příjemné na dotek. Jednoznačně doporučuji!
Čti celé hodnocení
1
3
1