Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

ELIS DESIGN

Jemné tóny, přírodní materiály, kvalita, funkčnost a hravý design - taková je značka ELIS DESIGN, český výrobce kompletního, do detailu vyladěného, vybavení dětských pokojíčků a hraček, které hrdě nosí přívlastek Montessori.

Filozofie značky ELIS DESIGN se opírá o pět pevných pilířů, kterými jsou: kvalita, design, eco friendly, funkčnost, Montessori.

Jednotlivé kousky spolu ladí a dokonale se doplňují. Nábytek se díky možnosti nastavení přizpůsobí rychlému růstu dětí. Podobně i hračky, které díky jednotlivým prvkům osloví děti napříč celým spektrem věkových kategorií a vývojových fází, a mohou tak dítě doprovázet celé dětství.
Elis Design
Všechny produkty se vyrábí v Evropě z kvalitních materiálů. Každý výrobek je finálně ručně opracován a prochází pečlivou kontrolou.

Produkty ELIS DESIGN podporují seberozvoj dětí, jejch zvídavost a touhu objevovat, v duchu filozofie lékařky a pedagožky Marie Montessori. Cílem ELIS DESIGN je vytvořit rozvíjející a inspirativní prostředí, které láká k objevování.

Díky ELIS DESIGN bude pořizování dětského vybavení radostí, nikoli náporem na vaše smysly. Produkty vyrobené s láskou poskytnou vašemu dítěti skutečně inspirativní prostředí pro jeho rozvoj a růst.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s ELIS DESIGN

Máš zkušenost s ELIS DESIGN?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení

ELIS DESIGN Activity board domeček natura pastel

Domeček snů pro každé dítě

mikolisek  1. zář 2021
Domeček mám doma pár týdnů a oba synové si ho nemohou vynachválit. I přes to, že první syn má rok a druhý téměř 4, oba si na domečku okamžitě našli to svoje. Mladší miluje schovávání a hru se zásuvkou, zatímco starší se na něm učí čísla, hodiny i zavazování tkaniček. Je to opravdu skvělá hračka, která vydrží několik let a celou dobu bude vaše děti bavit. Navíc díky svému designu je skvělým doplňkem do pokojíčku.

ELIS DESIGN Montessori Piklerové trojúhelník set 2021

Spokojenost na všech frontách

leniczka23  5. zář 2021
Trojúhelník Piklerové si děti velmi oblíbily, jede u nás každý den na všechny možné i nemožné způsoby. Jako rodič bych chtěla vyzdvihnout kvalitu zpracování, krásné barvy, certifikované materiály. Děti by určitě vyzdvihly jeho variabilitu a spousty dobrodružství, které na něm zažívají. Za nás jedna z nejlepších „hraček", co máme doma.

ELIS DESIGN Montessori duhová houpačka 5in1

Hračka, ktorá zapája všetky zmysly a rozvíja fantáziu

dominika_c  5. zář 2021
Vďaka svojmu všestrannému využitiu u nás hojdačka zabodovala na všetkých frontoch. Malí, veľkí, dievčatá, chlapci, dospeláci - nadšení sme všetci. Deti oceňujú sto spôsobov využitia, ja oceňujem, okrem oku lahodiaceho dizajnu, aj kvalitné vyhotovenie, funkčnosť a univerzálnosť. Tieto atribúty robia z tejto hojdačky hračku, ktorá porastie s deťmi a roky rokúce bude súčasťou našej domácnosti. Trikrát hurá dreveným hračkám, ktoré zapájajú všetky zmysly, podporujú motorický rozvoj a otvárajú svet fantázie.

ELIS DESIGN Učící věž 3in1 - učící věž, stoleček, židlička

Designová, praktická, bezpečná a kvalitní - učící věž ELIS DESIGN

konik_testuje  8. zář 2021
Učící věž ELIS DESIGN rozhodně v naší redakci zanechala pozitivní dojem. Snadným sestavením, ke kterému dostanete v balení vše potřebné, počínaje, dokonalým designem konče. Nádherné pastelové barvy, precizní opracování, stabilita a bytelnost jsou jejími hlavními atribúty. Bezpečnost je její druhé jméno. Praktičnost v podobě možnosti rozložení na stolek a židličku je velkou přidanou hodnotou. A samozřejmě, dokonale plní svoji funkci a umožní tak dítěti nahlédnout tam, kam se jinak nedostane. Pomoc mamince v kuchyni, nebo tatínkovi v dílně, je tak pro ty nejmenší, doslova, na dosah ruky.

ELIS DESIGN Montessori duhová houpačka 5in1

Všestranné vybavení dětského pokoje s krásným designem!

pepper05  21. zář 2021
Duhovou houpačku od Elis Design jsme pořídili k prvním narozeninám našeho syna a od té doby je nedílnou součástí dětského pokojíčku. Nejprve se využívala s polštářkem jako houpačka, posléze byla ideální k prvním krůčkům kolem dokola. Kolem roku a půl byla nejoblíbenější jako prolejzačka, a teď je to nejčastěji most pro auta a garáž. Jedna funkce je ale oblíbená pořád - funkce baru na svačinky „na stojáka". :-) Jak je vidět, je to opravdu všestranná věc. Navíc, s nádherným designem pro holky i kluky, která krásně dotváří pokojíček. A dřevo, ze kterého je vyrobená, je moc příjemné na dotek. Jednoznačně doporučuji!